Skocz do zawartości

[Grafik] Szifterka

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 316 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Cześć, siema czy jak kto tam woli :8_laughing:

Weronika, lat 18, mieszkam pod Włocławkiem

Na forum od listopada 2018. Obecnie staram się zostać u Was grafikiem.

Grafiką zajmuję się dość długo, 2 może 3 lata. I sama się uczę tworzyć coś nowego.

Mam nadzieję, że się przydam, zważając na tym, że graficy są Wam raczej potrzebni.

Ahoj przygodo!

Pani Kasia

Grafika do artykułu według mnie ma niepasujące tło. Dodatkowo przy napisie "Neeko" można było zastosować nieco inną czcionkę, co urozmaiciłoby tę grafikę. Co do napisu uważam, że mógłby być minimalnie większy (ale to moje upodobania) oraz brak przecinka przed "a" w "Kto dołączył a kto odszedł" jest błędem. Z przykładowych prac podoba mi się tylko ostatnia (ta z sową). Niestety po przeanalizowaniu wszystkich prac jestem na nie, ale gratuluje starań oraz (w mojej opinii) kilku udanych prac.

1.gif

Pani Kasia

Niestety w obecnej sytuacji nie możemy jeszcze nawiązać współpracy. Grafiki nie były złe, natomiast trochę odbiegały od stylu forum i naszych oczekiwań.

Zapraszamy w przyszłości. 

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 316 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...