Skocz do zawartości

RWRK - Profesjonalne Fora oraz Community Managering

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

WELCOME TO RWRK!

Guten. Jestem Raweryk i jestem oferentem do spraw forów z ponad 5 i pół letnim doświadczeniem zawodowym.

Zapraszam do zapoznania się niniejszą ofertą wszystkich tych, którzy stawiają serwery prywatne Metin2 (i nie tylko).
Administrator forum, Community Manager, a może osoba od Discorda? Znajdziesz we mnie to, czego potrzebujesz.

Zajmuję się następującymi rzeczami

• forami internetowymi w stopniu bardzo wysokim,
  • community manageringiem w stopniu wysokim,

FORA INTERNETOWE

Na czym pracuję - ,,silniki'' i wersje

• IPS Community Suite
  • WoltLab Suite

Wykonuję

• wgrywanie silnika forum na stronę, instalacja forum, konfiguracja wstępna, tj. etapy od pustej i przygotowanej strony do świeżo zainstalowanego i działającego forum.
  • konfiguracja dalsza i pełna personalizacja, tj. wszystkie czynności związane z dostosowaniem forum do jego społeczności oraz zamysłu administracji, umożliwieniem bezproblemowej pracy załodze i skonfigurowaniu wszystkich wymaganych komponentów.
  • administrowanie forum wraz z wszystkimi zadaniami - zarządzanie załogą moderacyjną, doglądaniem systemu (utrzymywanie forum w jak najlepszym stanie, w miarę uprawnień).
  • usługa naprawcza, tj. naprawa błędów popełnionych przez innych administratorów na forach, na których nie pełnię żadnej funkcji.

Nie wykonuję

• nie koduję stylów od zera.
  • nie programuję aplikacji i wtyczek.
  • nie zajmuję się pisaniem i przerabianiem kodu PHP dla forum.
  • nie wykonuję czynności związanych z zakupem ,,legalnego oprogramowania''.

COMMUNITY MANAGER

Wykonuję

• reprezentowanie serwera na MPCforum (zapowiedź, prezentacja w serwisie) w oparciu o wytyczne i informacje uzyskane od właścicieli.
  • szerokopojęte ,,zajmowanie się'' społecznością w serwisach Facebook, Messenger oraz na Forum serwera (w tym ,,zabawianie'' użytkowników poprzez organizowanie konkursów, prowadzenie wydarzeń itd.)

Nie wykonuję

• nie jestem w stanie okłamywać społeczności i działać na ich niekorzyść.
  • nie zajmuję się sprawami niezwiązanymi z słowotwórstwem.

DOŚWIADCZENIE

Lista od największego doświadczenia do najmniejszego

• fora internetowe: 50+ forów (w tym 30+ na wersji forum od 4.2 wzwyż)
  • community manager: 2 serwery.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Spis zasad współpracy

• podczas nawiązywania współpracy krótkookresowej bądź długookresowej niebędącej uwarunkowanej Umową należy szczegółowo określić usługi, które będą potrzebne. Późniejsze domawianie usług może (ale nie musi) wiązać się z odrzuceniem ,,transakcji'' (powołanie się na sytuacje losowe związane ze mną) lub doliczeniem opłaty karnej ,,grill'' (patrz: CENNIK).
  • każde zlecenie/dzieło (bez Umowy) rozliczane jest osobno i indywidualnie (np. w przypadku zlecenia na wykonanie dwóch forów, klient zamawia dwie usługi Wizard).
  • każda sytuacja zwiazana z podpisaniem umowy jest rozpatrywana indywidualnie, a po zapoznaniu się z szczegółami ,,propozycji'' na odpowiedź i werdykt należy poczekać do tygodnia (zwykle jest to około kilkunastu minut/kilku godzin).
  • poprzez współpracę krótkookresową rozumuje się współpracę nieprzekraczającą okresu jednego miesiąca (28/30/31 dni) oraz dotyczącą tylko jednego dzieła/zlecenia.
  • współpraca długookresowa jest rodzajem współpracy dłuższym niż miesiąc (28/30/31 dni) i nie może ograniczać się jedynie do instalacji i konfiguracji forum [,,pakiet Wizard'']
  • nie ingeruję w sprawy legalności forum - jeżeli chcecie mieć legalne forum to wy zakupujecie odpowiednie ,,pliki''.
  • wszelakie płatności przyjmowane są z góry nawet w przypadku współpracy z podpisaniem umowy o zlecenie, dzieło bądź pracę (Umowa). Niezdolność do przyjęcia należności na początku okresu rozliczeniowego/akceptacji przyjęcia zlecenia/wykonania dzieła skutkować będzie odmową podpisania Umowy wraz z powołaniem się na próbę oszustwa.
  • wszelakie Umowy muszą mieć potwierdzenia oraz spełniać normy prawne.
  • zastrzegam sobie pełne prawo do odejścia z teamu w przypadku jakichkolwiek większych zgrzytów (prowadzenie ,,polityki exemirskiej'', oszukiwanie graczy, porzucenie serwera, układy na serwerze; ogólnie chodzi o sytuację ,,tonącego okrętu'', nie mam zamiaru wstydzić się za siebie, że uczestniczę w życiu i ręczę za dany ,,projekt'') bez względu na sytuację rozliczeniową, chyba że umowa (o ile jest) stanowi inaczej. W przypadku niemożności porzucenia serwera (przez Umowę), użytkownicy zostaną poinformowani o powodzie pozostania na serwerze (a jeżeli umowa będzie i tego zakazywać, nie zostanie podpisana).

CENNIK ,,NA CZARNO''

Fora internetowe

• usługa Wizard: czysta instalacja forum oraz jego pełna personalizacja. Cena: 500zł jednorazowo.
  • usługa Guardian: pełnienie funkcji Administratora forum. Cena: 1000zł za każde 28/30/31 dni.
  • usługa Wrench: naprawa błędów forum. Cena: od 50zł do 500zł jednorazowo (w zależności od ilości i skomplikowania błędów).

Community Manager

• usługa Bagietka: szerokozakresowa i szerokopojęta opieka nad społecznością projektu. Cena: 1500zł za każde 28/30/31 dni.

