Skocz do zawartości

RWRK - Profesjonalne Fora oraz Community Managering

Polecane posty

Dnia 23.02.2019 o 13:21, Svope napisał:

@kamil2321

Meh, czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną, tak samo szukanie znaczenia słów w internecie, we właściwym miejscu.

Zamiast pierdolić trzy po trzy zaczerpnij definicji prawnej na ten temat, a nie wikipedii. Dalej mimo Twojej uwagi uważam że usługa to poprawne stwierdzenie tego co wykonuje autor tematu.

Nie podałem żadnych argumentów, brak ich podania to nie brak ich posiadania.

Wystarczy spojrzeć na większość Twoich odpowiedzi i tematów na tym bądź innych forach chociażby z zakresu znajomości source żeby przy porannej kawce wybuchnąć śmiechem i tutaj argumenty znajdują się same.

P.S. Jak już coś kopiujesz z innego forum przeanalizuj to i może dodaj choć trochę myślenia ze swojej strony.

Nie wiem kto to paszka i mam w to wyje**ne (widzę że masz do niego jakąś słabość zaproś go na randkę czy coś bo ciągle o nim piszesz #CzyToJużMiłość?").

Nie interesuje mnie czy autor wystawi mi fakturę lub paragon bo podany zwrot był tylko przykładem.

Nie oczerniam Cię tylko wyrażam skromną negatywną opinię popartą obserwacjami.

Typowi hejterzy u Ciebie to osoby które wyrażają negatywną opinię na Twój temat bo się z Tobą nie zgadzają lub/i na odwrót.

Nie wiem co bawi Cię w stwierdzeniu "konfiguracja czystego forum".

Mam wyje***e na to jak i kto ma zabezpieczone forum.

Tyle.

P.S.2 Jeśli masz zamiar odpisać to szkoda Twojego czasu, nawet tego nie przeczytam. Ja o swój dbam.

Ahahaha xDDD W internecie to ja mistrz jestem przecież! XD Nie znasz mnie a siejesz niepotrzebny hejt na moją osobę. Ja wiem co piszę. Wiedzę powiadasz, a skąd osoba od "prawa" wie? Od innej osoby, a inna? od innej i tak koło się toczy, wikipedia skąd ma info? od ludzi. Każdy kto coś stworzył typu prawo, słownictwo to inny człowiek i nie zawsze jest tak, że każde słowo jest dobre. Nawet z prawnego mogą Ci to powiedzieć więc najpierw zaczerpnij sam wiedzy. 
Usługa to nie jest poprawne słowo, a więc jakie jest poprawne? Jest po prostu wykonawcą usług - a to co innego. Oferuje wykonanie usługi, a nie zrobienie usługi. Ale tak, zaraz mi wyjedziesz, że to jest to samo więc szkoda mojego czasu na tłumaczenie <komuś> coś, o czym sam nie wie co pisze. 
Więc napisałeś, sprzedaje usługę i tu się grubo pomyliłeś, on tylko sprzedaje swój czas na wykonanie danej usługi- ale jeśli ktoś sprzedaje swój czas maxymalny 1 minuta za 50 zł to jest po prostu zdzierstwo i naiwniactwo i wiele innych pojęć bym tu wspomniał dlatego wspomniałem skrótowo o Paszce bo te osoby to 1:1

Mówisz mi, że ja nie potrafię szukać, a nawet nie wiesz kto to Paszka więc naprawdę pozdro i jak wspomniałem komuś ale Tobie nie, jeśli chcesz oceniać kogokolwiek to najpierw zdobądź sporo informacji o danej osobie, zaczerpnij wszelkich źródeł aby potem nie było takiej akcji, że okazuje się że totalnie nie masz pojęcia z kim piszesz bo nawet nie wiesz kim ja jestem, na co mnie stać a jedziesz negatywami jakbyś wiedział o wszystkim, a ja dbam o opinię i reputację nie tylko w Polsce lecz na całym świecie również w necie pod nickiem kamil2321. 

