Skocz do zawartości

Serwer hardcore za starych czasów - opinia użytkowników

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 221 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam. 

Chciałbym poruszyć dziś pewnien temat. 

Każdy z nas (chociaż może nie każdy) miał możliwość zagrania na serwerach skyblock czy gildie... Nie były one tak urozmaicone jak dziś. 

Górowała w nich prostota, ze łzą w oku wspominam czasy gdzie, wystarczyło wpisać /f create a potem /f claim i miałeś swoją gildie... 

Nie było cziterów jak dziś... Każdy cieszył się prostotą, i chcecia podbicia innych gildi aby rosnąć w topce. Jak i również serwery hc, każdy pamięta kwadratowamasakre czy innego tego typu. Aktualnie na topie są serwery easyhc gdzie przy rozwaleniu pierwszych 5 stonow mamy 50000000 diamentów... (oczywiście liczba to żart mająca tylko pokazać że aktualnie drop jest strasznie duży) każda śmierć podczas wojny gildi była czymś wielkim, każda śmierć = szybki unban za SMS żeby pomóc kolega... Ale i również serwery skyblock, nie zapomnę prostego serwera... Gdzie pewnego razu syn admina, (admin miał ok. nw 30/40lat) dał graczowi gamemoda. Ten korzystając z tego, zrobił sobie tabliczki że sklepem z rzeczami których normalnie byś nie dał rady zdobyć typu bedrock, ogień czy woda jako blok oczywiście. Blok portalu i wiele innych. Wprowadziło to na serwer niesamowity handel tymi przedmiotami. Ludzie się wymieniali, sprzedawali konta... Byle by zarobić, serwer trzymał się długo... Parę lat, lecz po restarcie upadł. Czy tylko ja miałbym ochotę zagrać na którymś z tych serwerów? A najbardziej na hc... Ciężkim jak ch*j łysego z brazzers hc... Gdzie diax poleci raz na 5min... A powiedzmy 3 śmierci = ban na tydzień... Gdzie nie ma /spawn, /home... Tylko jest różdżka która można zrobić aby się tepac na spawna. 

Myślcie że taki serwer miałby prawo przetrwać w tych czasach? Napiszcie w komentarzu. Jeśli będzie grupa osób która by zagrała. Jestem chętny takie coś stworzyć. Wersja Mc do wyboru, jeden grzyb to jest. 

Dajcie znać co sądzicie :) 

Pozdrawiam MasterGVPL

Profil Steam ---->  *Kliknij*

Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Pani Kasia

Moim zdaniem takie serwery by dzisiaj nie przetrwały, dlaczego? Za dużo ludzi nagrało się na takich serwerach jaki mówisz wykop jednego stone'a a otrzymasz milion diamentów, gracze nauczyli się prostoty. Lecz nie mówię, że serwer ktory byłby dobrze zrobiony i "starsi" wyjadacze z czasow kwadratowejmasakry usłyszeli by o serwerze na pewno graliby tam ludzie, lecz Ci "dzisiejsi" gracze znudziliby się, bo "Admin zwiększ drop, jak ja mam tu cos osiagnac jak diament mi nie leci z co jednego stone'a" Czy taki serwer by sie wybił - to loteria. Osobiście zagrałbym i propsuje każdy pomysł na ożywienie starych dobrych serwerów.

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

MPC FORUM Member - 10.12.2016

Znalezione obrazy dla zapytania conor mcgregor danse gif

11 minut temu, Maksasioros napisał:

Moim zdaniem takie serwery by dzisiaj nie przetrwały, dlaczego? Za dużo ludzi nagrało się na takich serwerach jaki mówisz wykop jednego stone'a a otrzymasz milion diamentów, gracze nauczyli się prostoty. Lecz nie mówię, że serwer ktory byłby dobrze zrobiony i "starsi" wyjadacze z czasow kwadratowejmasakry usłyszeli by o serwerze na pewno graliby tam ludzie, lecz Ci "dzisiejsi" gracze znudziliby się, bo "Admin zwiększ drop, jak ja mam tu cos osiagnac jak diament mi nie leci z co jednego stone'a" Czy taki serwer by sie wybił - to loteria. Osobiście zagrałbym i propsuje każdy pomysł na ożywienie starych dobrych serwerów.

No właśnie boli to... Nie lubię dzisiejszych serwerów... Są poprostu kur.. a nudne... 

Cały czas ten drop, czitow wszędzie. 

Jak masz ochotę poleć ten post dalej. Niech odpowie na niego więcej osób. Przyjemnie by się zagrało na dobrym HC bądź zwykłych frakcjach... :). 

Tak jak mówię będzie jakaś grupa ludzi, jak najbardziej wezmę się za to. 