Opłaty dodatkowe i kary

• opłata usługowa Rename: dodatkowa opłata z tytułu przejęcia forum po innym ,,administratorze'': Dopłata: 150zł jednorazowo.
  • opłata karna Grill: zbyt szybkie domówienie usługi rozszerzającej do wcześniejszego zamówienia. Opłata: 150zł jednorazowo.

KONTAKT

Wewnętrzny

• prywatna wiadomość na forum MPC.
  • post w temacie z ofertą (tym temacie).

Zewnętrzny

• telegram: ,,@raweryk''.
  • facebook: ,,raweryk''.

CZARNA LISTA

Stała

• MentosFresh - wielokrotne oszustwa, niestabilne serwery na jedno kopyto, opinia osobnika.
  • Asfen - wielokrotne oszustwa pieniężne, chujowe i niestabilne serwery, opinia osobnika. Ponadto wisi mi blisko 500 zł.
  • Timo - opinia osobnika, jakość sewerów.

Warunkowana

• KamilIT - oszustwo na łączną kwotę 3500zł (zaległości związane z ,,pracą'').
Edytowano przez Revayerq

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Nie polecam Kamila P. aka KamilIT - oszukał mnie na 3500zł.

image.png

Pani Kasia

Nigdy bym się nie spodziewał po Tobie Reygras takiej ładnie napisanej oferty.

Jestem pod wrażeniem i chyba mnie przekonałeś, że jesteś dojrzalszy niż kiedyś, a Twoja oferta przewyższa profesjonalizmem Twoich rówieśników, którzy z Tobą kiedyś konkurowali ;)

Powodzenia :D

///

Dalej jest zawistny, co zauważyłem na jednym forum, którym się zajmuję.

Dziecinne zachowanie również czasem ma przebłyski, ale cóż.

Edytowano przez Gość

1/2 tego jest jak z bajki, ale takiej nierealistycznej. 

Jeżeli ktoś robi większy projekt to polecam osobę o większym poziomie emocjonalnym np aligd.

Mniejszym polecam bo może się rozwinie. 🤮🐾

Pani Kasia

Tak dopiszę tylko, ponieważ zapomniałem dodać... Stara (naprawdę stara) zasada trzech forów (jezus, kto ją pamięta ten kozak) funkcjonuje nadal. Jeżeli posiadam więcej niż 3 fora pod swoją opieką - to temat automatycznie zostaje tymczasowo zawieszony. Nikt tego nie potrzebuje i będzie to zaśmiecało temat, ale będę informował. Aktualna ilość utrzymywanych forów: 1/3 (jednego forum nie liczę, całkowity brak ruchu i wykonywanych przeze mnie czynności).

Dnia 5.01.2019 o 11:14, Algade napisał:

Nigdy bym się nie spodziewał po Tobie Reygras takiej ładnie napisanej oferty.

Jestem pod wrażeniem i chyba mnie przekonałeś, że jesteś dojrzalszy niż kiedyś, a Twoja oferta przewyższa profesjonalizmem Twoich rówieśników, którzy z Tobą kiedyś konkurowali ;)

Powodzenia :D

Dzięki za szczere słowa, przysiadłem solidnie nad tym tematem, jest nawet zbyt długi (i na bank przez to zawiera jakieś tam drobne błędy, przy takiej ścianie tekstu cięzko sprawdzić wszystko). Ty się rozwijasz i ja też się rozwijam, ale w innym kierunku (XD). Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

23 godziny temu, bigbig napisał:

1/2 tego jest jak z bajki, ale takiej nierealistycznej. 

Jeżeli ktoś robi większy projekt to polecam osobę o większym poziomie emocjonalnym np aligd.

Mniejszym polecam bo może się rozwinie. 🤮🐾

Słabe prowo, nie zbaitujesz mnie tym postem. Próbuj dalej.

eryk

image.png

Bardzo ładnie opisane , już chyba cię gdzieś widziałem na jakimś forum , wiec mogę polecić z czystym serduszkiem :17_heart_eyes:

Moje tematy:

Kliknij mnie !

Liczba postów: [1][5][10][15][20][30][40][50][100][150][200][250][300][350][400][450][500][1000][1500][2000][2500]

Pisząc do mnie,oznacz mnie w poście @FlashTech

A ja współpracuję już jakiś czas i jestem naprawdę zadowolony! Pełen profesjonalizm, gorąco polecam! 

Pani Kasia

3 godziny temu, piniovski napisał:

Dużo słyszałem i analizując chłopa NIE POLECAM.

A co słyszałeś?

eryk

image.png

A ja polecam Revayera, widziałam go kilka razy na forach jak i słyszałam, że ma spore doświadczenie w tym co robi. Masz tu plusika. 😆

Edit:

Zmieniam zdanie i nie polecam rwayera, ponieważ ma za duże ego o sobie, jak i ciągle wspomina o kimś kto robi fora. Ja rozumiem, że konkurencja cie przerasta, ale bez przesady. Już chyba nie muszę wspominać jak czytałeś wiadomości przez apke, a głównie Valerie. W sumie nie musze tu nic powielac, bo to już zrobiły inne osoby. 

Edytowano przez ILui

szczerbatek.gif

Przestępnej cenie? Chłopie nikt Ci za takie coś nie zapłaci hahaha. Rozpi**dalacie mnie bez kitu XDDDDDDDDDDD

Pani Kasia

9 godzin temu, Patryś.. napisał:

Przestępnej cenie? Chłopie nikt Ci za takie coś nie zapłaci hahaha. Rozpi**dalacie mnie bez kitu XDDDDDDDDDDD

Jak Cię nie stać to znajdź sobie jakiegoś frajera, wszędzie ich pełno. Bo patrząc na stronę główną i forum Twojego "projektu" to wątpię, czy stać cię na samą instalację u mnie. Proszę łaskawie o niezaśmiecanie tego przepięknego tematu takimi postami od takich osób (Twoja osoba jest tutaj zbędna, bo nie masz nic do napisania).

eryk

image.png

28 minut temu, Revayerq napisał:

Jak Cię nie stać to znajdź sobie jakiegoś frajera, wszędzie ich pełno. Bo patrząc na stronę główną i forum Twojego "projektu" to wątpię, czy stać cię na samą instalację u mnie. Proszę łaskawie o niezaśmiecanie tego przepięknego tematu takimi postami od takich osób (Twoja osoba jest tutaj zbędna, bo nie masz nic do napisania).