I jeśli masz wyje.. na dane rzeczy typu zabezpieczenia forum, instalowanie to po co polecasz osobę? Ja to nazywam sztuczne polecenia kogoś bo np. napisał, bądź coś Ci kiedyś zrobił za free to Ty tu piszesz ale bez mocnych argumentów. Jest takich wiele osób a potem okazuje się, że to są naiwniacy i naciągacze jak tu ten Pan z ogłoszenia, który nie ma pojęcia co oferuje i nie ma pojęcia jak się za to zabrać, zabiera się za coś płatnego i robi byle jak więc ja takich amatorów nie tylko tępię ale daję im tutaj informacje, które zawsze pomagają w czymś kto jest lepszy od danej osoby. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

Pani Kasia

Nie znam - więc się nie wypowiadam, złota zasada dla wszystkich komentujących. Jedyne do czego można się doczepić @Revayerq że dajesz się takim trollom internetowym wciągnąć w jakąkolwiek (nawet uargumentowana z Twojej strony) dyskusję, która do niczego tak naprawdę nie prowadzi, jedyny plus z niej taki, że podbija Ci temat.

18 godzin temu, _Nastek napisał:

Nie znam - więc się nie wypowiadam, złota zasada dla wszystkich komentujących. Jedyne do czego można się doczepić @Revayerq że dajesz się takim trollom internetowym wciągnąć w jakąkolwiek (nawet uargumentowana z Twojej strony) dyskusję, która do niczego tak naprawdę nie prowadzi, jedyny plus z niej taki, że podbija Ci temat.

No niby racja, ale popatrz na to z tej strony: Koleś na mnie wjeżdża, a ja siedzę cichutko. Jeszcze ktoś sobie pomyśli, że typ ma rację, a ja unikam odpisywania, bo zostałem wyjaśniony.

Ja wiem, że trolla najlepiej olać, ale dla niektórych ten typ to swoiste guru i mnie obwinia o coś tam; jakbym nie odpisał to ktoś by sobie mógł pomyśleć, że typ ma rację, że zarzuty są zgodne ze stanem rzeczywistym.

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Nie polecam Kamila P. aka KamilIT - oszukał mnie na 3500zł.

image.png

Pani Kasia

Dnia 25.02.2019 o 08:28, Revayerq napisał:

No niby racja, ale popatrz na to z tej strony: Koleś na mnie wjeżdża, a ja siedzę cichutko. Jeszcze ktoś sobie pomyśli, że typ ma rację, a ja unikam odpisywania, bo zostałem wyjaśniony.

Ja wiem, że trolla najlepiej olać, ale dla niektórych ten typ to swoiste guru i mnie obwinia o coś tam; jakbym nie odpisał to ktoś by sobie mógł pomyśleć, że typ ma rację, że zarzuty są zgodne ze stanem rzeczywistym.

Ty i te Twoje myślenie -.-

P.S. nie jestem trollem, aktualnie oberwałeś bana dot. zachowania, a podobno wymagasz kultury, której sam nie masz i to już zostało udowodnione i wychodzi na to, że są nieskazitelne na to dowody, że miałem rację.

Znam dość długo Ciebie i doskonale znam Twoje umiejętności, zachowanie jak i wiem, że ktokolwiek weźmie Twoje usługi = przepłaci + zrobione będzie byle jak. Ja nie wjeżdżam, tylko mówię jak jest, aby potem się nie zdziwić, że kolejny z metina tylko wyłudza hajs(dla mnie to wyłudzanie hajsu, uważasz inaczej? Twój problem)

Nie pozwolę, aby jakiś amator jak Ty zżerał z prac, których sam nawet nie ogarnia. Dlatego porównałem Ciebie do Paszki, bo nadajecie się idealnie. To tyle, nie musisz na to odpisywać, tylko zanim cokolwiek zrobisz to się zastanów do kogo piszesz bo ja nie jestem byle kim.
Zapewne zaraz będą hejty na mnie, więc rada dla hejterów aby odpuścili sobie bo nie mam zamiaru patrzeć cały czas na forum tylko dlatego, aby odpisywać amatorom. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

Autor tematu Napisano (edytowany)
Dnia 06/03/2019 o 00:49, kamil2321 napisał:

Ty i te Twoje myślenie -.-

No i znowu się zacznie, pierdolenie 3 po 3 jakiegoś nędznego psa z mordą nieskalaną rozumem.

