Skocz do zawartości

RWRK - Profesjonalne Fora oraz Community Managering

Polecane posty

20 godzin temu, TeJkuu napisał:

Nie polecam, dziecinne zachowanie, ciągły problem z dogadaniem się w sprawach stricte technicznych na forum (dodanie aplikacji), inwigiluje użytkowników oraz administratorów forum poprzez aplikację, która pozwala na przeglądanie prywatnych wiadomości innych osoób. Tak jak napisałem wcześniej - NIE POLECAM współpracy z tą osobą.

11 godzin temu, Revayerq napisał:

Łeb se zinwigiluj. Nikt normalny nie uwierzy w Twe pierdolenie. Nawet nie chce mi się jakkolwiek z szacunkiem i wyjaśnieniem odpisywać na ten pseudopost.

Dokładnie, po co miałby używać aplikacji do przeglądania PW innych, jak można się zalogować na czyjeś konto Kappa

Pani Kasia

23 minuty temu, Algade napisał:

Dokładnie, po co miałby używać aplikacji do przeglądania PW innych, jak można się zalogować na czyjeś konto Kappa

Nie, bo to przypałowe, a PM Viewer daje Ci fajne opcje i bez przypału. Kappa

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Nie polecam Kamila P. aka KamilIT - oszukał mnie na 3500zł.

image.png

13 godzin temu, Revayerq napisał:

Łeb se zinwigiluj. Nikt normalny nie uwierzy w Twe pierdolenie. Nawet nie chce mi się jakkolwiek z szacunkiem i wyjaśnieniem odpisywać na ten pseudopost.

Smutny jesteś człowieku, nie umiesz ponieść konsekwencji za swoje zachowanie, a nawet do tego sie przyznać.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Pani Kasia

1 godzinę temu, TeJkuu napisał:

Smutny jesteś człowieku, nie umiesz ponieść konsekwencji za swoje zachowanie, a nawet do tego sie przyznać.

Nie mam nic do ukrycia i wszystko było wykonane zgodnie ze standardami. A to, że kilka tuhedów obwinia mnie o jakieś szpiegostwo to wiesz... mam to w chuju. Nawet nie odpisuj na to, bo zrobisz tylko zbędny spam w mojej ofercie.

eryk

image.png

Autor tematu Napisano (edytowany)

Oferta została przepisana na nowo z uwzględnieniem jej odświeżenia, przeredagowania w oparciu o poprawę przejrzystości treści (jej wyglądu i pisowni). Nastąpiła także lekka korekta do zasad współpracy (bez znaczących zmian, teraz zasady będą bardziej jasne). 🎉

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

Dnia 4.01.2019 o 18:30, Revayerq napisał:

oferantem

oferentem, nie oferantem 😄

Zapraszam do zapoznania się poniższą ofertą

"Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą"

• forami internetowymi w stopniu wysokim,
  • community manageringiem w stopniu dobrym,
  • serwerami Discord w stopniu średnio-wysokim.

Jak Ty te stopnie bierzesz? Jeden wysoki, drugi dobry, trzeci średnio-wysoki. WTF? Nie możesz określić tego w jednolity sposób?

jestem w stanie reprezentować serwer na MPCforum (zapowiedź, prezentacja w serwisie) w oparciu o wytyczne i informacje uzyskane od właścicieli.

Czemu oferujesz ludziom antyreklamę? 😄

Nie jestem w stanie wykonać:

• programować botów.

Nie robisz jedynej rzeczy, które jest skomplikowana w serwerach discorda, całą resztę bez problemu może zrobić ktoś sam, bo discord jest po polsku xD

domówieniem usługi wraz z doliczoną opłatą karną w wysokości 50zł. 

Wystawiasz rachunek/fakturę lub spisujesz umowę(za każdym razem gdy coś wykonujesz) z drugą stroną skoro chcesz doliczać opłaty karne? 😄

oszukiwanie gracze

oszukiwanie graczy*

Fajna ta Twoja nowa oferta xD

Pani Kasia

2 minuty temu, Algade napisał:

pryma sort

Reygras jakieś umiejętności ma, ale lubi też pajacować xD

Edytowano przez LoveTherapy

Na kilka rzeczy odpiszę Ci, usunięty Algade, ponieważ może komuś się ta informacja przydać.

Dnia 13.06.2019 o 14:20, Gość napisał:

Jak Ty te stopnie bierzesz? Jeden wysoki, drugi dobry, trzeci średnio-wysoki. WTF? Nie możesz określić tego w jednolity sposób?