Strona wczoraj wgrana a Ty mi coś tu pier**lisz XDDDDDDD

21 minut temu, Patryś.. napisał:

Strona wczoraj wgrana a Ty mi coś tu pier**lisz XDDDDDDD

Przestań spamować, drugi i ostatni raz Ci tłumaczę. Jak Cię nie stać to wypier- idź gdzieś indziej.

eryk

image.png

1 minutę temu, Revayerq napisał:

Przestań spamować, drugi i ostatni raz Ci tłumaczę. Jak Cię nie stać to wypier- idź gdzieś indziej.

Ale dalczego uwazasz, ze mnie nie stac? Obrazasz mnie... Po za tym serio myslisz, ze ktos Ci zpalaci za ustawienie pozwolen na serwerze discord? XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dnia 9.02.2019 o 09:00, Patryś.. napisał:

Mi płacą o wiele więcej niż tu Reygras się oferuje, a jakoś mam zlecenia, więc chyba jesteś niedoinformowany w sprawach płac ;)

Może faktycznie się zmieniłeś, może nie. Jestem ciekawa na jak długo.

Powodzenia. 

nWHug0o.png

No co Wy, pogięło Was chyba.
Nie polecam, dlaczego? Nie ma kompletniej żadnej wiedzy na temat:
-> Zabezpieczenie serwa przed "minimalnymi" atakami.
-> Bierze hajs za zainstalowanie forum, serio? To przecież nie jest legalne, bo sprzedaje coś publicznie dostępne.
-> Jest totalnym oszustem, napisał coś co w praktyce tego nie ma(zbyt dużo ppkt., bym tu wypisał więc ogólnie napisałem 1 podpunkt) a sam wymaga żeby nie było oszustwa xDD
-> Nie potrafi dostosować odpowiednich rang + nawet ogarnięcie prostych subfor jak i for aby np. normalny użytkownik w strefie zamkniętej nie mógł pisać tematów(ogarnia wtedy kiedy to zobaczy hahahah)
-> Nie wie jak ma się zachować kiedy ktoś działa na szkodę innego oraz wiadome jak ktoś jest jego wrogiem to aż czeka na ruch taki aby był ban haha 

Administrowaniem forum- brak wiedzy, brak uczciwości i widzi tylko hajs i wyłudzanie podobnie jak Paszka(to jest idealne porównanie i idealna osoba)

W ofercie nie mówi o tym, że:
-> Nie potrafi dobrze skonfigurować e-maili, porobić .htaccess, porobić rewrite(ogólnie pisząc) itd.,
-> Nie potrafi ogólnie konfigurować i zabezpieczać VPS'y(pewnie mówi, że to wina hosta i tu beka razy dwa haha),
-> Potrafi TYLKO pracować na hostingach gdzie jest wszystko skonfigurowane i tylko paczkę wrzuca i jazda,

-> Na rozwiązanie problemu trzeba czekać ponad 3 tygodnie a i tak nie przynosi rezultatu,

-> Edytuje style z gotowych styli i dopasowuje tak, aby było git i żeby nikt się nie doczepił, że to nie jest jego styl i potem wiadome mówi, że jest jego styl i tu jest beka na maxa xD 

-> Bierze hajs za coś czego nie powinien, nie napisał, że bierze hajs za np. spędzony czas przy pracy na forum
-> Znalazłoby się tu o wiele więcej podpunktów. 

Dla kogo jest ta oferta? Dla kogoś kto lubi amatorszczyznę + złe wykonywanie pracy jak i tracenie zarówno hajsu jak i czasu i nerwów. 
To co ja tu napisałem to nie są informacje wyssane z palca tylko osobiście je sprawdziłem i udowodnić można na wiele sposobów.

P.S. Będą hejty od Tomka jak i Reva i pewnie będą pisać o tym, jak ja się źle zachowuję oraz jak ja działam na szkodę innych hihi beka. Ogólnie beka jeszcze taka, że mówi na mnie, iż to ja jestem amatorem, cóż realia są takie, że mam ogólną wiedzę techniczną jak i nie techniczną większą od niego to udzielałem prostych lekcji przez co widzą we mnie wroga. No nie tylko oni ale cóż.
Kto to Tomek? Ktoś, który patrzy na zachowanie innych ale nie widzi swojego oraz współpracuje z Revem(skrócony nick od Revayerq) i decyduje tak samo jak on haha masakra jakaś no i oszust. ;)

Dla każdego: Zanim zdecydujesz się na hejt, najpierw zobacz na co mnie stać, przetestuj mnie, popisz ze mną, sprawdź mnie a potem hejtuj ile wejdzie. 20% hejtów na moją osobę to są hejty słyszalne od moich wrogów, którzy chcą mi udupić reputację ale niestety im to nie wychodzi, plotkują bo w tym są dobzi a potem w praktyce jest całkiem inaczej, kiedy dana osoba na własnej skórze przekonywuje się jaki jestem naprawdę. Rada? Nie ufaj plotkom tylko sprawdź sam czy są prawdziwe. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

3 godziny temu, kamil2321 napisał:

No co Wy, pogięło Was chyba.
Nie polecam, dlaczego? Nie ma kompletniej żadnej wiedzy na temat:
-> Zabezpieczenie serwa przed "minimalnymi" atakami.
-> Bierze hajs za zainstalowanie forum, serio? To przecież nie jest legalne, bo sprzedaje coś publicznie dostępne.
-> Jest totalnym oszustem, napisał coś co w praktyce tego nie ma(zbyt dużo ppkt., bym tu wypisał więc ogólnie napisałem 1 podpunkt) a sam wymaga żeby nie było oszustwa xDD
-> Nie potrafi dostosować odpowiednich rang + nawet ogarnięcie prostych subfor jak i for aby np. normalny użytkownik w strefie zamkniętej nie mógł pisać tematów(ogarnia wtedy kiedy to zobaczy hahahah)
-> Nie wie jak ma się zachować kiedy ktoś działa na szkodę innego oraz wiadome jak ktoś jest jego wrogiem to aż czeka na ruch taki aby był ban haha 

Administrowaniem forum- brak wiedzy, brak uczciwości i widzi tylko hajs i wyłudzanie podobnie jak Paszka(to jest idealne porównanie i idealna osoba)

W ofercie nie mówi o tym, że:
-> Nie potrafi dobrze skonfigurować e-maili, porobić .htaccess, porobić rewrite(ogólnie pisząc) itd.,
-> Nie potrafi ogólnie konfigurować i zabezpieczać VPS'y(pewnie mówi, że to wina hosta i tu beka razy dwa haha),
-> Potrafi TYLKO pracować na hostingach gdzie jest wszystko skonfigurowane i tylko paczkę wrzuca i jazda,

-> Na rozwiązanie problemu trzeba czekać ponad 3 tygodnie a i tak nie przynosi rezultatu,

-> Edytuje style z gotowych styli i dopasowuje tak, aby było git i żeby nikt się nie doczepił, że to nie jest jego styl i potem wiadome mówi, że jest jego styl i tu jest beka na maxa xD 

-> Bierze hajs za coś czego nie powinien, nie napisał, że bierze hajs za np. spędzony czas przy pracy na forum
-> Znalazłoby się tu o wiele więcej podpunktów. 