P.S. nie jestem trollem

XDDD

aktualnie oberwałeś bana dot. zachowania

No oberwałem bana od pewnego "moderatora", który rzekomo w pewnym poście doszukał się flamewaru, bo zabawy treścią są dla niego zbyt inteligentne, ale co mam wymagać od CHŁOPA.

a podobno wymagasz kultury

No przecież nie będę wyzywał się z "pracodawcą", więc ten też niech mnie nie wyzywa. To takie lanie wody kurwa w temacie, jakbyś nie wiedział. Ale musisz coś wyłapać z tego tematu, jakieś słowa-klucze, żeby móc się do czego przyjebać jak jakiś 12 latek, któremu buzuje HAHA SPERMA w jajcach, tylko tobie buzuje autyzm z narcyzmem.

której sam nie masz i to już zostało udowodnione i wychodzi na to, że są nieskazitelne na to dowody, że miałem rację.

Mam, do czasu, dla ciebie tępy psie nie ma żadnego szacunku już. I to, że nim jesteż też zostalo udowodnione wielokrotnie. Pochwal się jak wyleciałeś z innego forum. Albo o tym, jak podjąłeś współpracę z typem, który robi zrzutkę na zrzutka.pl, gdzie zbiera trzy kafle na "hosting dla clienta", albo o tym jak wyleciałeś z projektu serwera (który upadł, ale mniejsza z tym, upadł przez ownera), a wyleciałeś za szemrane rzeczy, bycie generalnym autystą i spierdolem (to myśli uwczesnego ownera projektu, nie mnie).

Znam dość długo Ciebie

XDDD Kurwa i powiedz mi, że to nie jest trolling.

i doskonale znam Twoje umiejętności

Wlazłeś kiedykolwiek do ACP po moim "urzędowaniu"? To zamknij mordę, chłopie.

że ktokolwiek weźmie Twoje usługi = przepłaci + zrobione będzie byle jak

Przepłaci, za półdarmo robię. Pełne wykonanie forum za 120 zł to jest tyle co nic. TO JEST DARMO PRAKTYCZNIE. Dostaję tyle hajsu względem wartości wykonywanej pracy, ile ukrainiec w polskiej firmie. A fora wykonywane od zera są zrobione w 100%, wręcz idealnie. Dobrze, że taki pies jak ty ma się czym pochwalić - udowodniłeś to na własnym forum, zakichany polaczku, oraz na forum Senorii, z którą współpracujesz (a się swego czasu zarzekałeś, że nie).

Ja nie wjeżdżam

Nie kurwa wcale.

tylko mówię jak jest

Jebany Max Kolonko z ciebie.

aby potem się nie zdziwić, że kolejny z metina tylko wyłudza hajs

Wyłudza hajs? Typie, zapierdol się IRL (ale tak na ament, żeby nie mogli ciebie w szpitalu odratować). Oczywiście w Metinie2 jak sobie tam dodasz "system szpitalowy jakiś z metin2deva" pseudoprogramisto, który rzekomo wszystko koduje sam, a ograniczasz się maks. do przerabiania gotowych systemów. Poprawić appkę/hooka w pewnym stopniu to i ja potrafię bez wiedzy programistycznej. I ZOSTAŁO CI TO UDOWODNIONE (jak sam mawiasz).