Ależ te stopnie ą określone jednolicie, a wygląda to tak: niskie, średnie, dobre, wysokie, wzorcowe. Oczywiście mowa tu o całościowych stopniach, bo ,,ułamki'' można zanotować różnie, np. ,,średnio wysokie'' lub ,,bardzo wysokie''. Wszystko zależy od procentów.

Nie robisz jedynej rzeczy, które jest skomplikowana w serwerach discorda, całą resztę bez problemu może zrobić ktoś sam, bo discord jest po polsku xD

Jak ktoś nie ma czasu lub/i nie potrafi to why not?

Wystawiasz rachunek/fakturę lub spisujesz umowę(za każdym razem gdy coś wykonujesz) z drugą stroną skoro chcesz doliczać opłaty karne? 😄

Nie zawsze spisuję umowę, a faktury/paragonu/rachunku nigdy nie wystawiłem. Nie opłaca mi się to. /shrug

Nie jest nowa, Twoje czytanie ze zrozumieniem zawiodło. To jest ta sama oferta i została ona poddana liftingowi (przepisana na nowo, opiera się na tym samym szkielecie).

Dnia 13.06.2019 o 14:22, LoveTherapy napisał:

Reygras jakieś umiejętności ma, ale lubi też pajacować xD

I naszą cechą wspólną jest tylko pajacowanie.

eryk

image.png

Dnia 19.06.2019 o 01:19, Endymion napisał:

Co w tym śmiesznego jest?

Ten typek to jakiś błazen. Ktoś, kto oferuje swoje usługi nie powinien się tak zachowywać 

Pani Kasia

Drobny hotfix poprawiający literówki i poprawki językowe. Ponadto korekty do ogółu zasad i warunków.

Pełna lista zmian:

• poprawki zgłoszonych (i niezgłoszonych też) literówek oraz błędów językowych.
  • poprawienie stażu z 5 lat na 5 i pół roku. Edycja poprawkowa całej linijki.
  • korekta usuwająca zbędny tekst w forum -> nie wykonuję.
  • korekta przejrzystościowa do pierwszego punktu warunków współpracy.
  • zamówienie usług discordowych dostępne jest tylko i wyłącznie w dodatku do innej usługi (nie można zamówić tylko usług discordowych), zostało to ujęte w warunkach poprzez dodanie nowego punktu.
  • usługa ,,coma'' (Community Manager) to teraz usługa ,,Bagietka'' (zmiana nazwy bez konsekwencji).
  • usługi discordowe zwą się teraz ,,Clyde'' i ,,King''.
  • wszystkie usługi są od teraz odnotowane wielką literą dla poprawy czytelności. Zmiana ta afektuje także opłaty karne (kary i dopłaty).
  • dodatkowa opłata z tytułu przejęcia forum została obniżona z 100 na 50 (złotych).
  • dodana została brakująca informacja odnośnie możliwości wystąpienia zgrzytów w przypadku, gdy umowa będzie ograniczała uczciwość wobec graczy.
  • tekst domyślny został pokolorowany na biało (wcześniej był to domyślny kolor forum).

eryk

image.png

WAKACYNY CUTOFF CEN! Od 1 do 7 lipca obniżka wszystkich cen o 50%. Jeżeli nikt nie skorzysta to trudno. ¯\_(ツ)_/¯

eryk

image.png

W sumie to standardy same ale jak ktoś nie ogarnia i chce gotowca to w sumie nie takie złe

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.

Dnia 20.05.2019 o 14:50, Revayerq napisał:

Pełna lista osób, po których nie mam zamiaru poprawiać:

• Sin. aka Szejker (czy jak mu tam)
  • Ruda/Ash
  • Burza
  • Skejcior 
  • iLui
  • Maryśka aka Alergia aka jej inne nicki jakieś tam
  • Kamil2321 

Naprawdę masz coś nie tak z łepetyną. Prawie na każdym kroku wspominasz mnie albo Sushi. Żyć bez nas nie możesz?

Gdyby Cię to interesowało przeszło mi zainteresowanie tworzeniem forum. Siedzę na jednym i nie zamierzam się nigdzie więcej pojawiać (na ten moment, może kiedyś).

Także byłabym wdzięczna, gdybyś w końcu przestał o mnie gadać gdziekolwiek, zwłaszcza w swojej ofercie.

