Skocz do zawartości

RWRK - Profesjonalne Fora oraz Community Managering

Polecane posty

To, czy serwer działa lub nie to nie Twoja sprawa. Mówimy tu o Twojej "działalności" jako administrator forum.

Nie polecam po raz kolejny, widać jego zachowanie.

Pozdrawiam

Pani Kasia

1 minutę temu, VolTwin napisał:

To, czy serwer działa lub nie to nie Twoja sprawa. Mówimy tu o Twojej "działalności" jako administrator forum.

No to porozmawiajmy o mojej działalności jako AF. Tylko tym razem uczciwie, a nie. 😉

2 minuty temu, VolTwin napisał:

Nie polecam po raz kolejny, widać jego zachowanie.

Bo mam wyjebane na nołnejma, który kłamstwem próbuje osiągnąć swoje? Nie kompromituj się, nawet nie wiesz, ilu już było takich podobnych piesków, którzy próbowali pomniejszyć moje kompetencje. Potraficie tylko szczekać, a ja po psiemu nie potrafię rozmawiać, więc na bieżąco olewam, albo z litości odburknę pseudo-psim (to tak jakbym miałczał do kota, myśląc, że ten mnie zrozumie. Nie zrozumie, to takie przekomarzanie się).

4 minuty temu, VolTwin napisał:

Pozdrawiam

A ja nie.

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Nie polecam Kamila P. aka KamilIT - oszukał mnie na 3500zł.

image.png

Gdzie Ty widzisz kłamstwo? Nagranie jasno mówi, co robiłeś jako administrator forum i jakim jesteś "pieskiem"
Przy okazji, jeszcze raz je tutaj wstawię aby każdy widział o co chodzi - KLIK

Mimo wszystko pozdrawiam 😉

Edytowano przez VolTwin

Pani Kasia

4 minuty temu, VolTwin napisał:

Gdzie Ty widzisz kłamstwo? Nagranie jasno mówi, co robiłeś jako administrator forum i jakim jesteś "pieskiem"
Przy okazji, jeszcze raz je tutaj wstawię aby każdy widział o co chodzi - KLIK

No i o co ten płacz powielany?

eryk

image.png

23 minuty temu, Revayerq napisał:

No i o co ten płacz powielany?

Nie płaczę, tylko uświadamiam potencjalnych "klientów" kim tak na prawdę jesteś  😉

Pozdrawiam

Edytowano przez VolTwin

3 minuty temu, VolTwin napisał:

Nie płaczę, tylko uświadamiam potencjalnych "klientów" kim tak na prawdę jest 😉

No to ok, życzę ci powodzonka i żeby twój kanał YT się rozrastał jak najbardziej!

eryk

image.png

Pani Kasia

Duża aktualizacja, troszkę mnie tu nie było. Komentarze co do nowego cennika i/lub nowych warunków itd. prosiłbym wysyłać na PW. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

eryk

image.png

Zacząłeś się cenić jak matzar z 6 lat temu. Szkoda tylko, że jednej zależności prawnej nie sprawdziłeś, ale powodzenia! 

sygna.png.7f53327fa1ac545c98f2042007446d

Burgerek pozdrawia.

Dnia 4.01.2019 o 19:30, Revayerq napisał:

Zajmuję się następującymi rzeczami

• forami internetowymi w stopniu bardzo wysokim,
  • community manageringiem w stopniu wysokim,

FORA INTERNETOWE

Na czym pracuję - ,,silniki'' i wersje

• IPS Community Suite
  • WoltLab Suite

Wykonuję

• wgrywanie silnika forum na stronę, instalacja forum, konfiguracja wstępna, tj. etapy od pustej i przygotowanej strony do świeżo zainstalowanego i działającego forum.
  • konfiguracja dalsza i pełna personalizacja, tj. wszystkie czynności związane z dostosowaniem forum do jego społeczności oraz zamysłu administracji, umożliwieniem bezproblemowej pracy załodze i skonfigurowaniu wszystkich wymaganych komponentów.
  • administrowanie forum wraz z wszystkimi zadaniami - zarządzanie załogą moderacyjną, doglądaniem systemu (utrzymywanie forum w jak najlepszym stanie, w miarę uprawnień).
  • usługa naprawcza, tj. naprawa błędów popełnionych przez innych administratorów na forach, na których nie pełnię żadnej funkcji.

Nie wykonuję

• nie koduję stylów od zera.
  • nie programuję aplikacji i wtyczek.
  • nie zajmuję się pisaniem i przerabianiem kodu PHP dla forum.
  • nie wykonuję czynności związanych z zakupem ,,legalnego oprogramowania''.

COMMUNITY MANAGER

Wykonuję

• reprezentowanie serwera na MPCforum (zapowiedź, prezentacja w serwisie) w oparciu o wytyczne i informacje uzyskane od właścicieli.
  • szerokopojęte ,,zajmowanie się'' społecznością w serwisach Facebook, Messenger oraz na Forum serwera (w tym ,,zabawianie'' użytkowników poprzez organizowanie konkursów, prowadzenie wydarzeń itd.)

Nie wykonuję

• nie jestem w stanie okłamywać społeczności i działać na ich niekorzyść.
  • nie zajmuję się sprawami niezwiązanymi z słowotwórstwem.