(dla mnie to wyłudzanie hajsu, uważasz inaczej? Twój problem)

Dla mnie to uczciwa praca, wykonywanie czegoś dobrze za konkurencyjną cenę (do której mam prawo, wolny rynek to się nazywa, wafelku). I nie, to nie jest mój problem. To MOŻE BYĆ Twój problem. Już Ci raz napisałem, że jeżeli nie odpierdolisz się ode mnie to możemy spotkać się w pewnym miejscu i generalnie Twoja wypłata z tej RZEKOMEJ FIRMY (chuja, a nie firma, pracujesz w jakiejś żabce na bank) Ci nie pomoże. Skończysz pod mostem, bo nie będziesz miał z czego zapłacić mi odszkodowania za ciężkie zarzuty (bo tak, bezpodstawne oskarżanie kogoś o bycie złodziejem, wyzyskiwaczem, wyłudzaczem i manipulatorem to za to się płaci fajne odszkodowanie). No generalnie CHŁOPCZYKU skończysz pod mostem, gdzie prędzej czy później zdechniesz z głodu i z nerwów, że PRZEGRAŁEŚ WOJNĘ z amatorem i straciłeś wszystko. Chcesz tego? No to zamknij mordę.

Nie pozwolę, aby jakiś amator jak Ty

Amator, kurwa, psie... Siedzę w tym dłuuuugi czas. A o Tobie słychać tylko przelotnie jak na kogoś wjeżdżasz. A jakoś nigdy nikomu nic nie udowodniłeś. Cała Twoja śmieszna egzystencja to podawanie się za kogoś, a tak serio to jesteś zwykłym kundlem z podkulonym ogonem i czekasz jedynie, aż ktoś na PW cię poprosi o pomoc. Amatorem to jesteś ty, twoja stara, twoj stary, twój pies, babcia, dziadek i siostra. A nie czekaj, twoja siostra to chuj. PEDALSKI.

zżerał z prac, których sam nawet nie ogarnia

Czego kurwa w IPS nie ogarniać? IPS sam się instaluje, sam się konfiguruje. Wystarczy umieć czytać. Ale jest to czasochłonne. DO TEGO NIE POTRZEBA wiedzy programistycznej, nie potrzeba żadnego przeszkolenia, papieru, dyplomu kurwa, TYTUŁU KURWA MAĆ. Jestem w stanie wykonać Ci perfekcyjne forum nawet na tym spierdolonym PHPbyPrzemo, na którym nigdy nie robiłem i nie mam zamiru, bo ten silnik to jest jebany śmiech. Pracuję tylko na WoltLab, XenForo, IPS i MyBB (w ostateczności).

Dlatego porównałem Ciebie do Paszki, bo nadajecie się idealnie.

Nie, autystyku. Porównałeś mnie do Paszki bo się w nim kurwa zakochałeś, albo masz jakiś kompleks Paszki, którego nikt nie ogarnia. Każdy Twój post, który jest wrzutą na kogokolwiek to porównywanie do tego typa. Wyznaj mu kurwa miłość w końcu, przyjebie.

To tyle

W końcu się wysepleniłeś?

nie musisz na to odpisywać

Ale mogę. ;)

tylko zanim cokolwiek zrobisz to się zastanów do kogo piszesz bo ja nie jestem byle kim

Wiem do kogo piszę. DO PSA. Kundla z polski, polaczka robaczka. Autystyka, narcyza. Kolesia, który płacze po nocach, ponieważ nic nie osiągnął. I potrafi tylko kłamać i wyzywać ludzi. Chuj Ci na kurwę.

Zapewne zaraz będą hejty na mnie

I bardzo dobrze. Zapłacę każdemu, kto będzie Cię wyzywał.

więc rada dla hejterów aby odpuścili sobie bo nie mam zamiaru patrzeć cały czas na forum tylko dlatego, aby odpisywać amatorom. 

Niejeden "amator" by Cię mógł wiele nauczyć.

PS: A no ten, bo zapomniałem dopisać. WARTO BYŁO. I w notatce o banie proszę, DODAJCIE INFO, ŻE BYŁO WARTO.

