Skocz do zawartości

Polecane posty

1 godzinę temu, Revayerq napisał:

i rzeczy kradzionych. :D

@TonyBletek Chungo promuje serwer "kolegi" bardziej, aniżeli inni promują swoje. takie troszke autoironicnze to promowanie, wielki znawca metinuw, chuja tak na prawdę umie ten koleś. XD

chungo płakał jak widział nową teksturę Metina od plechito xD 10 minut filmiku gdzie bije konia o mapie która jest do pobrania za darmo, i nawet nie mieli questa napisanego na ten dungeon bo przecież nikt nie udostępnił. xD

Pani Kasia

Napisano (edytowany)

39 minut temu, danieln napisał:

Sam pełnisz rolę administratora forum na serwerze z Twojego opisu. Patrząc na wpisy i działalność właścicieli to wychodzisz na hipokrytę, skoro oferujesz usługi komuś, kto też wykorzystał kilka upublicznionych wcześniej i niezmodyfikowanych paczek np. wygląd umiejętności (filmik na YT), czy nakładka na broń (post fanpage) - to czemu my mamy mieć wszystko autorskie i edytowane?

Kto powiedział, że mamy wszystko z internetu? Uwzględniłem tylko popularne systemy, które są również na wielu innych serwerach. Sam na siłę szukasz podstaw do jakiegokolwiek zarzutu w naszą stronę. Nie wiem czym Ci zawiniliśmy.

Promujemy się na stabilny serwer Metin2. To czy jest zajebisty to kwestia indywidualna. Naszym zdaniem przygotowaliśmy dobry projekt i liczymy, że nikogo nie zawiedziemy. Nigdzie nie napisaliśmy, że chcemy być liderami na rynku. Nawet nie wspomnieliśmy o jakimkolwiek promowaniu.

Większość Twoich wypowiedzi na profilu jest negatywna i właściwie to chyba poza serwerem w którym masz jakiś udział nie istnieje już żaden serwer wart uwagi.

Masz strasznie ograniczoną opinię i szukasz jedynie wyolbrzymionych wad, które próbujesz nam na siłę udowodnić.

Posiadamy autorski anty-cheat, który znacząco utrudni grę na wspomagaczach. Poprawiliśmy masę błędów, które domyślnie posiada Metin2 od strony source i plików. Dodaliśmy wiele dotychczas niespotykanych elementów wizualnych, map, własnej historii fabularnej i  drobnych usprawnień dających korzyści przy długoterminowym używaniu. Edytowaliśmy mapy, kostiumy, animacje, efekty, interfejs użytkownika, opcje i działanie poszczególnych funkcji.

Powiedz mi w takim razie skąd wniosek, że nie mamy wkładu od siebie? Zajrzałeś do prezentacji, czy przyleciałeś za opinią publiczną?

Jak chcesz prowadzić z nami dyskusję, to chociaż przedstaw jakieś solidne dowody, argumenty, wnioski, lub chociaż poprzyj swoje zdanie jakimś przykładem.

Nie szukamy konfliktów, a Wy najwidoczniej szukacie na siłę kontrowersji. To prezentacja, my chcemy tylko pokazać - a większość z opinii poprzedników jest nie na miejscu i właściwie to żadna z nich nie reprezentuje jakichkolwiek wartości, które mogłyby faktycznie pokrywać się ze stanem faktycznym.

Dziękujemy za zainteresowanie projektem!

1.Większość jest negatywna bo jakbyś się nie zauważył mam do tego podstawy. Więc twój argument możesz sobie wsadzić głęboko w buty bo jak wpada coś niezłego to jestem spropsować np. Vesteris/Esgaroth.

2.Zacznijmy od tego że śledzę wasz serwer od jakiegoś czasu bo aż sam byłem ciekaw co wy tam takiego macie, powiadasz macie edytowane mapy itp? Ale co z tego skoro to są EDYTOWANE prace z innych serwerów? To co pobiore sobie klienta Someyi, poedytuje prace trusiaka/pewiego i będę to używać jako argumentu tak jak wy w tym momencie? Znajdź sobie inny argument którym spróbujesz odbijać piłeczke, tym jej nie odbijesz. Tak btw. rozwine o co się przyjebałem, przyjebałem sie o systemy ale skoro sam wplątałeś prace graficzne w tą dyskusje to mogłem się do tego odnieść(Tu wasz błąd, za bardzo wylewacie za kołnierz z tymi rozprawkami, jak chcecie coś osiągnąć w dyskusji polecam zmienić sposób podejścia bo na ten moment dajecie wszystkim dookoła argumenty za które można się do was przyjebać.).

I nie rozumiem po co ruszasz mój temat skoro to jest temat o tym serwerze?

