Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maksasioros

Gamemode - YourGameLife 2.0 MTA

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Cześć, jako, że czyszczę komputer z takowych paczek, daje Wam do pobrania gamemode serwera RPG YourGameLife 2.0

Link: https://www50.zippyshare.com/v/dWrf4sga/file.html
Skan: https://www.virustotal.com/#/file/fd8cfacb33ad7e3460515f1d570e46934e839a87343b30290fc69d946799f440/detection

Nie załączam bazy danych, bo nie posiadam. Pobierzcie baze danych z OGRPG, bo ten gamemode bazuje na niej. 

Pani Kasia

Paczka przynajmniej jest twoja lub masz zezwolenie na publikację? 

Autor tematu Napisano

@Yaesthy
Ta paczka to sklejka skryptów z internetu, która była już dawno udostępniona. Autor sam ją udostępnił + jest w małym stopniu przerobiona przeze mnie, a że mi się nie przyda to udostępniam tu.

42 minuty temu, Maksasioros napisał:

@Yaesthy
Ta paczka to sklejka skryptów z internetu, która była już dawno udostępniona. Autor sam ją udostępnił + jest w małym stopniu przerobiona przeze mnie, a że mi się nie przyda to udostępniam tu.

No właśnie, sklejki z internetu, pokaż zezwolenie od samego autora na wstawkę tego, bo raczej Ci jej nie udzielił. 

Autor tematu Napisano (edytowany)

@Yaesthy

Kolega tu chyba nie ogarnia, więc wytłumaczę najprościej jak się da.

Ten gm(G A M E M O D E) jest paczek z internetu, udostępnionych X czasu, nic nie jest tam wykonane przez właściciela tej paczki chyba, że zmienienie outputChatBox i koordow markerów XD, ten serwer powstał dawno temu i autor SAM wrzucił do internetu tą paczke. Cały serwer bazuje na skryptach z ogrpg INNYCH autorów, którzy również udostępnili swoje pliki. Jest to TZW. P S E U D O L.

Czyli podsumowując, "autor" serwera umieścił ją w internecie, ja pobralem X czasu temu, to po co komu zezwolenie? Jeszcze jak "autor" jest nieznany. Jak Ci coś jeszcze wytłumaczyć to pisz śmiało, chętnie pomogę. 

//

Edit: śmiej się śmiej, brakuje Ci kolejnej bezsensownej odpowiedzi? 

Edytowano przez Maksasioros

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...