Chyba, że masz tak nudne życie, aż musisz chociaż ułamek zajebistości takiej jak ja zapychać każdą możliwą dziurę.

nWHug0o.png

12 godzin temu, muchomor321 napisał:

W sumie to standardy same ale jak ktoś nie ogarnia i chce gotowca to w sumie nie takie złe

Zapewniam, że nie tylko standardy. Dużo rzeczy, które wykonuję, nie robi tego jakieś 80% rynku (wliczając w to osobę z poniższego cytatu).

1 godzinę temu, Ash napisał:

Naprawdę masz coś nie tak z łepetyną.

Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, wiem że to trudne.

eryk

image.png

Oferta ładnie napisana i estetycznie. Doświadczenie co prawda jakieś tam masz, ale twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam...

7 godzin temu, Mrysia napisał:

Oferta ładnie napisana i estetycznie. Doświadczenie co prawda jakieś tam masz, ale twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam...

Wymień jakiekolwiek fora, gdzie na AF-ie miałem zachowanie złe.

eryk

image.png

1 godzinę temu, Revayerq napisał:

Wymień jakiekolwiek fora, gdzie na AF-ie miałem zachowanie złe.

Calios, Xenox.net, chyba dalej wymieniać nie muszę, bo z tego co widze po komentarzach wyżej, nie tylko ja tak uważam.

9 minut temu, Mrysia napisał:

Calios, Xenox.net, chyba dalej wymieniać nie muszę, bo z tego co widze po komentarzach wyżej, nie tylko ja tak uważam.

Przecież na Xenox większość decyzji administracyjnych (wykluczanie osób) została nałożona odgórnie (decyzja Mentosa), więc najpierw radzę się doedukować, a potem do kogoś przypierdalać. Ale śmiało, powielaj dalej opinię od koleżanek z kółka wzajemnej adoracji.

Bo coś próbujesz zabłyszczeć i nie bardzo ci (tak, celowo z małej) wychodzi.

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

5 minut temu, Revayerq napisał:

Przecież na Xenox większość decyzji administracyjnych (wykluczanie osób) została nałożona odgórnie (decyzja Mentosa), więc najpierw radzę się doedukować, a potem do kogoś przypierdalać. Ale śmiało, powielaj dalej opinię od koleżanek z kółka wzajemnej adoracji.

Bo coś próbujesz zabłyszczeć i nie bardzo ci (tak, celowo z małej) wychodzi.

Ale dlaczego piszesz, ze powielam opinie koleżanki, skoro o niej nic nie wspomniałam? Napisałam tak bo jest to moja opinia, do której mam pełne prawo. Zauważe zmiany to i inną opinie będę miała, póki co jest ona negatywna. Miłego dnia i pozdrawiam.

5 minut temu, Mrysia napisał:

Ale dlaczego piszesz, ze powielam opinie koleżanki, skoro o niej nic nie wspomniałam? Napisałam tak bo jest to moja opinia, do której mam pełne prawo. Zauważe zmiany to i inną opinie będę miała, póki co jest ona negatywna. Miłego dnia i pozdrawiam.

Nie musisz nikogo przywoływać, dobrze wiemy, czyją opinię kopiujesz tylko po to, by móc przypierdolić negatywa, który i tak CHUJ KOGO OBCHODZI, ale musisz sobie strzelić z palca na wieść, że (według ciebie) robisz komukolwiek (z naciskiem na ,,mą'' osobę) na złość, więc jeżeli kiedykolwiek by twa opinia się zmieniła, to nie wracaj, bo w tym temacie nie są mile widziani żadni podludzie (ludzie, którzy podlegają pod swoich ,,wyższych kolegów i koleżanki'', tzn. w sensie, że wysłannicy). Au Revoir.

PS: A i nie odpisuj na to (niezależnie od tego, jak bardzo dupa/duma (wybór należy do ciebie) zabolała, bo może ci to wyjść na złe w ogólnym rozrachunku egzystencji forumowej. 😉

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

Ego widzę wyjebane w kosmos. Nie polecam Ci reagować na takie zaczepki, tylko ich nakręcasz i sobie złą reklamę robisz. Wgl trochę poziom elektrody - wybacz, nie mogłem się powstrzymać XD(tak przez to "z małej, celowo").

giphy.gif

Dnia 30.06.2019 o 23:42, Revayerq napisał:

WAKACYNY CUTOFF CEN! Od 1 do 7 lipca obniżka wszystkich cen o 50%. Jeżeli nikt nie skorzysta to trudno. ¯\_(ツ)_/¯

Przedłużone do końca lipca, ALE obniżka została zmniejszona do 33%.

eryk

image.png

Cześć. Miałem nie robić "dramy" na tego użytkownika, ale widocznie trzeba, gdyż nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobił i dalej próbuje "zabłysnąć". Chcę Wam przedstawić działalność tego człowieka i odradzić wszelakiej współpracy.