Szukamy sposobu wbicia szpliki w dupe? To nie przejdzie mój drogi.

Nigdzie wam nie napisałem "Pierdolnie po miesiącu.", "Administracja to cwele/złodzieje." itp. Nie skreśliłem serwera tylko zaznaczyłem swoją wypowiedzią to co lekko wyprowadziło mnie z równowagi. Także ten, meliski sobie zróbcie i zmieńcie podejście bo sami spowodowaliście że można było do was się przywalić pisząc niepotrzebne bzdury w temacie. Życze miłej nocy wszystkim komentującym i czytającym, dobranoc.

Edytowano przez TonyBletek

Autor tematu Napisano
2 minuty temu, TonyBletek napisał:

1.Większość jest negatywna bo jakbyś się nie zauważył mam do tego podstawy. Więc twój argument możesz sobie wsadzić głęboko w buty bo jak wpada coś niezłego to jestem spropsować np. Vesteris/Esgaroth.

2.Zacznijmy od tego że śledzę wasz serwer od jakiegoś czasu bo aż sam byłem ciekaw co wy tam takiego macie, powiadasz macie edytowane mapy itp? Ale co z tego skoro to są EDYTOWANE prace z innych serwerów? To co pobiore sobie klienta Someyi, poedytuje prace trusiaka/pewiego i będę to używać jako argumentu tak jak wy w tym momencie? Znajdź sobie inny argument którym spróbujesz odbijać piłeczke, tym jej nie odbijesz. Tak btw. rozwine o co się przyjebałem, przyjebałem sie o systemy ale skoro sam wplątałeś prace graficzne w tą dyskusje to mogłem się do tego odnieść(Tu wasz błąd, za bardzo wylewacie za kołnierz z tymi rozprawkami, jak chcecie coś osiągnąć w dyskusji polecam zmienić sposób podejścia bo na ten moment dajecie wszystkim dookoła argumenty za które można się do was przyjebać.).

I nie rozumiem po co ruszasz mój temat skoro to jest temat o tym serwerze?

Nigdzie wam nie napisałem "Pierdolnie po miesiącu.", "Administracja to cwele/złodzieje." itp. Nie skreśliłem serwera tylko zaznaczyłem swoją wypowiedzią to co lekko wyprowadziło mnie z równowagi. Także ten, meliski sobie zróbcie i zmieńcie podejście bo sami spowodowaliście że można było do was się przywalić pisząc niepotrzebne bzdury w temacie. Życze miłej nocy wszystkim komentującym i czytającym, dobranoc.

Spoiler

Zacznijmy od tego że śledzę wasz serwer od jakiegoś czasu

bo aż sam byłem ciekaw co wy tam takiego macie

• Nie masz żadnych podstaw, które wyróżniałyby nasze w Twoim mniemaniu przewinienia na tle innych prywatnych serwerów. Nie umiesz konstruować nawet poprawnie zdań w języku polskim i część Twojej wypowiedzi była dla mnie niezrozumiała (np. bo jak wpada coś niezłego to jestem spropsować). 
  • Nigdzie nie pisaliśmy, że mamy niewyobrażalne innowacje więc skąd takie zaciekawienie? Skoro śledzisz go od jakiegoś czasu to powinieneś wiedzieć, że dla nas liczy się jakość rozgrywki, a nie kto od kogo i w jakim celu.

Cytat

powiadasz macie edytowane mapy itp? Ale co z tego skoro to są EDYTOWANE prace z innych serwerów?

• Inne serwery posiadają mapy i dungeony, które w większości zostały P U B L I C Z N I E udostępnione do użytku na właśnie takich prywatnych serwerach. Tworzymy serwer gry Metin2, nie chcemy z tego zrobić innej gry - zachowujemy najistotniejsze elementy klasycznej rozgrywki trzymając się naszego zamysłu, więc nie licz tutaj na "autorski" serwer. 

Cytat

Znajdź sobie inny argument którym spróbujesz odbijać piłeczke, tym jej nie odbijesz.

• Ja nie odbijam piłeczki, tylko staram Ci się wytłumaczyć mój punkt widzenia, który wydaje mi się jest rzetelniejszy jako twórca na przestrzeni rocznej pracy nad organizacją i kompozycją rozgrywki. Ja wiem, że to jest społeczność Metina, ale nie traktujcie każdej wiadomości jako zarzut w Waszą stronę. 

Cytat

Tak btw. rozwinę o co się przyjebałem, przyjebałem sie o systemy ale skoro sam wplątałeś prace graficzne w tą dyskusje to mogłem się do tego odnieść(Tu wasz błąd, za bardzo wylewacie za kołnierz z tymi rozprawkami, jak chcecie coś osiągnąć w dyskusji polecam zmienić sposób podejścia bo na ten moment dajecie wszystkim dookoła argumenty za które można się do was przyjebać.).