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

Nastąpiła aktualizacja świadczonych usług (wywalenie GM), korekta cen świadczonych usług (ogólnie jest dużo drożej, ale pakiety są bardziej opłacalne i jest ich więcej, sa bardziej różnorodne i teraz różnica w cenie jest większa, co za tym idzie także opłacalnosć) oraz samej treści tematu (została przeredagowania i poprawionych zostało kilka błędów, zarówno tych stylistycznych, jak i językowych).

Za podwyżkę cen (jeżeli kogokolwiek to obchodzi) podziękujcie zajebistym ludziom z serwera ,,Calios.eu'', którzy wykazali się (tutaj mowa o sponsorze) debilizmem (tak to określił sam ,,our Lord'') na poziomie niespotykanym.

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

Pani Kasia

Dnia 26.03.2019 o 04:00, Revayerq napisał:

Za podwyżkę cen (jeżeli kogokolwiek to obchodzi) podziękujcie zajebistym ludziom z serwera ,,Calios.eu'', którzy wykazali się (tutaj mowa o sponsorze) debilizmem (tak to określił sam ,,our Lord'') na poziomie niespotykanym.

Tutaj widzę chodzi o mnie, swoją prace zrobił na wielki+ jesteśmy zadowoleni, a co z tą podwyżką cen to no sami pomyślcie, swoja prace zrobił a troszkę za dużo sobie pozwalał i postanowiłem zabrać range. Pozdrawiam ;)

4 godziny temu, eXqup napisał:

Tutaj widzę chodzi o mnie, swoją prace zrobił na wielki+ jesteśmy zadowoleni, a co z tą podwyżką cen to no sami pomyślcie, swoja prace zrobił a troszkę za dużo sobie pozwalał i postanowiłem zabrać range. Pozdrawiam ;)

Możesz mi nie wierzyć, ale 3/4 osób którym nakreśliłem CAŁOŚĆ sytuacji (podałem tylko i wyłącznie skriny, żadnego komentarza, ani przedstawiania 'historyjki' z mojej perspektywy) określiło, że Wasza reakcja była mocno przesadzona i zwyczajnie głupia. Tym bardziej, iż na czat administracyjny mało kto zagląda (jedynie tylko @CorneO raz czy dwa, jak na zwykłym czacie dałem informację, że jest specjalny drugi czat dla administracji). Co do zabrania konta (a nie rangi): Nie mam z tym problemu, pamiętaj tylko, że bez konta nie mogę nic poprawiać. Tak więc ewentualne fixy (tj. darmowy support) - sam sobie odebrałeś ten przywilej.

Ta sytuacja mi uświadomiła, że nie ma sensu oferować się za pół darmo, bo ludzie nie potrafią tego uszanować. A skoro nie widać różnicy to po co mieć pół zysku tylko?

A ponieważ cała umowa (transakcja, instalacja, konfiguracja) przebiegła błyskawicznie (z lekkim pominięciem sytuacji, w której @'Dev' się zapytał o zniżkę w wysokości 20 złotych (do równego rachunku)) to zaoferowałem pomoc w transferze prezentacji do podstrony. A ponieważ nie mam konta to cóż.

A osoby, które widzą tą "dramę" okiem postronnym, wyglądają pewnie tak: ,,Ja pierdole, jeden wstawia fragment prezki z informacją, że tam chyba ktoś się majtnął, Ci go wypierdalają i jeszcze są wulgarni, o chuj tu chodzi?"

eryk

image.png

Nie czytałem całej oferty ani postów, ale jedna rzecz mnie zainteresowała.. 

"pełna przejrzystość związana z wyglądem forum, informacją o poszczególnych członkach załogi (/staff), przejrzyste i klarowne regulaminy, polityka prywatności, tzw. "terms" - spełniające wymogi GDPR (pl. RODO), spójne oraz bez jakichkolwiek dziur i niejasności."