CENNIK ,,NA CZARNO''

Fora internetowe

• usługa Wizard: czysta instalacja forum oraz jego pełna personalizacja. Cena: 500zł jednorazowo.
  • usługa Guardian: pełnienie funkcji Administratora forum. Cena: 1000zł za każde 28/30/31 dni.
  • usługa Wrench: naprawa błędów forum. Cena: od 50zł do 500zł jednorazowo (w zależności od ilości i skomplikowania błędów).

Nie powiem że nie, ale oferta robi wrażenie. Wszystko ładnie opisane. Chyba warto zainteresować się tą propozycją ... 

A tak na poważnie. Ta osoba oferuje podstawowe rzeczy, które tak na prawdę, każdy może zrobić przy pomocy kilku tutoriali. Owszem, znajdą się osoby, które nie mają na to czasu itd. Przejdźmy dalej.

Jeśli nie macie gotowego stylu do wgrania to niestety nic Wam ta osoba nie pomoże. W porównaniu do innych ofert m.in Algade, gdzie przy wykorzystaniu grafiki z clienta/strony potrafi wykonać spersonalizowany styl pod forum oraz go zakodować za o wiele mniejsze stawki. 

Ponadto jedyne czym się zajmuje, to tworzenie jakiś działów, rang, usprawnień wizualnych itp czyli rzeczy, które normalnie są warte maksymalnie 100 zł u konkurencji.

Dodatkowo w gratisie otrzymujecie bezpłatny plugin/wtyczka (jak zwał tak zwał) który umożliwia mu czytanie wszystkich prywatnych wiadomości na forum (szpiegowanie, na poprzedniej stronie jest opisane o co chodzi) 

Oczywiście, że nie zajmuje się edycją wtyczek gdyż jedyne co robi to pobieranie gotowych plików z innych for, także instalacja czegokolwiek na forum potencjalnego klienta polegałaby na kopiuj-wklej ze swojego folderu. Nie mam nic do pobierania gotowych pluginow tylko do jego „cennika” za oferowane usługi. 

W dodatku gdy coś mu nie podpasuje, może po prostu skasować Wam pliki = forum nie będzie działać. 

Krotko mówiąc oferta osoby, która nie jest godna zaufania. Ceny są wyciągnięte z kosmosu. Chyba zaczyna brakować pieniążków. Z tego co kiedyś mówił, ma lub miał stałą tego typu „prace”. Być może coś się zmieniło ...

Jesli nie chcecie poświęcać czasu na tworzenie forum to zapraszam m.in do Algade czy kogokolwiek innego, który zrobi wszystko co ta osoba oferuje w sposób równie profesjonalny, bez obaw oraz zakoduje Wam styl jaki chcecie. 

Jeśli chcecie mieć postawione forum za kosmiczne pieniądze i martwić się na zaś - oferta w sam raz dla Ciebie. 

Co do Community Managera - jest masa osób, które potrafią zajmować się szeroko pojętą „reklamą” choćby za darmo / za sm’y / drobiazgowe wynagrodzenie. Ameryki nie odkryłeś. 

Nie jest to krytyka tylko subiektywna opinia Twojej oferty oraz Twojej osoby. Znam Twoją działalność i chce tylko uświadomić inne osoby jak to u Ciebie wyglada 😉 

Pozdrawiam 

Pani Kasia

6 godzin temu, Eladrin napisał:

Zacząłeś się cenić jak matzar z 6 lat temu. Szkoda tylko, że jednej zależności prawnej nie sprawdziłeś, ale powodzenia! 

Możliwe, że coś przeoczyłem, to się poprawi.

3 godziny temu, VolTwin napisał:

Nie powiem że nie, ale oferta robi wrażenie. Wszystko ładnie opisane. Chyba warto zainteresować się tą propozycją ... 

Nie jest to krytyka tylko subiektywna opinia Twojej oferty oraz Twojej osoby. Znam Twoją działalność i chce tylko uświadomić inne osoby jak to u Ciebie wyglada 😉 

Pozdrawiam 

Ciebie już tam nawet nie czytam, szczekaj sobie do woli. KEKW

eryk

image.png

1000zł postawienie FORUM XDDDD
POWAŻNA OFERTA !

Autor tematu Napisano (edytowany)
Dnia 12.09.2019 o 20:25, bigbig napisał:

1000zł postawienie FORUM XDDDD
POWAŻNA OFERTA !