• To co w końcu z tymi systemami, bo dalej nie rozumiem? Nasz zakupiony system run? Publiczne systemy? Według Ciebie są jakieś określone reguły tworzenia serwera i trzeba ich przestrzegać jak regulaminu forum? Zachowajmy przyzwoitość, to nie rozprawki tylko dyskusja - orientuj się w jakim dziale się znajdujesz.

Cytat

• Nie mam do nikogo z Was negatywnego podejścia. Sami tak to interpretujecie, bo myślicie że Wam mogę coś zarzucać. Niczego od Was nie oczekuje, bo przecież Was nie znam. Nie wiem kim jesteście i w jakim celu to robicie, ale właśnie dzięki Wam takie dyskusje będą na przyszłość sprostowaniem na wypadek gdyby kolejne osoby chciały próbować oczernić nasze dobre imię.

Cytat

zaznaczyłem swoją wypowiedzią to co lekko wyprowadziło mnie z równowagi

• Nie wyprowadziło Cie lekko z równowagi, bo użyłeś nieco innych słów tylko po jakimś czasie edytowałeś swoją wypowiedź.

Cytat

Nie wnikam ale nie ździerżę tego w jaki sposób jest to promowane gdzie tak naprawde nie widze tutaj żadnego wkładu od siebie. Mamy już 2k19 rok a serwer zatrzymał się w latach 2016.

• W jaki sposób jest to promowane? Prace trwają od roku, a Ty wnioskujesz że nie widzisz wkładu własnego nie stojąc nawet w kółku w M1 u nas na serwerze?
  • Śledząc nas widziałeś jedynie ułamek tego co faktycznie znajduje się na serwerze. Powiedz mi co według Ciebie jest takiego ponadczasowego w tym 2019 roku skoro tu chodzi o grę z 2005. Czym w takim razie zatrzymaliśmy się w 2016? Nasz wkład własny jest nie do określenia. Daliśmy naprawdę dużo od siebie, żeby dojść do tego momentu. Moja prezentacja, w którą włożyłem wiele pracy i serca, też nie jest autorska? Pewnie też jest z jakiegoś tureckiego forum, a my tylko zmieniliśmy screeny i nazwy.

Dobranoc wszystkim czytelnikom!

Pozdrówki chłopaki, dzięki za możliwość wypowiedzenia się! :))

(byłbym wdzięczny za cytowanie, bo nie wiem do których moich argumentów się odnosisz..)

Prezentacja fajna przejrzysta czytelna z racji iż to wersja beta z tego co wyczytałem zapewne nie wszystko się w niej pojawiło śledzę projekt od jakiegoś czasu i chętnie zagram pozdrawiam cały team.

P.s Każda krytyka nawet ta najgorsza jest lepsza od ciszy a z tego co zauważyłem to kilka osób tutaj zaczyna piec tylni część ciała a to chyba dobrze świadczy :) 

Napisano (edytowany)

Ta prezentacja wygląda jak gówno

tak brzydkiej kolorystyki jeszcze chyba nie widziałem

Edytowano przez `Franklin.

2 godziny temu, danieln napisał:

Sam pełnisz rolę administratora forum na serwerze z Twojego opisu. Patrząc na wpisy i działalność właścicieli to wychodzisz na hipokrytę, skoro oferujesz usługi komuś, kto też wykorzystał kilka upublicznionych wcześniej i niezmodyfikowanych paczek np. wygląd umiejętności (filmik na YT), czy nakładka na broń (post fanpage) - to czemu my mamy mieć wszystko autorskie i edytowane?

Z cyklu: Nie mam nic sensownego do napisania, więc zaatakuję i zarzucę hipokryzję. Nawet nie będę komentował bo i tak nie zrozumiesz, szkoda mego czasu, który bym poświęcił na pisanie "wyjaśnienia". Tzn... wyjaśnienia, żeby wyjaśnić Ci - dysmózgu - czemu nie jestem (w tej sytuacji) hipokrytą.

32 minuty temu, BetaTesty napisał:

[...]z tego co zauważyłem to kilka osób tutaj zaczyna piec tylni część ciała a to chyba dobrze świadczy :) 

Chyba płacze ze śmiechu i/lub rzyga z obrzydzenia po zobaczeniu tych eksrkementów. Bayo.

Autor tematu Napisano
7 godzin temu, Revayerq napisał:

Z cyklu: Nie mam nic sensownego do napisania, więc zaatakuję i zarzucę hipokryzję. Nawet nie będę komentował bo i tak nie zrozumiesz, szkoda mego czasu, który bym poświęcił na pisanie "wyjaśnienia". Tzn... wyjaśnienia, żeby wyjaśnić Ci - dysmózgu - czemu nie jestem (w tej sytuacji) hipokrytą.