Postawie zwykły serwer. Na początek nie za hipermocny lecz taki żeby ta 100 uciagnal potem się pomyśli :) 

Pani Kasia

1 minutę temu, MasterGVPL napisał:

No właśnie boli to... Nie lubię dzisiejszych serwerów... Są poprostu kur.. a nudne... 

Cały czas ten drop, czitow wszędzie. 

Jak masz ochotę poleć ten post dalej. Niech odpowie na niego więcej osób. Przyjemnie by się zagrało na dobrym HC bądź zwykłych frakcjach... :). 

Tak jak mówię będzie jakaś grupa ludzi, jak najbardziej wezmę się za to. 

Postawie zwykły serwer. Na początek nie za hipermocny lecz taki żeby ta 100 uciagnal potem się pomyśli :) 

Jasne, okej.

Powodzenia, oby się udało!

Sam zacząłem prace własnie nad takim starym typem serwera, co siadam żeby pracować nad nim te same pytania. Sam mam ochotę pograć na takim serwerze co trzeba było grać żeby kimś być, a nie wbić pokopać 5 minut odpalić "killaure" i być najlepszym.. Moim zdaniem nie na tym to podlega.  Stwierdziłem ze jeśli mam taka ochotę to nie tylko ja ;) Jak nie zaryzykuję to się nie dowiem. Ale tak jak kolega pisał żeby "tym nowym" graczom się tak szybko nie znudziło i żeby nie było marudzenia. 

To co proponujesz może zrobimy wspólnie 😏

Pani Kasia

Odpuść, na prawdę.

Gram w MC od wczesnej Bety, byłem w tej grze zanim pojawiły się piecie, gdy gra raczkowała.

Grałem na pierwszych serwerach kilka lat temu, gdzie pluginów było kilka, nie było nawet logowania.

Nie zagrałbym na tym serwerze za nic, większość "starych wyjadaczy" pewnie też.
Bo tego jest multum, SV+Gildie.

Nie ważne jak to zmienisz to zawsze ten sam tryb, inna mechanika ale cel ten sam.

Wolałbym serwer MvP kiedyś to było oczywiste bez ograniczania, a teraz ten typ musi mieć rygory, bo dzieci latają z mieczami.

Kiedyś spokojnie się pomagało reszcie, chodziło z najlepszymi rzeczami bez zbroi etc.

Mój zestaw

Procesor: Intel Core i7 6700                                         System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB Inno 3D     Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi              Dysk SSD: 120GB SATA III

RAM: 8GB Crucial Ballistix DDR4 2400Mhz (2x4GB)

Autor tematu Napisano (edytowany)

A ja bym zaryzykowal... Pieniądze i czas to nie problem. Chętnie poświęce się, chodźby sprobowac... 

Mvp? Co to za tryb o.O

Edytowano przez MasterGVPL

6 minut temu, MasterGVPL napisał:

A ja bym zaryzykowal... Pieniądze i czas to nie problem. Chętnie poświęce się, chodźby sprobowac... 

Mvp? Co to za tryb o.O

Monster vs Player

Czyli brak PvP chyba że na arenach

Mój zestaw

Procesor: Intel Core i7 6700                                         System: Win10 Home

2 minuty temu, Nekrosmanteia napisał:

Monster vs Player

Czyli brak PvP chyba że na arenach

No tak tak, zrozumiałem co to Mvp. 

Ale nie wiedziałem na czym polega ten tryb czy to mmorpg, czy hacknslash XD czy jakieś zwykle RPG czy co

Pani Kasia

1 minutę temu, MasterGVPL napisał:

No tak tak, zrozumiałem co to Mvp. 

Ale nie wiedziałem na czym polega ten tryb czy to mmorpg, czy hacknslash XD czy jakieś zwykle RPG czy co

MMoRPG

Nie RPG nie mylić, kiedyś serwer to był serwer, wchodziłeś, nikt Cię nie atakował werbalnie i "fizycznie" mogłeś przejść sie wokół spawnu i jedyne co to inny gracz Cię mijał.

Najlepsze były MMoRPG czyli dostawałeś działkę i waliłeś w moby a nie graczy, administracja często robiła jakieś spawny po 40 mobów żeby gracze mieli zabawę i tyle.

2 proste kroki a serwery były cały dzień 30/30 i czekało się w kolejce aby dołączyć, teraz masz serwery 3/100 i czekasz aż ktoś wejdzie bo 2 z nich to administracja.

Zrób taki serwer, bez levelowania postaci, dodaj bronie, stwórz areny i daj możliwość budowania w mieście na jakimś terenie, każdy znajdzie coś dla siebie wtedy

Mój zestaw

31 minut temu, Nekrosmanteia napisał:

MMoRPG

Nie RPG nie mylić, kiedyś serwer to był serwer, wchodziłeś, nikt Cię nie atakował werbalnie i "fizycznie" mogłeś przejść sie wokół spawnu i jedyne co to inny gracz Cię mijał.