Wszystko spoko, nie znam Cię nie wiem co tam potrafisz.. ale wpisywanie takich rzeczy to beka.. nie wiem czy rozumiesz czym jest GDPR a co dopiero wiesz jak stworzyć wymogi.. Mi to się wydaje że dopisałeś jakaś klauzule do regulaminu o przetwarzaniu danych i myślisz że to wszystko, bo i tak mało kto rozumie o co w tym chodzi.. a co dopiero przeciętny metinowy grajek...

No ale może się mylę.. w takim razie bardzo chętnie bym się dowiedział co dokładnie robisz by być spełniać obowiązki GDPR'u...

1 godzinę temu, jakskdajlkahdja napisał:

Nie czytałem całej oferty ani postów, ale jedna rzecz mnie zainteresowała.. 

"pełna przejrzystość związana z wyglądem forum, informacją o poszczególnych członkach załogi (/staff), przejrzyste i klarowne regulaminy, polityka prywatności, tzw. "terms" - spełniające wymogi GDPR (pl. RODO), spójne oraz bez jakichkolwiek dziur i niejasności."

Wszystko spoko, nie znam Cię nie wiem co tam potrafisz.. ale wpisywanie takich rzeczy to beka.. nie wiem czy rozumiesz czym jest GDPR a co dopiero wiesz jak stworzyć wymogi.. Mi to się wydaje że dopisałeś jakaś klauzule do regulaminu o przetwarzaniu danych i myślisz że to wszystko, bo i tak mało kto rozumie o co w tym chodzi.. a co dopiero przeciętny metinowy grajek...

No ale może się mylę.. w takim razie bardzo chętnie bym się dowiedział co dokładnie robisz by być spełniać obowiązki GDPR'u...

Byś się doinformował i zrobił ,,risercz'' to byś wiedział (ewentualnie zapytał). Wszystkowiedzącym nie będę odpisywał. Tak więc bez spamu (zwłaszcza ten drugi, który Cię zacytował).

eryk

image.png

Pani Kasia

1 godzinę temu, Revayerq napisał:

Byś się doinformował i zrobił ,,risercz'' to byś wiedział (ewentualnie zapytał). Wszystkowiedzącym nie będę odpisywał. Tak więc bez spamu (zwłaszcza ten drugi, który Cię zacytował).

No właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem, jak zwykle "specjaliści" z MPC wszystko wiedzą, wszystko umieją a tak naprawdę chujem do dupy by nie trafili...

W pierwszym poście napisałem że może się mylę i zapytałem w jaki sposób spełniasz wymagania GDPR'u, więc o co ci chodzi?

Następnym razem polecam zrobić research zamiast "risercz'u" to nie będziesz na debila wychodził.. takim podejściem to możesz dzieciakom z MPC zaimponować.

Polecam.. 

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/PDF/?uri=OJ:L:2016:119:FULL

lub wersja uproszczona

https://gdpr-info.eu/art-1-gdpr/

6 godzin temu, jakskdajlkahdja napisał:

No właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem, jak zwykle "specjaliści" z MPC wszystko wiedzą, wszystko umieją a tak naprawdę chujem do dupy by nie trafili...

W pierwszym poście napisałem że może się mylę i zapytałem w jaki sposób spełniasz wymagania GDPR'u, więc o co ci chodzi?

Następnym razem polecam zrobić research zamiast "risercz'u" to nie będziesz na debila wychodził.. takim podejściem to możesz dzieciakom z MPC zaimponować.

Polecam.. 

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/PDF/?uri=OJ:L:2016:119:FULL

lub wersja uproszczona

https://gdpr-info.eu/art-1-gdpr/

XDDD wykur no wiesz, ale nie mogę Ci tego napisać. Chuja o mnie dogu wiesz, ale od początku wjazd na ostro. Nie będę się spowiadał takiemu typkowi. Starczy napisać, że nie ma podstaw, aby wysyłać zgłoszenia do UODO. Wszystkie docu (reg, privacy o terms) są zgodne z GDPR i tak napisałem, i tak jest). Hard to understand?

eryk

image.png

5 godzin temu, Revayerq napisał:

XDDD wykur no wiesz, ale nie mogę Ci tego napisać. Chuja o mnie dogu wiesz, ale od początku wjazd na ostro. Nie będę się spowiadał takiemu typkowi. Starczy napisać, że nie ma podstaw, aby wysyłać zgłoszenia do UODO. Wszystkie docu (reg, privacy o terms) są zgodne z GDPR i tak napisałem, i tak jest). Hard to understand?