Ty się tu już wypowiadałeś, więc nie powielaj opinii; zajmij się lepiej tym serwerem z pływaniem i stroną pisaną na kolanie. Algidzie ludzie płacą dużo więcej i tak w porównaniu do niego jestem stosunkowo tani. Uważam wręcz, że Paweł jest przepłacany jak na jego możliwości. Owszem, robi (koduje) style, ale fora robi na odpierdol, nic nie przerabia w kodzie, reprezentuje w większości przypadków identyczny poziom, jak i 90% ludzi oferujących się w IPS-ach, a także ma na nie wręcz wyjebane. Tutaj nulleda wgra, tutaj zainstaluje, wgra spolszczenie, doda własne pola profilu, działy itd., a potem fajrant i zaglądamy raz na kilka dni/tygodni. Jak ktoś chce jakąś darmówkę (Nadzieja, Sushi, iLui) albo nieudacznika za 200 złotych (Skejcior) to proszę bardzo, ale nie odpowiadam za syf, który tam się będzie znajdował (w plikach oraz w panelu), bo ci ludzie w większości nawet rang nie potrafią poprawnie ustawić, a o rozumieniu API IPS już wgl. nie ma mowy. Jak cię nie stać to nie ,,XD-kuj'' jak małpa. Już dawno miałem ochotę podwyższyć te ceny, ale jestem zbyt dobry dla ludzi. No ale skoro ludzie nie potrafią szanować półdarmo to nie będzie półdarmo, a 100% regularnej ceny. Jeszcze gdybym miał tych zleceń od groma, ale teraz nastały takie czasy, że ludzie z ofertami nie znajdą robótki, gdyż postawić forum (amatorsko) jest tak prosto, że sami sobie radzą, ewentualnie niektórzy mają już sprawdzonych ludzi od tego. Tak więc jak raz na rok dostanę tego tysiaka do łapy to i tak jest wyczyn. Mam świete prawo do wyceniania siebie na tyle, na ile czuję się warty, a mniemanie o sobie zawsze miałem średnie. Czasami po prostu ciężko jest debatować (a wręcz nawet myśleć) na tematy i sprawy oczywiste, że ktoś jest lepszy, bo zjadł zęby i siedzi w tym pół życia. U mnie nie znajdziesz lagów strony (chyba że ktoś kupił tak chujową maszynę że się nie da, ale w takim przypadku prędzej czy później oznaczać to będzie moje odejście), błędów EX0, chujowych i niepotrzebnych wtyczek, etc. Doglądam swoich podopiecznych na bieżąco, loguję rzeczy do poprawki, zmiany etc. U mnie błędy spotykane są niezmiernie rzadko, jeżeli już jakieś wystąpią to są naprawiane w kilkanaście minut (zazwyczaj są tylko przelotne, związane z ciasteczkami, ,,keszem'' lub losowymi sytuacjami typu brak znaku ,,;'' lub ,,}'').

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

Boże, ten idiota znowu coś pierdoli na temat na innych. Na chuj się tak nimi zaslaniasz? Ewidentnie jesteś pojebany, co olaly Cię, że teraz tak wszędzie o nich wspominasz? Nie wiem typie, weź trochę dotlen. XD

@Evil Smile @ILui @Skejcior ^^ patrzcie, znowu coś o was wspomina kretyn. Xdddd

11 minut temu, Mrysia napisał:

Boże, ten idiota znowu coś pierdoli na temat na innych. Na chuj się tak nimi zaslaniasz? Ewidentnie jesteś pojebany, co olaly Cię, że teraz tak wszędzie o nich wspominasz? Nie wiem typie, weź trochę dotlen. XD

@Evil Smile @ILui @Skejcior ^^ patrzcie, znowu coś o was wspomina kretyn. Xdddd

Jakby mnie to tak obchodziło, to bym odpowiedziała na te jego żale i płacze, ale zwyczajnie mnie to nie interesuję. Widocznie lubi o nas gadać i to nic w sumie na tą chwile nie zmieni. To jego taki sposób na wybicie się, tylko on nie rozumie, że większość tego forum ma w to wyjebane. To jest internet, a w internecie może pajacowac ile chce.

Widzialam, że polecilam rewayera, jednak zmieniam zdanie i nie polecam ze względu na te duże ego i próba udawania lepszego. Ale wspominaj dalej o nas, może poczujesz się dowartosciowany. 

Pozdrawiam...

szczerbatek.gif

1 minutę temu, ILui napisał:

Widzialam, że polecilam rewayera, jednak zmieniam zdanie i nie polecam ze względu na te duże ego i próba udawania lepszego. Ale wspominaj dalej o nas, może poczujesz się dowartosciowany. 

Pozdrawiam...

Nie możesz mnie nie polecić ze względu na ego. Dobrze wiesz jak to wygląda od strony ,,zawodowej''. Masz obowiązek wręcz do szczerej wypowiedzi i oceny oferty, umiejętności, jakości i uczciwości. Co też wykonałaś wcześniej. Gdybyś nie zauważyła to moja wypowiedź skierowana do Artagnana aka bigbiga (Pawła M.) zakładała pokazanie zasadności wyboru mnie z ,,puli jednostek do wyboru'', a ponieważ okazyjnie coś tam wykonujesz to nie dziw się więc, że zostajesz wspomniana. Na takiej samej zasadzie i tym samym prawem, ATS mógłby uzasadnić wybór jego (a nie Lukazukiego) tym, iż robi taniej (tego nie zweryfikowałem, podane zostało to dla przykładu) i lepiej (to już zostało zweryfikowane) od tego drugiego.

Ja w swym poście porównałem się zarówno do człowieka uważanego za ,,ikonę'' i ,,króla'', jak i do kilku przeciętniaków (w sensie ludzi bez oferty).

Oczywiście, naturalnym jest to (i zdaję sobie z tego sprawę), iż zarówno to coś na ,,E. S.'' jak i to drugie na samo ,,S'' nie zaglądają tutaj, aczkolwiek są (lub przynajmniej mogą być) jako tako znani z tego, że parali się tą profesją, więc również mam prawo do porównania się do nich.