Revaye - osoba, która była "zatrudniona" jako administrator forum / technik forum Calios.eu

To, co miał zrobić - owszem, wykonał, lecz jest kilka rzeczy, o których dużo osób nie wie, w jaki sposób działa ten Pan.Otrzymał swoje wynagrodzenie finansowe, jednak jego dalsze poczynania były skandaliczne. Więcej informacji znajdziecie tutaj na filmie:

Rozmowa na TS3 z R & TAKE & TheVolTwins

Tłumacząc film: (film nagrany po całej akcji czyli po degradacji Revaye)

Początek - Revaye jako technik forum miał dostęp do ACP. Zainstalował wtyczkę / plugin (jak zwał tak zwał), która umożliwiała czytanie prywatnych wiadomości na forum wszystkich użytkowników bez logowania na ich konta (szpiegowanie). Tak jak sam stwierdził, nie widzi w tym nic złego ...

Głównym powodem, dlaczego Revaye wykorzystywał tą wtyczkę nie jest to, co mówi na filmie (chociaż jest to równie obrzydliwe), tylko był zapatrzony / zauroczony? Jak zwał tak zwał, koleżanką z forum - V**** (nie chcę podawać nicków). Sprawdzał prywatne wiadomości, pomiędzy mną (byłem jednym z administratorów) a innym użytkownikiem forum. Tematem naszej rozmowy (między mną a kolegą) była właśnie ta koleżanka. Tak na prawdę nic poza "click baitem" w tytule - V**** w treści wiadomości nic się nie znajdowało, (podpuszczaliśmy go) następnie dowiedzieliśmy się, że widział również te wiadomości z czystej ciekawości. Był ciekawy co możemy pisać o jej - "koleżance" itp.

Czy ta aplikacja ma logi? Fajny administrator forum, który nie wie, co instaluje.

Po całym zdarzeniu, rozmawialiśmy wszyscy razem na TS3 (cała administracja + Revaye) i czekaliśmy, aż w końcu się przyzna do swojego błędu (na ten moment nie chcieliśmy go wyrzucać) ale szedł w zaparte i o niczym nie wiedział (podobno). Zamiast przyjąć krytykę i prawdziwe fakty "na klatę" i przyznać się, jak prawdziwy facet do błędu - wolał wyjść z TS i robić kolejne "dymy". Po takim zachowaniu zostały mu zabrane wszystkie uprawnienia, które posiadał. Przypominam, gdyby normalnie się zachował, dalej byłby administratorem forum i zapomnielibyśmy o sprawie.

Po całej akcji, gdy został odsunięty od teamu, jeden z głównych administratorów zalogował się na jego konto i wysłał kilka "śmiesznych" wiadomości na chacie, które w żaden sposób nie szkodziły Revaye (były w celach humorystycznych) co sam Revaye potwierdza na filmie.

Po napisaniu wiadomości, Pan Revaye postanowił usunąć pliki z forum ... (więcej na filmie)

Następnie właściciel przyznał się, że to on pisał w jego imieniu te "wiadomości", Revaye wtedy zrobił to co zrobił i podesłał brakujące pliki.

Jego zdaniem, podglądanie wiadomości to nic takiego ...

Ponadto można również usłyszeć, że Revaye lubi się zabawić i zrobić "psikusa" (na końcu filmu)

Reasumując, jest to osoba, do której nie można mieć zaufania. Zachowuje się jak dziecko (zapraszam do zapowiedzi serwera Velo*ia.pl w dziale "zapowiedzi"), nie potrafi przyjąć krytyki na "klatę". Osoba lekkomyślna i przez takiego administratora forum możecie mieć później problemy. Nie polecam i odradzam z tym Panem współpracy po to, aby nie martwić się później o jakieś "dziwne sytuacje"

Brakuje zleceń? Jeszcze promocje robi ... Ehh

Pozdrawiam

Edytowano przez VolTwin

O kurwa, ale dymy. Implikowanie, że eXqup nie chciał tej appki. Niezła nagonka, a gówno-serwer dalej nie działa. Niezłe prio macie.

eryk

image.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...