Spoko jesteś mistrzem i wszystko umiesz, twoje forum powinno dostać nagrodę najlepszego forum 2038 roku... /s

Sytuacja z @eXqup została rozwiązana pomyślnie, a spór - przynajmniej tak mi się zdaje - zażegnany.

eryk

image.png

Ale wy macie wszyscy najebane w tej bani. 
2k19, a wy nadal przeżywacie amatorskie fora metinowe? 
Godny polecenia jest @Algade, bo chyba ma największe doświadczenie i się nie opierdala, siedzi na syfiastych serwerach do końca jak musi i dba o forum. 
Ciepłe pozdrowienia

To jest śmiech na sali ludzie, taka cebulandia, że aż chyba zaraz popcorn wyciągnę....

Te wszystkie Kamilki i inne zawistne K******* macie naprawdę nie po kolei w głowię żeby cisnąć kolegę, który oferuje usługi za uczciwe pieniądze, takie są realia, TAK SIĘ WŁAŚNIE ZARABIA pieniądze za swoje usługi, a nie wiecznie szukać tak zwanych "frajerów" adminów, za darmo żeby robili i nie mieli z tego nic, administracja MPCForum również powinna otrzymywać wynagrodzenie za swoje moderowanie forum, słyszałem nawet, że administracja metina nic nie ma za bycie administratorami, to jest chore, bo to wymaga wiele wolnego czasu a jak widze, że komuś żal dupę ściska, że ktoś ma głowę na karku i nie robi "za darmowego informatyka" to takiemu najchętniej bym z góry zbanował globalnie na wszystkich polskich forach i niech sobie turla dropsa taki cebulak...

Kulturalnych i zrozumiałych ludzi pozdrawiam a cebulki typu @kamil2321 TURLAJCIE DROPSA i szukajcie inne miejsce zaczepki...

I tym słowem zakończenia..

Dziękuje za uwagę..
Żegnam państwa

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|

Dla wszystkich śmiesznych ,,hejterkuf'': Wyszukajcie w Google ,,maść na ból dupy'' i zapoznajcie się z produktem. Kupcie i stosujcie według informacji zawartych w ulotce.

Gwoli informacji: Oferta stanowi sprzedaż usług, a za wszelaką legalność (plików silnika forum, aplikacji forum, aplikacji zewnętrznych, wtyczek) odpowiada zlecający/kupujący.

Ze względu na zbliżające się praktyki (konieczność odbycia praktyk w zawodzie) oraz podjęciu ,,(współ)pracy'' (pozdrawiam KamilaIT), informuję, iż mogę nie mieć czasu na jakiekolwiek pomoce, zlecenia i inne tego typu sprawy. Warto zapytać.

Aktualna ilość posiadanych projektów: 2/3

Dodane zostały nowe warunki:

1) Nie pomagam z płatnością ,,z dołu'' - każda płatność jest pobierana z góry.

2) Nie wykonuję rzeczy typu ,,napraw mi jedną rzecz'' - próbować możesz, aczkolwiek i tak płatność będzie jak za całokształt + konto ,,techniczne'' + support (gwarancja).

3) Nie pomagam za darmo - cenię swój czas, wiedzę i umiejętności.

4) Proszę nie przychodzić z płaczem i skargami na ,,konkurencję'' (ta, konkurencja). Chciałeś/aś/eliście wziąć tańszy zamiennik (jakiegoś amatora/rkę) - nie widzi mi się poprawiać po amatorach, w grę wchodzi tylko i wyłącznie pełna reinstalacja i rekonfiguracja forum.