Dla kogo jest ta oferta? Dla kogoś kto lubi amatorszczyznę + złe wykonywanie pracy jak i tracenie zarówno hajsu jak i czasu i nerwów. 
To co ja tu napisałem to nie są informacje wyssane z palca tylko osobiście je sprawdziłem i udowodnić można na wiele sposobów.

P.S. Będą hejty od Tomka jak i Reva i pewnie będą pisać o tym, jak ja się źle zachowuję oraz jak ja działam na szkodę innych hihi beka. Ogólnie beka jeszcze taka, że mówi na mnie, iż to ja jestem amatorem, cóż realia są takie, że mam ogólną wiedzę techniczną jak i nie techniczną większą od niego to udzielałem prostych lekcji przez co widzą we mnie wroga. No nie tylko oni ale cóż.
Kto to Tomek? Ktoś, który patrzy na zachowanie innych ale nie widzi swojego oraz współpracuje z Revem(skrócony nick od Revayerq) i decyduje tak samo jak on haha masakra jakaś no i oszust. ;)

Dla każdego: Zanim zdecydujesz się na hejt, najpierw zobacz na co mnie stać, przetestuj mnie, popisz ze mną, sprawdź mnie a potem hejtuj ile wejdzie. 20% hejtów na moją osobę to są hejty słyszalne od moich wrogów, którzy chcą mi udupić reputację ale niestety im to nie wychodzi, plotkują bo w tym są dobzi a potem w praktyce jest całkiem inaczej, kiedy dana osoba na własnej skórze przekonywuje się jaki jestem naprawdę. Rada? Nie ufaj plotkom tylko sprawdź sam czy są prawdziwe. 

Widzę "kolega" dalej nie może się pogodzić z banem na pewnym forum, którym się zajmuję i z którego wyleciałeś? Nawet nie będę odpowiadał. Dobrze wiesz, że na tym_że forum NIE MAM DOSTĘPU DO VPS I FTP, a i tak piszesz, że nie potrafię tego zrobić. No nie potrafię, bez dostępu do FTP nie potrafię edytować pliku ,,.htaccess''. ¯\_(ツ)_/¯

Na M2T nie posiadam dostępu do VPS, cieszy mnie natomiast fakt, iż się przyznajesz do tych ataków. Chcesz się sądzić?
Tyle, ile biorę za samo zainstalowanie forum, to to są sprawy groszowe. Nie miałem jeszcze przypadku, aby osoba chciała TYLKO ZAINSTALOWAĆ FORUM, zawsze jest to instalacja z konfiguracją, a całościowa cena jest jeszcze objęta rabatem (czyli nie 50+100=150 tylko 120 zł), a to jest ułamek tego, co bierze taki na przykład Algade. Do niego też się spłaczesz, że nic nie potrafi, bo na przykład ma umowę na styl, a forum będzie smagane DDoS'ami?
Jeżeli chcesz mnie nazywać oszustem to musisz szykować się na sprawę karną. Mam dosyć Twojego szczeniackiego zachowania i obiecuję Ci, iż prędzej czy później skończy się to dla Ciebie źle. Możesz nie wiedzieć, ale jest coś takiego jak zniewaga publiczna i jako osoba publiczna sobie nie pozwolę na to, aby jakiś szczeniak narcystyczny pisał o mnie, że jestem oszustem.
Nie przypominam sobie, aby był jakikolwiek taki przypadek. Powinieneś wiedzieć, że permisje na tymże forum robił (bodajże, bo nie pamiętam nicku tego osobnika) "Sin.". Nie zaglądałem tam, bo to taki mój kredycik zaufania. Sam @boooooo nie skarżył się, że są złe, więc nie zaglądałem tam. Chcesz to możemy zajrzeć. Jak za te kilkanaście dni dostaniesz unbana to możesz śmiało pisać do mnie na PW, że obawiasz się, iż permisje są złe, a wtedy zerknę. Jak będą złe to naprawię.
Wiem jak się zachowywać, gdy ktoś działa na szkodę. Jesteś tego doskonałym przykładem. Nie dziwię się, że nikt Cię nie lubi. Jesteś irytujący i non stop seplenisz, że jesteś najlepszy. 

,,Administrowaniem forum- brak wiedzy, brak uczciwości i widzi tylko hajs i wyłudzanie podobnie jak Paszka(to jest idealne porównanie i idealna osoba)''. Tego nie potrafię rozszyfrować do końca. Twoja składnia, ortografia i interpunkcja to jakiś szyfr, piszesz istną Enigmą. Udało mi się rozszyfrować tylko tyle, że nie mam wiedzy, jestem nieuczciwy i widzę tylko i wyłacznie hajs, porównałeś mnie do Paszki. Nie znam Paszki osobiście, nigdy z nim nie pisałem. Jeżeli chciałbyś mnie obwiniać o jakiekolwiek wyłudzenia i oszustwa (brak uczciwości) to lepiej postaraj się o dowody, bo zrobię wszystko, co mogę, aby nie pozwolić Ci na pisanie takich zarzutów. Są to ciężkie zarzuty, które rzucane bezpodstawnie mogą się obrócić przeciwko tobie. Nie będzie mną pomiatał jakiś duży dzieciak z zaburzeniami. O brak wiedzy możesz mnie obwiniać, zwisa mi to. Nie potrzebuję opini od osoby chorej psychicznie (tak mniemam, wnioskuję to na podstawie tego, co piszesz i jak piszesz, jak się zachowujesz). Ważne dla mnie jest to, że na moich forach nikt nigdy nie miał do mnie problemu, a i osoby współpracujące ze mna są zadowolone. A moje referencje są wypisane na moich forach (z pominięciem rzeczy, do których ,,pracodawca'' nie dał mi dostępu).