Skończcie już bóldupić, bo nie macie o co. I nie, nie muszę udawać lepszego. Nie mam personalnie nic do Ciebie, ale może warto pogodzić się z faktem, iż Ty się BAWISZ W FORACH, a ja potrafię dosyć dużo. W tym momencie to nie jest żadne ego, a proste stwierdzenie faktu, nie myl jednego z drugim. Zauważ także, że od jakiegoś czasu staram się (z naciskiem) wydłużyć respond-time na rzecz bardziej rozbudowanych wypowiedzi. To nie są posty typu ,,,XDDD JESTEM LEPSZY WY KURWY TĘPE, NIC NIE UMIECIE, BEKA Z WAS''. I szczerze? Bez urazy, ale moje poczucie wartości jest podbijane przez to, że czasami nawet nie muszę żadnego prowo dawać, aby ludzie się tiltowali, cisnęli pianę z ryja i ogólnie szarpanie nerwów. Jakby to powiedział pan Tadeusz Sznuk: ,,Nie wiem dlaczego tak jest, choć się domyślam''.

Również pozdrawiam, ale tylko wtedy, gdy przeczytasz całość i zrozumiesz kilka rzeczy.

eryk

image.png

Skomentuję to tak, jeszcze raz, bo jak widzę te Twoje wypowiedzi to aż mnie ściska.

Cieszę się, że masz poczucie własnej wartości, jednak sam Twój komentarz jest trochę kulą w prawo uczciwości na rynku i zdrowej konkurencji.

Oceniając czyjeś motywy czy chęci prowadzenia forum nawet nieodpłatnie powodujesz, że jesteś tak odbierany, a nie inaczej.

Niech każdy swoją piaskownice tworzy gdzie chce, wolałbym jednak by osoby, które odbierają Ci "pracę" lub też są lepsze/gorsze w tym czy drugim (dodatkowo oceniając mylnie pewne dane) nie były tematem i podwaliną Twojego ego i oferty.

Dodatkowo czułbym się więcej niż zadowolony gdybyś szanował drugiego człowieka :

5 godzin temu, Revayerq napisał:

to coś na ,,E. S.'' jak i to drugie na samo ,,S''

15 godzin temu, Revayerq napisał:

Jak ktoś chce jakąś darmówkę (Nadzieja, Sushi, iLui) albo nieudacznika za 200 złotych (Skejcior)

Tutaj pokazujesz swój profesjonalizm oferty jak i brak znajomości zasad działań na rynku. 😉 

I proszę Cię, zważ na słowa w odpowiedzi, bo nie piszę tego w złej wierze. 

Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy.

Edytowano przez Eladrin
Mały babol

sygna.png.7f53327fa1ac545c98f2042007446d

Burgerek pozdrawia.

19 godzin temu, Eladrin napisał:

[...]powodujesz, że jesteś tak odbierany, a nie inaczej.

Trudno. Jakbym się przejmował opinią innych.

eryk

image.png

Nie polecam tego osobnika ma brak kultury co można zauważyć nawet w tym temacie jeśli się poczyta wszystkie odpowiedzi od początku, a kończąc tu.

Jest to osoba również, która ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i ma brak umiejętności argumentowania swoich wypowiedzi co dowodem jest np. w zapowiedzi mojego serwera (powodzenia jak ktoś go przyjmie na CM'A i dyskusje pomiędzy ludźmi).

Administrator powinien mieć kulturę i reprezentować coś sobą, a ta osoba tego nie ma co widać po jego zachowaniu na tym forum, które jest nie dobre.

W sumie śmiesznie się ogląda temat gdzie sam piszesz, że nie przejmujesz się opinią innych, a zarazem odpowiadasz na każdy komentarz, a niektórych nawet oznaczasz w tematach gdzie tylko to jest możliwe żeby wywołać kłótnie.

Ta osoba nawet nie ma zarejestrowanej swojej działalności i robi wszystko na "lewo" sam się przyznał w tym temacie także tym bardziej nie polecam wchodzić z nim w współprace (i te ceny ahh, a można listę for, które wzięły u Ciebie ofertę po edytowanej oferty?)

Na sam koniec jestem pewien, że za jakiś czas nagle magicznie zrobisz "zniżke" na swoją ofertę, bo sam zobaczysz, że nikt u Ciebie nie weźmie oferty, bo ceny masz z kosmosu wgl śmieszna sprawa, że wgrywając nulledy na forum ktoś chce 500 PLN XD.

Edytowano przez Winter.

Czyli dobrze myślałem sądząc, że w odwecie za negatywa (zasadnego) pod postem, będziesz musiał się wyżyć w tym temacie.

20 minut temu, Winter. napisał:

ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem

Widzę, że ty dalej nie rozumiesz, co ja w tamtym poście do Ciebie pisałem. Więc o czym my tu piszemy.

24 minuty temu, Winter. napisał:

brak kultury

Uuu, a upomniałeś już Swojego ,,adminka forum'' za to, że groził mi pobiciem?

24 minuty temu, Winter. napisał:

brak umiejętności argumentowania swoich wypowiedzi

Wszystko uzasadnione, czas pokaże, że miałem rację. Ja się nie mylę co do privków.

25 minut temu, Winter. napisał:

co dowodem jest np. w zapowiedzi mojego serwera

Nie reklamuj mi się tutaj.