Pełna lista osób, po których nie mam zamiaru poprawiać:

• Sin. aka Szejker (czy jak mu tam)
  • Ruda/Ash
  • Burza
  • Skejcior
  • iLui
  • Maryśka aka Alergia aka jej inne nicki jakieś tam
  • Kamil2321

PS: Co do artykułów prawnych: Jeżeli ktoś myśli, że w metinie jest przestrzegane jakiekolwiek prawo to niech się pierdolnie w cymbał, tutaj żadne zasady nie istnieją. Aczkolwiek najważniejsze prawa (znaczna większość praw) są przestrzegane i jeżeli zaistnieje taka konieczność - forum zostanie całkowicie dostosowane pod wymogi/standardy/rozporządzenia mające na celu cenzu- tzn. informację i jawność publiczną.

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

@Revayerq Skoro pobierasz opłaty za tego typu usługę to rozumiem że robisz to w sposób legalny i masz zarejestrowaną działalność?  Chciałbym skorzystać z usługi jednak potrzebuje fakturę. 

mvv1NYh.png

1 godzinę temu, Sevence ™ napisał:

@Revayerq Skoro pobierasz opłaty za tego typu usługę to rozumiem że robisz to w sposób legalny i masz zarejestrowaną działalność?  Chciałbym skorzystać z usługi jednak potrzebuje fakturę. 

Żartowniś z Ciebie. 😹👌💯

eryk

image.png

@Revayerq nie wiem po co mnie oznaczasz, skoro nigdy Cię nie prosiłam, żebyś czegokolwiek po mnie poprawiał. 

szczerbatek.gif

Polecam tego Pana! Nie znam, ale dobry ludź!

====================================

Lubię.

Bo tak.

====================================

Dnia 20.05.2019 o 18:11, ILui napisał:

@Revayerq nie wiem po co mnie oznaczasz, skoro nigdy Cię nie prosiłam, żebyś czegokolwiek po mnie poprawiał. 

A więc powtórzę jeszcze raz treść tematu: ,,Pełna lista osób, po których nie mam zamiaru poprawiać''. To brzmi inaczej niż ,,nigdy Cię nie prosiłam, żebyś czegokolwiek MI [to jest poprawna forma twej wypowiedzi - dop. red.] poprawiał''. Teraz czaisz? Jeżeli kiedykolwiek by się zdarzyła sytuacja, w której ktoś by mi proponował wzięcie pod opiekę forum, którym ty się zajmowałaś to albo odmówię, albo napiszę/powiem ,,tak, ale robię format'' (no ewentualnie forum będzie wyłączone na 3 dni, żebym w spokoju robił i nie musiał na żywym pacjencie, ale tutaj to na serio jakieś big forum szerokoznanego serwera, gdzie też gra dużo osób).

EKRAHB:

5 godzin temu, Ekrahb napisał:

Polecam tego Pana! Nie znam, ale dobry ludź!

JA:

thank you so much GIF

eryk

image.png

Nie polecam, dziecinne zachowanie, ciągły problem z dogadaniem się w sprawach stricte technicznych na forum (dodanie aplikacji), inwigiluje użytkowników oraz administratorów forum poprzez aplikację, która pozwala na przeglądanie prywatnych wiadomości innych osoób. Tak jak napisałem wcześniej - NIE POLECAM współpracy z tą osobą.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

9 godzin temu, TeJkuu napisał:

Nie polecam, dziecinne zachowanie, ciągły problem z dogadaniem się w sprawach stricte technicznych na forum (dodanie aplikacji), inwigiluje użytkowników oraz administratorów forum poprzez aplikację, która pozwala na przeglądanie prywatnych wiadomości innych osoób. Tak jak napisałem wcześniej - NIE POLECAM współpracy z tą osobą.

Łeb se zinwigiluj. Nikt normalny nie uwierzy w Twe pierdolenie. Nawet nie chce mi się jakkolwiek z szacunkiem i wyjaśnieniem odpisywać na ten pseudopost.

eryk

image.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...