Najlepsze były MMoRPG czyli dostawałeś działkę i waliłeś w moby a nie graczy, administracja często robiła jakieś spawny po 40 mobów żeby gracze mieli zabawę i tyle.

2 proste kroki a serwery były cały dzień 30/30 i czekało się w kolejce aby dołączyć, teraz masz serwery 3/100 i czekasz aż ktoś wejdzie bo 2 z nich to administracja.

Zrób taki serwer, bez levelowania postaci, dodaj bronie, stwórz areny i daj możliwość budowania w mieście na jakimś terenie, każdy znajdzie coś dla siebie wtedy

O kurka, to już bd robić dwa serwery. Dzięki za pomysł :) 

24 minuty temu, MasterGVPL napisał:

O kurka, to już bd robić dwa serwery. Dzięki za pomysł :) 

To nie pomysł a wspominki, kiedyś administracja słuchała i robiła coś mimo tematyki serwera nawet bo tak chcieliśmy.

Przejrzyj sobie pierwsze strony publikacji serwerów.
Znajdziesz tam kilka pereł, których nie odkopał jeszcze.

Co ważniejsze takie serwery nie miały PvP, więc jedyna walka z graczem była na arenie, a i tak mało kto tam chodził, chyba żeby tylko testować broń przed jakimś wypadem na potwory.

Które administracja jak pisałem spawnowała blisko graczy w ilościach blisko 50 na 2/3 osoby.

I to była zabawa, mogłeś tłuc moby bez obaw o zranienie innego gracza, administrator bawił się z nami, walczył, dokładał mobów, wszyscy byli normalni, nie było jadu w rozmowach, nikt się nie wyzywał a jak się trafił toxicplayer to został banowany zanim rozkręcił burzę

Mój zestaw

Zależy, jedni by zagrali jedni nie. Ani nie można podchodzić do tego, że na starcie full sloty wowow, ani nie, że serwer pusty i nic. Ja bym wszedł i czekam aż zrobicie serwer.

6 minut temu, Maksasioros napisał:

Zależy, jedni by zagrali jedni nie. Ani nie można podchodzić do tego, że na starcie full sloty wowow, ani nie, że serwer pusty i nic. Ja bym wszedł i czekam aż zrobicie serwer.

Tyle że jak widzę nowy serwer z slotami 3/1 000 bo dzieci dostały nielimitowany RAM w ofercie z limitem RAM to nawet prezentacji takiego serwera nie oglądam, bo strata czasu.

Wolę wejść na serwerze 2/30 i mieć poczucie że ktoś się bardziej przykłada niż do masówki, kiedyś serwery były 15 osobowe, 10 osobowe i jakoś żyły miesiącami.

Teraz jeden z drugim bierze serwer wart 100zł/30dni bo "slotuf je tysiunc" i wrzucają w itemshop takie rzeczy że serwer po tym miesiącu pada z braku kasy.

Nie spotkałem serwera, który oferowałby fajny IS z ciekawą rozgrywką od dobrych kilku lat.

Mój zestaw

Mam ciekawy pomysł na serwer hardcore

Nie duży serwer, myślę nad max 100 graczy. 

Nie mocna maszyna, taka aby się dobrze grało. 

Wiele usprawnienien, jak chodźby brak sprawna, zamiast tego różdżki do teleportacji. Ciężkie itemy na gildie. Ciężki drop. Brak bana za śmierć. Będzie tak jak kiedyś z nutką nowoczesności. Czekam aktualnej na sponsorów XD i lecim. 

Oczekujcie na projekt :) 

Temat godny uwagi w moim odczuciu.

Jeśli nie umiesz latać - biegnij.
Jeśli nie umiesz biegać - chodź.
Jeśli nie umiesz chodzić - czołgaj się.
Ale bez względu na wszystko - posuwaj się naprzód.

Skoro tak, to dawaj znać na pv.

Czy idziemy na układ 

Moim skromnym zdaniem NIE WYPALI.
Moje argumenty.
- obecna społeczność składa się z 11 latków, którzy szukają serwera, który jest tak łatwy, że trzeba zniszczyć 1 blok i ma się seta;
- edycja teraz kończy się wtedy, kiedy się zdeda;
- w obecnej społeczności robienie jakiegokolwiek mija się z celem.

5110639027.png
Lepiej niż na kablu, tylko szkoda że tylko 15GB z pełną prędkością :(

Gdyby był bez dropu i na najnowszą wersję, to bym chętnie zagrał :) 

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 221 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...