25 minut temu, Winter. napisał:

Administrator powinien mieć kulturę i reprezentować coś sobą

Jestem tego samego zdania, co można łatwo zauważyć na KAŻDYM forum, które miałem pod swoją jurysdykcją.

26 minut temu, Winter. napisał:

reprezentować coś sobą, a ta osoba tego nie ma co widać po jego zachowaniu na tym forum

I reprezentuję na wszelakich swoich projektach, a tutaj nie muszę i nie mam zamiaru, a w ogólnym rozrachunku i tak jestem postacią pozytywną, zajmuję się usuwaniem śmieci (określ to jak chcesz, zobaczymy o czym pomyślisz) i... no tutaj nie mogę napisać, co jeszcze robię. Meh, szkoda. Wygadałem się prawie, a nie mogę.

30 minut temu, Winter. napisał:

sam piszesz, że nie przejmujesz się opinią innych, a zarazem odpowiadasz na każdy komentarz

Patrz teraz: Czy te moje odpowiedzi stanowią jakąkolwiek linię obrony? Nie, ponieważ się nie tłumaczę z niczego. Naprowadzanie na fakty (których niewiele osób zauważy) może i jest w pewnym stopniu liną obrony, aczkolwiek sposób mej wypowiedzi (nierzadko wulgarny) i tak całość przedstawia w neutralnym świetle (pół pozytywnym, pół negatywnym).

32 minuty temu, Winter. napisał:

żeby wywołać kłótnie.

Uła, mocne słowa. To tutaj jest zabronione, a jak widzisz (albo nie widzisz), banów nie posiadam już od dawna (nie licząc wymarzonych wakacji).

33 minuty temu, Winter. napisał:

nie ma zarejestrowanej swojej działalności i robi wszystko na "lewo"

No i?

33 minuty temu, Winter. napisał:

jestem pewien, że za jakiś czas nagle magicznie zrobisz "zniżke" na swoją ofertę

Ameryki nie odkryłeś. Kilka razy do roku robię tymczasowe zniżki (o różnej wartości i czasie trwania), między innymi na koniec roku szkolnego/początek wakacji, oraz na święta, a także na Black Friday.

eryk

image.png

24 minuty temu, Revayerq napisał:

Czyli dobrze myślałem sądząc, że w odwecie za negatywa (zasadnego) pod postem, będziesz musiał się wyżyć w tym temacie.

Widzę, że ty dalej nie rozumiesz, co ja w tamtym poście do Ciebie pisałem. Więc o czym my tu piszemy.

Uuu, a upomniałeś już Swojego ,,adminka forum'' za to, że groził mi pobiciem?

Wszystko uzasadnione, czas pokaże, że miałem rację. Ja się nie mylę co do privków.

Nie reklamuj mi się tutaj.

Jestem tego samego zdania, co można łatwo zauważyć na KAŻDYM forum, które miałem pod swoją jurysdykcją.

I reprezentuję na wszelakich swoich projektach, a tutaj nie muszę i nie mam zamiaru, a w ogólnym rozrachunku i tak jestem postacią pozytywną, zajmuję się usuwaniem śmieci (określ to jak chcesz, zobaczymy o czym pomyślisz) i... no tutaj nie mogę napisać, co jeszcze robię. Meh, szkoda. Wygadałem się prawie, a nie mogę.

Patrz teraz: Czy te moje odpowiedzi stanowią jakąkolwiek linię obrony? Nie, ponieważ się nie tłumaczę z niczego. Naprowadzanie na fakty (których niewiele osób zauważy) może i jest w pewnym stopniu liną obrony, aczkolwiek sposób mej wypowiedzi (nierzadko wulgarny) i tak całość przedstawia w neutralnym świetle (pół pozytywnym, pół negatywnym).

Uła, mocne słowa. To tutaj jest zabronione, a jak widzisz (albo nie widzisz), banów nie posiadam już od dawna (nie licząc wymarzonych wakacji).

No i?

Ameryki nie odkryłeś. Kilka razy do roku robię tymczasowe zniżki (o różnej wartości i czasie trwania), między innymi na koniec roku szkolnego/początek wakacji, oraz na święta, a także na Black Friday.

no i to, że jak będziesz dalej robisz z siebie nie wiadomo kogo to się zgłosi na odpowiednie miejsce i się skończy twoje cwaniakowanie w internecie ( a dla mnie to żaden problem mam sporo czasu).

Gratuluje, że odpowiadając mi na post, że u ciebie występuje brak kultury twoja odpowiedź to " a upomniałeś już swojego adminka forum" tak jak byś sugerował jak by to była moja wina i moja odpowiedź i właśnie tu się kłania twoje czytanie ze zrozumieniem, które zanikło u Ciebie, bo co ja mam do tego kto co pisze? xD.

Nie bez powodu jest tyle negatywnych komentarzy w tym temacie, a zabawne jest to w sumie, że uważasz się za największego znawcę ( wystarczy przeczytać 4 linijkę postu, a potem czytać twoje komentarze na tym forum)

No nie wiem czy reprezentujesz godnie swoją pracę wgrywając wtyczki, których administrator serwera czyli osoba, która wzięła u ciebie zlecenie nie chciała 😕

Ponoć banów nie posiadasz, a nie cały miesiąc temu byłeś odstrzelony na tydzień za właśnie swoje nędzne zachowanie.

