Skocz do zawartości

IP SAMP

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 253 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Hej, mam do Was pytanko. Mam bana na serwerku rp i chcialbym wbic tam na mk, jednak wiadomo nie chce, zeby mnie po miesiacu zlapali. Czy ktos orientuje sie  co i jak krok po kroku musze zrobic, zeby miec 100% pewnosc, ze nikt mnie nie wykryje? Tylko 100% Nic wiecej sie nie liczy. Bardzo mi zalezy na mk. Dzieki i przepraszam jak zly dzial ;*

Pani Kasia

Żakładając konto bądź połączony przez Proxy lub płatnego VPNa. 

Gorzej jeżeli masz bana po IP, lecz jeżeli chcesz grać później bez żadnych Proxy lub VPNów, zalecam zmianę IP. 

Edit: I główną rzeczą, nie zachowuj się jak na tamtym koncie. 

Edytowano przez Gość

Tylko problem w tym, że na tym serwie badają baaardzo dokładnie. Będę pisał do mojego dostawcy internetu, że chciałbym zmienne ip, do tego, założę nowego uzytkownika w moim komputerze i tam bede grał, jednak czy nie dojda do tego po jakichs ustawieniach? Totalnie nie ogarniam tego tematu,a chce pograc ;p

Pani Kasia

5 minut temu, DedamSmierc napisał:

Tylko problem w tym, że na tym serwie badają baaardzo dokładnie. Będę pisał do mojego dostawcy internetu, że chciałbym zmienne ip, do tego, założę nowego uzytkownika w moim komputerze i tam bede grał, jednak czy nie dojda do tego po jakichs ustawieniach? Totalnie nie ogarniam tego tematu,a chce pograc ;p

Znaczy z tego co wiem, to przecież nikt nie ma dostępu do twoich ustawień, prócz Ciebie.

Połącz się przez jakieś Polskie Proxy i powinno siąść, a nie zagraniczne, typu: Francja, UK / US.

Z ciekawości spytam, z czego masz internet, tzn. dostawca, być może sam będziesz mógł zmienić IP poprzez restart.

Próbowałem zmienić, ale chyba nie działa. Netia to mój dostawca. A co do łączenia się to nie jestem pewien, bo koledzy grali na vpn i ich wyłapali ;p

55 minut temu, DedamSmierc napisał:

Próbowałem zmienić, ale chyba nie działa. Netia to mój dostawca. A co do łączenia się to nie jestem pewien, bo koledzy grali na vpn i ich wyłapali ;p

VPN - Proxy - To dwie różne sprawy :v 

W tym problem iż oni zapewne lecieli na zagranicznych adresacjach, a tu chodzi żebyś się połączył przez Polską lokalizację.

Zrestartuj router, zrób tak z trzy razy, ponieważ w Netii zdarza się iż po restartacie możesz dostać tą samą adresację, potem porównaj adresy: cmd > ipconfig

Pani Kasia

5 minut temu, Yaesthy napisał:

VPN - Proxy - To dwie różne sprawy :v 

W tym problem iż oni zapewne lecieli na zagranicznych adresacjach, a tu chodzi żebyś się połączył przez Polską lokalizację.

Zrestartuj router, zrób tak z trzy razy, ponieważ w Netii zdarza się iż po restartacie możesz dostać tą samą adresację, potem porównaj adresy: cmd > ipconfig

Brać pod uwagę linijkę IPv4 Address czy wszystkie numerki? :P

4 minuty temu, DedamSmierc napisał:

Brać pod uwagę linijkę IPv4 Address czy wszystkie numerki? :P

Głównie IPv4.

Również tutaj możesz sprawdzić swoje IP: http://www.digipedia.pl/ip/

4 minuty temu, DedamSmierc napisał:

Niestety dalej taki sam

W takim razie zostaje Ci zadzwonienie do Operatora sieci z prośbą o zmianę IP.

Pani Kasia

2 minuty temu, Yaesthy napisał:

W takim razie zostaje Ci zadzwonienie do Operatora sieci z prośbą o zmianę IP.

Oki, a jak zrobię nowego uzytkownika i bede mial zmienne ip, to bedzie jakas szansa na wykrycie mnie? Po proxach czy coś? Cokolwiek? Jak mowilem jestem totalnym noobem jesli o to chodzi a nie chce dostac bana jak bede juz cos znaczyc na serwerze ;p

13 minut temu, DedamSmierc napisał:

Oki, a jak zrobię nowego uzytkownika i bede mial zmienne ip, to bedzie jakas szansa na wykrycie mnie? Po proxach czy coś? Cokolwiek? Jak mowilem jestem totalnym noobem jesli o to chodzi a nie chce dostac bana jak bede juz cos znaczyc na serwerze ;p

Nie powinni Ci wykryć mulciaka, no ale głównym warunkiem jest żebyś zmienił IP oraz nie zachowywał się jak na koncie na którym bana dostałeś. 

22 minuty temu, Yaesthy napisał:

Nie powinni Ci wykryć mulciaka, no ale głównym warunkiem jest żebyś zmienił IP oraz nie zachowywał się jak na koncie na którym bana dostałeś. 

No dobrze, dziekuje Ci bardzo, bo mi pomogles jak nikt, szanuje I jeszcze raz dzieki

@DedamSmierc To jest serwer na GTA SA:MP ? być może dlatego was wykrywają że zbierają z was informacje "hash" który jest unikatowy generowany na podstawie podzespołów PC.

https://forum.sa-mp.com/showpost.php?p=1988550&postcount=10

Jeżeli jest to serwer MP z GTA V to nie czytajcie tego wyżej :D

Edytowano przez Reveres

Dnia 7.01.2019 o 18:45, Reveres napisał:

@DedamSmierc To jest serwer na GTA SA:MP ? być może dlatego was wykrywają że zbierają z was informacje "hash" który jest unikatowy generowany na podstawie podzespołów PC.

https://forum.sa-mp.com/showpost.php?p=1988550&postcount=10

Jeżeli jest to serwer MP z GTA V to nie czytajcie tego wyżej :D

Dzieki, ale netia powiedziala, ze nie zmieniaja adresu ip, niestety. ch*j bombi szczelił, że tak powiem

49 minut temu, DedamSmierc napisał:

Dzieki, ale netia powiedziala, ze nie zmieniaja adresu ip, niestety. ch*j bombi szczelił, że tak powiem

W takim razie nic nie poradzisz, jedyne wyjście to VPN/Proxy.

@Yaesthy @DedamSmierc Chyba czytać nie umiecie, jeżeli serwer korzysta z tej funkcji o której pisałem nic mu nie da wejście na serwer na nowym adresie IP, bo nadal będzie generował ten sam "Hash" po którym sprawdzą że to dalej jego multikonto ;)

Każdy gracz ma unikalny serial z tego co wiem nazywa się GPCI, zmienione ip nic nie da, bo i tak znajdą Cię po serialu "GPCI", działa to jak w MTA(jak grałeś)jeżeli dostaniesz bana na serial i Twój serial jest w bazie danych jako zbanowany, to teoretycznie nie możesz wejść na serwer z tego komputera na którym dostałeś bana na serial, a praktycznie jest to do ominięcia poprzez zmiane serialu, ale to już musisz poszukać sobie sam w wujku google.

@Yaesthy oczywiście jak to Twój zwyczaj, ktoś Cię pogasił i przyznał, że nie masz racji - reagujesz "haha" na post. 

Edytowano przez Maksasioros

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

MPC FORUM Member - 10.12.2016

Znalezione obrazy dla zapytania conor mcgregor danse gif

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 253 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...