W ofercie nie mówię o tym, że:
Nie jestem w stanie skonfigurować e-maili, porobić .htaccess, porobić rewrite(ogólnie pisząc) itd. jeżeli nie mam do tego stosownego dostępu.
Nie potrafię ogólnie konfigurować i zabezpieczać VPS'ów, jeżeli nie mam do tego dostępu. Fun fact. Nie napisałem nigdzie w ofercie, że zawodowo zajmuję się VPS'ami, szach i mat. Otwarcie się przyznaję, że VPS'y nie są moją mocną stroną. Tylko że jakoś forum dla mojego powstającego serwera zostało skonfigurowane, a do tego musiałem SAM O WŁASNYCH SIŁACH skonfigurować VPS. Chyba mi się to udało, skoro forum działa.
Potrafię pracować na hostingach gdzie jest wszystko skonfigurowane i tylko paczkę wrzuca i jazda. Nie napisałem tak bo po co? Masło maślane. Jeszcze ktoś pomyśli, że z VPS-ami sobie nie radzę.

Na rozwiązanie problemu można czekać do tygodnia (tak sobie zastrzegam, margines bezpieczeństwa) w zależności od mojego czasu wolnego i zlożoności problemu (chociaż de facto nie zdarzyło się jeszcze, aby ktoś musiał czekać na moją pomoc dłużej niż 4 dni bo tyle wynosił rekord oczekiwania. Spowodowany był brakiem internetu z powodu awarii routera w moim domu).

Edytuję style z gotowców (pobranych z internetu) tak, aby pasowało pod konkretne forum. No i nie piszę, że przypisuję sobie autorstwo. Nie, bo sobie go nie przypisuję.  

Że jeżeli ktoś wykupił opcję administratywną (płacenie co miesiąc za doglądanie) to ,,abonament'' dalej musi zostać uiszczony w przypadku, gdyby w danym miesiącu nie było potrzeby wykonania żadnych zadań administracyjnych. To logiczne. Płacisz co miesiąc niezależnie od tego, czy pracowałem jak wół, czy nie robiłem praktycznie nic, bo nic nie było do roboty.
I wiele, wiele więcej.

Dla kogo jest ta oferta? Dla kogoś, kto chce mieć wszystko perfekcyjnie za niewygórowaną kwotę. Jestem tańszy od Algade za cenę gorszej opinii i mniejszej wiedzy z dziedziny VPS'ów. Szczegółowy wykres kiedyś się pojawi, ale nie chcę chamówy robić póki co.

Kto to Tomek? Tomek to osoba, która pracuje tylko z osobami, które potrafią się zachować i mają coś w głowie. A ty nie potrafisz się ani zachować, ani współpraca z Tobą nie układała mu się po jego myśli.

Bla, bla, bla. ,,Rada? Nie ufaj plotkom tylko sprawdź sam czy są prawdziwe.'' - i tym fragmentem... SAM SIEBIE ZAORAŁEŚ. Tylko musisz go delikatnie przekręcić.

Ogólnie, podsumowanie tego całego wywodu (twojego) z moją odpowiedzią: Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie, jesteś narcyzem, bo coś tam potrafisz i się wywyższasz nadto. Nie sprawdziłeś faktów i się musisz rzucać z zarzutami, że blablabla coś tam. Może czas dorosnąć. ¯\_(ツ)_/¯

PS: @boooooo prosił, abym wstawił ten oto obrazek:

bambusekkamil.png

Edytowano przez Revayerq

eryk

image.png

Odwołując się do wypowiedzi Kamila jak i @Revayerq.

Kamil to typ człowieka, który, że tak to nazwę ... "Gra psychologicznie". Wypowiada się gdzie tylko może z taką toksycznością, że ciężko to czytać. O wszystkim i o każdym. Napisz do niego na GG tak zaraz zrobi się milutki jak owieczka (mimo, że 5 minut wcześniej hejtował Cię na jakimś forum/stronie). 

Typ człowieka, który wyśmieje team Wiedźmina, usiądzie i zrobi go od 0. W pojedynkę w ciągu 1 dnia. A grywalność i sprzedaż egzemplarzy przeskoczy aktualnego Wieźdzmina dziesięciokrotnie.  

Ba! W ciągu tego czasu tworzenia Wiedźmina znajdzie czas żeby wejść na 10 różnych forów. Pohejtować 20 innych osób podając 50 różnych powodów dlaczego są gorsi od niego, i że nic nie potrafią. 

Tak jak kiedyś napisałem u "siebie". Wszystko jest do czasu Kamil :) 

A co do @Revayerq .

Sam aktualnie się nie znam od stron technicznej forum. Zainstalowanie forum, zrobienie działów, jakieś grupy + dodanie pluginów i to by było na tyle. Więc nie mnie się wypowiadać na temat Jego umiejętności. Jednak jest technikum u mnie na forum. Widać zmiany wprowadzone od czasu "mojego zarządu :D ". Jego umiejętności każdy z osobna może sobie zobaczyć i samemu wyrobić o Nim opinie wchodząc na owe forum gdzie stacjonuje :) 

Ze względu na to, że nie chcę reklamować swojego forum to zawsze można napisać do mnie na PW czy @Revayerq. A dostaniecie tam link :) 

I chciałbym poświadczyć jeszcze jedną rzecz. @Revayerqnie ma dostępu do VPS'a, SFTP czy SQL. Tak więc problemy i sprawy wywodzące się z tej strony nie należą do niego, a jedynie do mnie. 