Powiadasz w sumie, że się nie bronisz przed odpowiedzią przy osób, które cię hejtują, a ja dam tu prosty jeden przykład, który jednak mówi co innego.

Dnia 14.09.2019 o 03:42, ILui napisał:

Jakby mnie to tak obchodziło, to bym odpowiedziała na te jego żale i płacze, ale zwyczajnie mnie to nie interesuję. Widocznie lubi o nas gadać i to nic w sumie na tą chwile nie zmieni. To jego taki sposób na wybicie się, tylko on nie rozumie, że większość tego forum ma w to wyjebane. To jest internet, a w internecie może pajacowac ile chce.

Pozdrawiam...

a ty 

Dnia 14.09.2019 o 04:00, Revayerq napisał:

Nie możesz mnie nie polecić ze względu na ego. Dobrze wiesz jak to wygląda od strony ,,zawodowej''. Masz obowiązek wręcz do szczerej wypowiedzi i oceny oferty, umiejętności, jakości i uczciwości. Co też wykonałaś wcześniej. Gdybyś nie zauważyła to moja wypowiedź skierowana do Artagnana aka bigbiga (Pawła M.) zakładała pokazanie zasadności wyboru mnie z ,,puli jednostek do wyboru'', a ponieważ okazyjnie coś tam wykonujesz to nie dziw się więc, że zostajesz wspomniana. Na takiej samej zasadzie i tym samym prawem, ATS mógłby uzasadnić wybór jego (a nie Lukazukiego) tym, iż robi taniej (tego nie zweryfikowałem, podane zostało to dla przykładu) i lepiej (to już zostało zweryfikowane) od tego drugiego.

Ja w swym poście porównałem się zarówno do człowieka uważanego za ,,ikonę'' i ,,króla'', jak i do kilku przeciętniaków (w sensie ludzi bez oferty).

Oczywiście, naturalnym jest to (i zdaję sobie z tego sprawę), iż zarówno to coś na ,,E. S.'' jak i to drugie na samo ,,S'' nie zaglądają tutaj, aczkolwiek są (lub przynajmniej mogą być) jako tako znani z tego, że parali się tą profesją, więc również mam prawo do porównania się do nich.

Skończcie już bóldupić, bo nie macie o co. I nie, nie muszę udawać lepszego. Nie mam personalnie nic do Ciebie, ale może warto pogodzić się z faktem, iż Ty się BAWISZ W FORACH, a ja potrafię dosyć dużo. W tym momencie to nie jest żadne ego, a proste stwierdzenie faktu, nie myl jednego z drugim. Zauważ także, że od jakiegoś czasu staram się (z naciskiem) wydłużyć respond-time na rzecz bardziej rozbudowanych wypowiedzi. To nie są posty typu ,,,XDDD JESTEM LEPSZY WY KURWY TĘPE, NIC NIE UMIECIE, BEKA Z WAS''. I szczerze? Bez urazy, ale moje poczucie wartości jest podbijane przez to, że czasami nawet nie muszę żadnego prowo dawać, aby ludzie się tiltowali, cisnęli pianę z ryja i ogólnie szarpanie nerwów. Jakby to powiedział pan Tadeusz Sznuk: ,,Nie wiem dlaczego tak jest, choć się domyślam''.

Również pozdrawiam, ale tylko wtedy, gdy przeczytasz całość i zrozumiesz kilka rzeczy.

Osoba wyraziła zdanie na jakiś tam temat, a ty odpowiadając odpowiadasz dlaczego nie może tak mówić czyli jednak przejmujesz się opinią innych i od razu odpowiadasz takim osobą, pamiętaj brak umiejętności czytania ze zrozumieniem to nie jest aż taki wstyd i jest możliwość zawsze żeby tą umiejętność nabyć wystarczą chęci.

Zapomniałbym co do oferty nie oferujesz totalnie nic nowego twoim językiem "wgrywasz gotowca" nie robisz nic swojego tylko wgrywasz właśnie ty gotowce, witaj hipokryto.

W sumie na koniec co do kultury, proszę cię... kulturę wynosi się z domu, a ty patrząc na to co tu reprezentujesz jestem pewien, że nie masz jej nigdzie, a to źle świadczy o człowieku.

Pamiętaj łatwo przejrzeć Twoje stare posty więc pilnuj się, bo może wyjść Twoja hipokryzja, aż za bardzo 😄

Edytowano przez Winter.

2 minuty temu, Winter. napisał:

no i to, że jak będziesz dalej robisz z siebie nie wiadomo kogo to się zgłosi na odpowiednie miejsce i się skończy twoje cwaniakowanie w internecie ( a dla mnie to żaden problem mam sporo czasu).

Czekam.

3 minuty temu, Winter. napisał:

Nie bez powodu jest tyle negatywnych komentarzy

Hejterzy zawsze będą hejtować. KEKW

3 minuty temu, Winter. napisał:

byłeś odstrzelony na tydzień za właśnie swoje nędzne zachowanie

No właśnie o tym pisałem, nie zaglądałeś mi w PW, więc nie wiesz, że akurat ten przypadek był celowy. A ty i tak napiszesz, że ,,XD NIE NIE BYŁ''. XD

5 minut temu, Winter. napisał:

Zapomniałbym co do oferty nie oferujesz totalnie nic nowego twoim językiem "wgrywasz gotowca" nie robisz nic swojego tylko wgrywasz właśnie ty gotowce, witaj hipokryto.

