Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Witam, otóż od pewnego czasu miewam problem. Mianowicie nie mogę uruchomić CS:GO. Wyskakuje okno uruchamiania po czym nie dzieje się właściwie nic. W procesach widziałem, że csgo.exe normalnie się pojawia ale po chwili znika. 
Sprawdzałem spójność plików, aktualizowałem sterowniki, odinstalowałem grę i nic, cały czas to samo. 
gdy uruchamiam grę jako administrator nie mogę korzystać z oficjalnych serwerów, które korzystają z systemu VAC. 
Nie pobierałem niczego do CS'a nigdy, jedyne co to zmieniałem celownik i to tyle.

Niby są poradniki ale żaden nie naprawia mojego problemu...

Pani Kasia

Hm, dziwna sprawa. Od jakiego czasu ci nie działa? Może gdy coś pobrałeś, jakiś plik lub coś?

Autor tematu Napisano

Nie przypominam sobie niestety, bo mam już tak od dobrego miesiąca, a naszła mnie ochota żeby ze znajomymi pograć i myślałem, że to jakoś samo się zlikwiduje. jedna byłem w błędzie. 

37 minut temu, Maksasioros napisał:

Hm, dziwna sprawa. Od jakiego czasu ci nie działa? Może gdy coś pobrałeś, jakiś plik lub coś?

Jakieś rady?

Sprawdź opcje uruchamiania, czy może przypadkiem nie masz jakiejś "crash komendy" wpisanej. Spróbuj poprobowac z rozdzielczością zmień na najwyższą i leć później w dół z rozdziałką i próbuj odpalić CS'a. Napisz czy coś pomogło, spróbuję Ci pomóc.

Autor tematu Napisano
27 minut temu, Maksasioros napisał:

Sprawdź opcje uruchamiania, czy może przypadkiem nie masz jakiejś "crash komendy" wpisanej. Spróbuj poprobowac z rozdzielczością zmień na najwyższą i leć później w dół z rozdziałką i próbuj odpalić CS'a. Napisz czy coś pomogło, spróbuję Ci pomóc.

Dalej nic, to jest czysty CS nigdy nic nie robiłem, nie zmieniałem. Jedynie tak jak wspomniałem to celownik sobie zmieniałem. 

A odpalałeś wcześniej cs'a i działał? Pobierałeś jakieś direct'y? Czasami tak sie dzieje, że przestaje działać po aktualizacji Windowsa, po aktualizacji sterownikow, czasai wystarczy pobrac troszke starsze sterowniki i zaczyna działać.

Spróbuj odpalić grę w oknie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...