Pozdrawiam :) 

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

1 minutę temu, boooooo napisał:

Jego umiejętności każdy z osobna może sobie zobaczyć i samemu wyrobić o Nim opinie wchodząc na owe forum gdzie stacjonuje :)

No Michu, przyznaję się otwarcie, że ostatnio mało czasu poświęciłem Twojemu forumkowi i nie mogę się zebrać, aby kilka niedoróbek w stylu załatać. Ale nie są to rzeczy, na które ludzie zwracają uwagę. A kolorystyka to sprawa osobista już mocno. Cały czas jestem otwarty na Feedback, ale nikt go nie wysyła. ¯\_(ツ)_/¯

eryk

image.png

Spoiler
23 godziny temu, Revayerq napisał:

Widzę "kolega" dalej nie może się pogodzić z banem na pewnym forum, którym się zajmuję i z którego wyleciałeś? Nawet nie będę odpowiadał. Dobrze wiesz, że na tym_że forum NIE MAM DOSTĘPU DO VPS I FTP, a i tak piszesz, że nie potrafię tego zrobić. No nie potrafię, bez dostępu do FTP nie potrafię edytować pliku ,,.htaccess''. ¯\_(ツ)_/¯

Na M2T nie posiadam dostępu do VPS, cieszy mnie natomiast fakt, iż się przyznajesz do tych ataków. Chcesz się sądzić?
Tyle, ile biorę za samo zainstalowanie forum, to to są sprawy groszowe. Nie miałem jeszcze przypadku, aby osoba chciała TYLKO ZAINSTALOWAĆ FORUM, zawsze jest to instalacja z konfiguracją, a całościowa cena jest jeszcze objęta rabatem (czyli nie 50+100=150 tylko 120 zł), a to jest ułamek tego, co bierze taki na przykład Algade. Do niego też się spłaczesz, że nic nie potrafi, bo na przykład ma umowę na styl, a forum będzie smagane DDoS'ami?
Jeżeli chcesz mnie nazywać oszustem to musisz szykować się na sprawę karną. Mam dosyć Twojego szczeniackiego zachowania i obiecuję Ci, iż prędzej czy później skończy się to dla Ciebie źle. Możesz nie wiedzieć, ale jest coś takiego jak zniewaga publiczna i jako osoba publiczna sobie nie pozwolę na to, aby jakiś szczeniak narcystyczny pisał o mnie, że jestem oszustem.
Nie przypominam sobie, aby był jakikolwiek taki przypadek. Powinieneś wiedzieć, że permisje na tymże forum robił (bodajże, bo nie pamiętam nicku tego osobnika) "Sin.". Nie zaglądałem tam, bo to taki mój kredycik zaufania. Sam @boooooo nie skarżył się, że są złe, więc nie zaglądałem tam. Chcesz to możemy zajrzeć. Jak za te kilkanaście dni dostaniesz unbana to możesz śmiało pisać do mnie na PW, że obawiasz się, iż permisje są złe, a wtedy zerknę. Jak będą złe to naprawię.
Wiem jak się zachowywać, gdy ktoś działa na szkodę. Jesteś tego doskonałym przykładem. Nie dziwię się, że nikt Cię nie lubi. Jesteś irytujący i non stop seplenisz, że jesteś najlepszy. 

,,Administrowaniem forum- brak wiedzy, brak uczciwości i widzi tylko hajs i wyłudzanie podobnie jak Paszka(to jest idealne porównanie i idealna osoba)''. Tego nie potrafię rozszyfrować do końca. Twoja składnia, ortografia i interpunkcja to jakiś szyfr, piszesz istną Enigmą. Udało mi się rozszyfrować tylko tyle, że nie mam wiedzy, jestem nieuczciwy i widzę tylko i wyłacznie hajs, porównałeś mnie do Paszki. Nie znam Paszki osobiście, nigdy z nim nie pisałem. Jeżeli chciałbyś mnie obwiniać o jakiekolwiek wyłudzenia i oszustwa (brak uczciwości) to lepiej postaraj się o dowody, bo zrobię wszystko, co mogę, aby nie pozwolić Ci na pisanie takich zarzutów. Są to ciężkie zarzuty, które rzucane bezpodstawnie mogą się obrócić przeciwko tobie. Nie będzie mną pomiatał jakiś duży dzieciak z zaburzeniami. O brak wiedzy możesz mnie obwiniać, zwisa mi to. Nie potrzebuję opini od osoby chorej psychicznie (tak mniemam, wnioskuję to na podstawie tego, co piszesz i jak piszesz, jak się zachowujesz). Ważne dla mnie jest to, że na moich forach nikt nigdy nie miał do mnie problemu, a i osoby współpracujące ze mna są zadowolone. A moje referencje są wypisane na moich forach (z pominięciem rzeczy, do których ,,pracodawca'' nie dał mi dostępu).

W ofercie nie mówię o tym, że:
Nie jestem w stanie skonfigurować e-maili, porobić .htaccess, porobić rewrite(ogólnie pisząc) itd. jeżeli nie mam do tego stosownego dostępu.
Nie potrafię ogólnie konfigurować i zabezpieczać VPS'ów, jeżeli nie mam do tego dostępu. Fun fact. Nie napisałem nigdzie w ofercie, że zawodowo zajmuję się VPS'ami, szach i mat. Otwarcie się przyznaję, że VPS'y nie są moją mocną stroną. Tylko że jakoś forum dla mojego powstającego serwera zostało skonfigurowane, a do tego musiałem SAM O WŁASNYCH SIŁACH skonfigurować VPS. Chyba mi się to udało, skoro forum działa.
Potrafię pracować na hostingach gdzie jest wszystko skonfigurowane i tylko paczkę wrzuca i jazda. Nie napisałem tak bo po co? Masło maślane. Jeszcze ktoś pomyśli, że z VPS-ami sobie nie radzę.

Na rozwiązanie problemu można czekać do tygodnia (tak sobie zastrzegam, margines bezpieczeństwa) w zależności od mojego czasu wolnego i zlożoności problemu (chociaż de facto nie zdarzyło się jeszcze, aby ktoś musiał czekać na moją pomoc dłużej niż 4 dni bo tyle wynosił rekord oczekiwania. Spowodowany był brakiem internetu z powodu awarii routera w moim domu).

Edytuję style z gotowców (pobranych z internetu) tak, aby pasowało pod konkretne forum. No i nie piszę, że przypisuję sobie autorstwo. Nie, bo sobie go nie przypisuję.  

Że jeżeli ktoś wykupił opcję administratywną (płacenie co miesiąc za doglądanie) to ,,abonament'' dalej musi zostać uiszczony w przypadku, gdyby w danym miesiącu nie było potrzeby wykonania żadnych zadań administracyjnych. To logiczne. Płacisz co miesiąc niezależnie od tego, czy pracowałem jak wół, czy nie robiłem praktycznie nic, bo nic nie było do roboty.
I wiele, wiele więcej.