Hm, zweryfikowałeś to w praktyce? Jesteś pewny, że nie daję nic od siebie ,,autorskiego''? HM?!

confused will smith GIF

5 minut temu, Winter. napisał:

jestem pewien, że nie masz jej nigdzie, a to źle świadczy o człowieku.

To źle jesteś pewien.

6 minut temu, Winter. napisał:

Pamiętaj łatwo przejrzeć Twoje stare posty więc pilnuj się, bo może wyjść Twoja hipokryzja, aż za bardzo

Dajesz dalej. ROAST ME, bezbeku z turbozaawansowanym serwerem. XD

eryk

image.png

3 minuty temu, Revayerq napisał:

Czekam.

Hejterzy zawsze będą hejtować. KEKW

No właśnie o tym pisałem, nie zaglądałeś mi w PW, więc nie wiesz, że akurat ten przypadek był celowy. A ty i tak napiszesz, że ,,XD NIE NIE BYŁ''. XD

Hm, zweryfikowałeś to w praktyce? Jesteś pewny, że nie daję nic od siebie ,,autorskiego''? HM?!

confused will smith GIF

To źle jesteś pewien.

Dajesz dalej. ROAST ME, bezbeku z turbozaawansowanym serwerem. XD

nie koduję stylów od zera.

nie programuję aplikacji i wtyczek.

nie zajmuję się pisaniem i przerabianiem kodu PHP dla forum.

nie wykonuję czynności związanych z zakupem ,,legalnego oprogramowania''.

Skoro się mylę to pokaż mi ze swojego tematu co oferujesz autorskiego na forum co rzeczywiście widać, bo chciałbym to widzieć, niestety w temacie nic takowego nie widzę.

Nie ma sprawy Twoje dane są łatwo dostępne (Olafie) i dla mnie to nie problem żeby jakąś osobę zgłosić, ciekaw jestem czy jaki kolwiek podatek zapłaciłeś za swoją robótke 🙂

Twoja hipokryzja jest widoczna bardzo, a przykładem możemy wziąć serwery z którymi współpracowałeś np. calios, na którego sam pisałeś, że czekasz tu na mpc, a po zakończeniu współpracy nagle odradzałeś go (i proszę nie komentuj, bo serwer padł po chwili to nie robi żadnej różnicy, liczy się honor)

Hejterzy zawsze są to prawda, ale po co wszystko hejtować bez poparcia argumentów? pisząc komentarze typu "niezły gotowiec" gdzie tu widzisz argumentacje? 

Żeby nie było nie piszę tych postów z "bólem dupy" bo ktoś mi skrytykował serwer tylko z ciekawości zainteresowałem się twoją osobą i piszę swoje zdanie jak widać nie tylko ja mam podobne.

Zaznaczę na końcu nigdy nie napisałem ani tu, ani w prezentacji, że mój serwerek to jest zaawansowany, bo nigdzie tak nie napisałem, a jak tak to daj dowód, bo nudne są twoje odpowiedzi, które nic nie wnoszą do tematów tylko próbujesz zrobić gównoburzę. 

W sumie co do oferty dlaczego masz takie wygórowane ceny, dlaczego są one tak wielkie na taki mały wkład? dajmy na to wgrywanie nulledowskiego forum to jest chwila roboty, a pamiętajmy na początku oferowałeś również wgrywanie nulledowskiego forum za x razy mniej pieniędzy, a dlaczego tak się dzieje, że za taki mały wkład chcesz brać takie pieniądze jak byś rzeczywiście ty kodował styl i robił autorską grafikę? Tak wiem każdy ustala swoją cene, ale ale! właśnie tu jest te wielkie ale dlaczego zwiększyłeś stawkę po tym jak cię ktoś oszukał? i nie mów, że to przez niego, bo dlaczego inni mają cierpieć za kogoś innego? i to nie jest pierwsza sytuacja z tego co można wyczytać z tego forum.

Żeby nie było to nie jest spam, tylko piszę swoją opinie na temat, który jest tu poruszony.

Autor tematu Napisano (edytowany)
19 godzin temu, Winter. napisał:

nie koduję stylów od zera.

nie programuję aplikacji i wtyczek.

nie zajmuję się pisaniem i przerabianiem kodu PHP dla forum.

nie wykonuję czynności związanych z zakupem ,,legalnego oprogramowania''.

Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

Skoro się mylę to pokaż mi ze swojego tematu co oferujesz autorskiego na forum co rzeczywiście widać, bo chciałbym to widzieć, niestety w temacie nic takowego nie widzę.