Chyba płacze ze śmiechu i/lub rzyga z obrzydzenia po zobaczeniu tych eksrkementów. Bayo.

Wczoraj poświęciłeś kilkadziesiąt minut na formułowanie odpowiedzi, a teraz zasłaniasz się brakiem czasu?

Dodatkowo śmiesz twierdzić, że nie zrozumiem wnioskując to po kilku komentarzach? Przedstaw mi jakikolwiek kontrargument, a nie tylko sypiesz populizmami pod publikę. Przecież to jest celowo przygotowana prowokacja, w której w oczach niektórych się zbłaźniłeś.

Dobrze, że zaznaczyłeś "w tej sytuacji", bo jak rozumiem w innych sytuacjach zdarza Ci się być hipokrytą, tak?

Korzystasz ze słów, które mają przedstawić mnie, lub nasz projekt w złym świetle nie biorąc pod uwagę nawet ich poprawności. (dysmózg to pewnie jedno z Twoich ulubionych słów, które właściwie nie istnieje i zostało wymyślone przez ludzi o podobnym podejściu co Twoje)

Narazie nie przedstawiłeś nic co miałoby chociaż odrobinę odniesienia do rzeczywistości. Rzucasz tylko obelgami i właściwie bezpodstawnie nas atakujesz trzymając się tylko jednej opinii, która w dodatku nie jest niczym poparta.

Jak dalej będziesz mówił co popadnie, to nie będę nawet na to odpowiadał, bo to marnowanie cennego czasu i mojego i Twojego, a mamy przecież dużo ważniejsze sprawy na głowie niż zamknięta na dyskusje wyimaginowana opinia jednostki w poście prezentującym rozgrywkę, o której przecież masz znikome pojęcie. Nie byłeś, widziałeś tylko fragment naszej twórczości. Twierdzisz, że nie masz czasu, ale na odpowiedź go znalazłeś.

Skoro jesteś taki wszechwiedzący i solidnie przygotowany pod dyskusję, bo przecież na tym polega ten dział - to czemu mówisz po kilku wpisach, że szkoda Twojego czasu. Skoro szkoda Ci czasu, a dodajesz o tym odpowiedź to dalej wychodzisz na hipokrytę sprawiając swoim zachowaniem tylko pozory.

Pozdrawiam i liczę, że jak będziesz chciał wracać do dyskusji - to przynajmniej przedstawisz czym Ci zawiniliśmy jako projekt, biorąc pod uwagę "błędy", które są tylko i wyłącznie popełnione przez nas, a nie popełniają ich inne prywatne serwery.

Już gdzieś widziałem ten panel logowania, kolega którego znam i z Tobą współpracował podsyłał mi ss'y tego :D

Ogólnie wszystko elegancko, serwer w porządku, powodzenia.

Co za popierdolony pomysł z tą prezentacją, żebym jeszcze musiał ją ściągać i pierdolić się z powiększaniem tego pojebanego paska jakiejś niepotrzebnej grafiki. CHORE.

tyle czasu ktoś robił tą pojebaną prezentację, a całkowicie niepotrzebnie, wystarczyło zrobić taka, żeby siadła na mpc i w miare rozdzielczości wyglądała. Skąd wy ludzie bierzecie takie pomysły. Przepraszam, za wulgaryzmy. ale sie wkurwiłem bo chciałem zobaczyć prezentację, a sie tylko nawkurwiałem przy tym i wyjebałem ten syf z komputera.

Autor tematu Napisano
5 godzin temu, Czarnymotyl napisał:

Co za popierdolony pomysł z tą prezentacją, żebym jeszcze musiał ją ściągać i pierdolić się z powiększaniem tego pojebanego paska jakiejś niepotrzebnej grafiki. CHORE.

tyle czasu ktoś robił tą pojebaną prezentację, a całkowicie niepotrzebnie, wystarczyło zrobić taka, żeby siadła na mpc i w miare rozdzielczości wyglądała. Skąd wy ludzie bierzecie takie pomysły. Przepraszam, za wulgaryzmy. ale sie wkurwiłem bo chciałem zobaczyć prezentację, a sie tylko nawkurwiałem przy tym i wyjebałem ten syf z komputera.

Przecież nie trzeba jej pobierać. To jest opcja dodatkowa.

Prezentacja w dopasowanym rozmiarze dostępna jest przecież na stronie.

Przepraszamy jeżeli się zawiodłeś, chcieliśmy dobrze :)

ref

Pani Kasia

Na pierwszy rzut oka wyglada to ciekawie, napewno zagram.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...