Dla kogo jest ta oferta? Dla kogoś, kto chce mieć wszystko perfekcyjnie za niewygórowaną kwotę. Jestem tańszy od Algade za cenę gorszej opinii i mniejszej wiedzy z dziedziny VPS'ów. Szczegółowy wykres kiedyś się pojawi, ale nie chcę chamówy robić póki co.

Kto to Tomek? Tomek to osoba, która pracuje tylko z osobami, które potrafią się zachować i mają coś w głowie. A ty nie potrafisz się ani zachować, ani współpraca z Tobą nie układała mu się po jego myśli.

Bla, bla, bla. ,,Rada? Nie ufaj plotkom tylko sprawdź sam czy są prawdziwe.'' - i tym fragmentem... SAM SIEBIE ZAORAŁEŚ. Tylko musisz go delikatnie przekręcić.

Ogólnie, podsumowanie tego całego wywodu (twojego) z moją odpowiedzią: Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie, jesteś narcyzem, bo coś tam potrafisz i się wywyższasz nadto. Nie sprawdziłeś faktów i się musisz rzucać z zarzutami, że blablabla coś tam. Może czas dorosnąć. ¯\_(ツ)_/¯

PS: @boooooo prosił, abym wstawił ten oto obrazek:

bambusekkamil.png

Aż dałem w spoiler aby nie było takiego spamu xD 

Nie kumam z screenem, ale ok xD 

Ta nagle nie masz dostępu do VPSa ehe nie no śmiech xDD A czy ja gdzieś napisałem że atakuje? Nope więc już widzisz, sam nie potrafisz nawet wnioskować tylko strzelasz na pałę. 
Skrótowo, co do permisji zaraz napiszesz że nie miałeś dostępu też full <haha> XD 

Nie chciało mi się czytać całego co napisałeś o psychologi coś tam, więc powiem Ci tak, nie jestem psychologiczny- spójrz na siebie i zachowanie wtedy skumasz, że jest na odwrót. 

Płacenie za coś co się nie opłaca, tak jak powiedziałem dla kogo jest ta oferta. Czy ja kiedykolwiek myliłem się co do ludzi? Nie! Ani razu się nie pomyliłem a oceniałem wiele ludzi uwierz mi i zawsze po czasie wychodziły dziwne akcje ;) 
P.S. To idź do Tomka teraz aby drugi raz nie zawracał mi dupy za przeproszeniem o usunięcie autorskiego stylu wykonanego przez Cb XDD 

22 godziny temu, boooooo napisał:

Odwołując się do wypowiedzi Kamila jak i @Revayerq.

Kamil to typ człowieka, który, że tak to nazwę ... "Gra psychologicznie". Wypowiada się gdzie tylko może z taką toksycznością, że ciężko to czytać. O wszystkim i o każdym. Napisz do niego na GG tak zaraz zrobi się milutki jak owieczka (mimo, że 5 minut wcześniej hejtował Cię na jakimś forum/stronie). 

Typ człowieka, który wyśmieje team Wiedźmina, usiądzie i zrobi go od 0. W pojedynkę w ciągu 1 dnia. A grywalność i sprzedaż egzemplarzy przeskoczy aktualnego Wieźdzmina dziesięciokrotnie.  

Ba! W ciągu tego czasu tworzenia Wiedźmina znajdzie czas żeby wejść na 10 różnych forów. Pohejtować 20 innych osób podając 50 różnych powodów dlaczego są gorsi od niego, i że nic nie potrafią. 

Tak jak kiedyś napisałem u "siebie". Wszystko jest do czasu Kamil :) 

A co do @Revayerq .

Sam aktualnie się nie znam od stron technicznej forum. Zainstalowanie forum, zrobienie działów, jakieś grupy + dodanie pluginów i to by było na tyle. Więc nie mnie się wypowiadać na temat Jego umiejętności. Jednak jest technikum u mnie na forum. Widać zmiany wprowadzone od czasu "mojego zarządu :D ". Jego umiejętności każdy z osobna może sobie zobaczyć i samemu wyrobić o Nim opinie wchodząc na owe forum gdzie stacjonuje :) 

Ze względu na to, że nie chcę reklamować swojego forum to zawsze można napisać do mnie na PW czy @Revayerq. A dostaniecie tam link :) 

I chciałbym poświadczyć jeszcze jedną rzecz. @Revayerqnie ma dostępu do VPS'a, SFTP czy SQL. Tak więc problemy i sprawy wywodzące się z tej strony nie należą do niego, a jedynie do mnie. 

Pozdrawiam :) 

Nie znasz mnie a oceniasz. -.- Ile razy Ci mam mówić, zanim kogokolwiek będziesz oceniał to sprawdź go a ponadto ja Ciebie od dawna dawien znam a Ty nawet nie pamiętałeś mnie jak pisaliśmy więc pozdro ;) P.S. nie wiem o co kaman z Wiedźminem, jakbyś nie wiedział nie mieszaj Metina z wiedźminem -.- to tak jakbyś sypał groch do piasku.

Nie wyśmiewam gier, czy osób, tylko piszę jaka jest aktualny stan danego człowieka, a że mam dużo możliwości sprawdzania, analizowania itd., to warto, aby każdy wiedział jaka jest dana osoba, tym bardziej w metinie! :D 
To, że napiszecie tu, że nie ma i nie miał np. dostępu to jest jakaś bzdura, skoro chwalił się na forum, że sam skonfiguruje i gdyby nie to, że cały czas zostaje czyszczony shoutbox to byłyby takie dowodziki, że byście pisali inaczej. Ale, że ukrywacie wszystko to cóż. 

Ale ok, hejty także przewidziałem i nie mam zamiaru więcej Wam odpisywać bo nie chcę dostać warna czy cokolwiek. ;) 

52 minuty temu, kamil2321 napisał:

Ta nagle nie masz dostępu do VPSa ehe nie no śmiech xDD

Nigdy nie miałem dostępu do VPS na M2T, do FTP też. Sam @boooooo Ci to napisał, a Ty dalej Sobie dopowiadasz i pajacujesz.

A czy ja gdzieś napisałem że atakuje? Nope więc już widzisz, sam nie potrafisz nawet wnioskować tylko strzelasz na pałę. 

Mam podstawy tak myśleć. Póki co o nic nikogo nie obwiniam i są to tylko domysły.