Nie mam obowiązku, więc musisz obejść się smakiem. Tajemnica zawodowa.

nie ma sprawy Twoje dane są łatwo dostępne (Olafie)

Primo: nie pozwoliłem ci (celowo) pisać do mnie po imieniu. Secundo: udało ci się znaleźć osobę, która wszędzie ma ten sam nick, nawet na FB. Ba, nawet przez pewien czas miałem na MPC podanego fejsbuka, więc kurwa wyczyn zajebałeś chłopie. Zaraz ci chyba wręczę medal z kartofla.

np. calios

Owszem, czekałem na ten serwer, gdyż technikiem tego serwera był mój znajomy i ten serwer byłby zajebisty, gdyby nie brak porozumienia na linii technik-właściciel. Zakładam, iż dokonałeś wystarczającego riserczu by się dowiedzieć, iż... a nie, czekaj, to nie jest informacja ,,jawna''. Więc po krótce w trzech słowach: tak zwany ,,plan wydawniczy'' zakładał wydanie bety zamkniętej, następnie otwartej, po której to miał nastąpić start. Beta otwarta była naturalnie potrzebna po to, by sprawdzić optymalizację i obciążenie. W wyniku umyślnych działań (umyślne w sensie, iż mimo niewiedzy dalej postawił na swoim i zignorował ostrzeżenia) tegoż właściciela, beta została okrojona tylko do zamkniętej fazy, gdzie osób było niewiele. Nikt więc nie spodziewał się, iż w zakupionych systemach tkwi tykająca bomba w postaci tragicznej optymalizacji. Otwarta beta została ,,wycięta'', nikt nie sprawdził obciążenia (właściciel się upierał, że na pewno dobrze będzie działać, bo za tyle kasy to systemy muszą być okej) i się stało. 

Żeby nie było nie piszę tych postów z "bólem dupy" bo ktoś mi skrytykował serwer

No ale tak jest lolz.

Zaznaczę na końcu nigdy nie napisałem ani tu, ani w prezentacji, że mój serwerek to jest zaawansowany

Zaznaczę, iż nie obchodzi mnie to. Opinia to opinia.

dlaczego masz takie wygórowane ceny, dlaczego są one tak wielkie na taki mały wkład?

Nie robię z tobą interesów, więc ci nie napiszę wprost, dlaczego są wygórowane. Kilka tajemnic biznesowych muszę mieć. Lubię być o krok przed innymi i się śmiać z tego, że kopiują. Historia pokazała już kilka takich przypadków.

//meh, nie zdążyłem opublikować tego wpisu, bo MPC się odcięło w trakcie, gdy to pisałem. 😕

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

1 godzinę temu, Revayerq napisał:

Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

Nie mam obowiązku, więc musisz obejść się smakiem. Tajemnica zawodowa.

Primo: nie pozwoliłem ci (celowo) pisać do mnie po imieniu. Secundo: udało ci się znaleźć osobę, która wszędzie ma ten sam nick, nawet na FB. Ba, nawet przez pewien czas miałem na MPC podanego fejsbuka, więc kurwa wyczyn zajebałeś chłopie. Zaraz ci chyba wręczę medal z kartofla.

Owszem, czekałem na ten serwer, gdyż technikiem tego serwera był mój znajomy i ten serwer byłby zajebisty, gdyby nie brak porozumienia na linii technik-właściciel. Zakładam, iż dokonałeś wystarczającego riserczu by się dowiedzieć, iż... a nie, czekaj, to nie jest informacja ,,jawna''. Więc po krótce w trzech słowach: tak zwany ,,plan wydawniczy'' zakładał wydanie bety zamkniętej, następnie otwartej, po której to miał nastąpić start. Beta otwarta była naturalnie potrzebna po to, by sprawdzić optymalizację i obciążenie. W wyniku umyślnych działań (umyślne w sensie, iż mimo niewiedzy dalej postawił na swoim i zignorował ostrzeżenia) tegoż właściciela, beta została okrojona tylko do zamkniętej fazy, gdzie osób było niewiele. Nikt więc nie spodziewał się, iż w zakupionych systemach tkwi tykająca bomba w postaci tragicznej optymalizacji. Otwarta beta została ,,wycięta'', nikt nie sprawdził obciążenia (właściciel się upierał, że na pewno dobrze będzie działać, bo za tyle kasy to systemy muszą być okej) i się stało. 

No ale tak jest lolz.

Zaznaczę, iż nie obchodzi mnie to. Opinia to opinia.

Nie robię z tobą interesów, więc ci nie napiszę wprost, dlaczego są wygórowane. Kilka tajemnic biznesowych muszę mieć. Lubię być o krok przed innymi i się śmiać z tego, że kopiują. Historia pokazała już kilka takich przypadków.

//meh, nie zdążyłem opublikować tego wpisu, bo MPC się odcięło w trakcie, gdy to pisałem. 😕

1. Tak jak mogłem się domyśleć krowa, która najwięcej muczy daje najmniej mleka.

2. Nie masz aczkolwiek jeśli wstawiasz ofertę to chyba fajnie by było zachęcić kogoś nie? nie ma tu nic nowego co oferujesz czyli jesteś kotleciarzem, hehe 🙂

3. Żadnego Twojego pozwolenia nie potrzebuje ( o ile znasz dobrze prawo polskie) więc dalszy popis w tym punkcie to tam pisałeś, to robienia z siebie błazna.

4. Super każdego interesuje historia jakiegoś tam serwera co nie zmienia faktu, że jesteś hipokrytą.

5. Twoja racja mój spokój 😄

6. To po co komentujesz coś co cię nie obchodzi ??

7. Żadna tajemnica biznesowa po prostu to co napisałem up jest w pełni prawdą i nawet nie widzę nic takiego abyś zaprzeczył temu co napisałem 😄

W sumie śmiesznie się czyta takie oferty użytkowników, którzy wyzywają kogoś od gotowców, a sami co jedynie potrafią to wgrac nulleda na forum 😕

Edytowano przez Winter.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...