Skrótowo, co do permisji zaraz napiszesz że nie miałeś dostępu też full <haha> XD 

Do ACP mam akurat nieograniczony dostęp i już się nie naśmiewaj, bo Ci w pięty pójdzie. Fun fact: Na początku miałem ograniczony dostęp, nie miałem dostępu do modułu użytkowników (nie mogłem dostać się do modułu "Members").

Płacenie za coś co się nie opłaca, tak jak powiedziałem dla kogo jest ta oferta. Czy ja kiedykolwiek myliłem się co do ludzi? Nie! Ani razu się nie pomyliłem a oceniałem wiele ludzi uwierz mi i zawsze po czasie wychodziły dziwne akcje ;) 

Przeczytaj post @Algade. Tyle, ile ja biorę za fora to nawet nie jest połowa tego, ile ludzie sami mu oferują. Jak to dobrze, że ludzie Ciebie oceniają na idiotę, debila i pajaca. Czy to możliwe, żeby tyle osób mogło się mylić? A, żeby ktoś nie powiedział, że obrażam. To tylko stwierdzenie faktu, za kogo mają Cię użytkownicy MPCforum. Nie do mnie pretensje.

To idź do Tomka teraz aby drugi raz nie zawracał mi dupy za przeproszeniem o usunięcie autorskiego stylu wykonanego przez Cb XDD

Ktoś powiedział, że był autorski? Wskaż mi dokładnie, gdzie ja napisałem, że styl, który był na https://forum.senoria.pl był autorski? Był to przerobiony styl z internetu (na marginesie zdjąłem mięso z stylu tak, aby został sam szkielet i na tym szkielecie zbudowałem własny, niemal identyczny).Toomy zerwał współpracę z Mirkiem, ponieważ nie należał do zbyt bystrych (co widać po aktualnym stanie jego forum i to, co publikuje w internecie) i zabraliśmy się na własne śmieci. Usunięte zostały wszystkie rzeczy z forum, które ja wykonałem, a później zabolała Cię dupa i na złość musiałeś wgrać backupa; afiszować się tym, że masz nasz styl. Tak w sumie mnie zastanawia, co musisz myśleć o Mirku po tym, jak wgrał zbugowany styl od @daaav' i wszystko musiałeś tam wykonać za niego. Albo po tym, jak się dowiedziałeś, że utworzył zrzutkę na portalu Zrzutka.pl, gdzie zbiera 3000zł na - uwaga, tu cytat - "wrzucenie klienta na serwer". Wow, ciekawe... co to musi być za hosting za 3000zł? I co to za serwer metina, gdzie na hostingu jest tylko klient (bez strony WWW i forum, oraz bez kodu źródłowego). Ale mniejsza.

Błagam, żebyś w końcu dostał permamentnego bana na tym forum, przyda Ci się wylogowanie do życia.

Edytowano przez Revayerq
Dowiedziałem się, że ten styl to było tak, że daav udostępnił PSD, a ktoś zakodował na kolanie z bugami i wy to wgraliście.

eryk

image.png

@Algade

xD

@kamil2321

W skrócie. Jesteś żałosny.

"i tu jest beka na maxa"

Czyli jak kupię Windowsa albo pobiorę Linux'a i zapłacę komuś za instalację dostając na to paragon/fakturę to jest to nielegalne bo ktoś sprzedaje mi coś co kupiłem lub pobrałem? WTF!? o.O

Typie to się nazywa usługa on nie sprzedaje plików, tylko usługę...

dCrwk2h.gif

23 godziny temu, Svope napisał:

@Algade

xD

@kamil2321

W skrócie. Jesteś żałosny.

"i tu jest beka na maxa"

Czyli jak kupię Windowsa albo pobiorę Linux'a i zapłacę komuś za instalację dostając na to paragon/fakturę to jest to nielegalne bo ktoś sprzedaje mi coś co kupiłem lub pobrałem? WTF!? o.O

Typie to się nazywa usługa on nie sprzedaje plików, tylko usługę...

W skrócie, nawzajem.
Wiesz co to usługa? A wiesz, że paragoniku u niego nie dostaniesz tym bardziej fakturki? ;) 
Użyłeś bardzo złego słowa. Nawet nie masz na mnie dobrych silnych argumentów, aby oczerniać mnie, a zaczynasz jak każdy typowy hejter na tym forum. 
Jedynie co można na tym stracić to maxymalnie 1 minuta roboty. Rozumiem, że branie hajsu za np. zrobienie działów, tematów, rang to ok to można zaliczyć już do konkretów ale nie to, że za minutę płaci ktokolwiek taki hajs, tak jak wspomniałem idiotyzm robi jak Paszka. 
Przytoczę Ci ten punkt:

Dnia 4.01.2019 o 18:30, Revayerq napisał:

konfiguracja czystego forum (i instalacja, jeżeli nie była wykonana): 50zł

W ogóle konfiguracja czystego forum to mnie rozwala najbardziej haha xDD

Ja mam swoje forum o niebo lepiej zabezpieczone i o niebo lepiej wykonane(nie wizualnie tylko technicznie) niż to co on robi za hajs. Nie jedno forum postawiłem, zabezpieczyłem i również nie jedne forum mam pod opieką jak i również każdego kto daje swoje oferty sprawdzam tak, że nie pomijam żadnych szczegółów. 
To co napisał powyżej Revayerq to jak wspomniałem, nie mam zamiaru odpowiadać na jego bezsensowne wypociny tekstowe bo nie ma sensu(zachowanie typowego Paszki i innych amatorów)

@kamil2321

Meh, czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną, tak samo szukanie znaczenia słów w internecie, we właściwym miejscu.

Zamiast pierdolić trzy po trzy zaczerpnij definicji prawnej na ten temat, a nie wikipedii. Dalej mimo Twojej uwagi uważam że usługa to poprawne stwierdzenie tego co wykonuje autor tematu.

Nie podałem żadnych argumentów, brak ich podania to nie brak ich posiadania.

Wystarczy spojrzeć na większość Twoich odpowiedzi i tematów na tym bądź innych forach chociażby z zakresu znajomości source żeby przy porannej kawce wybuchnąć śmiechem i tutaj argumenty znajdują się same.

P.S. Jak już coś kopiujesz z innego forum przeanalizuj to i może dodaj choć trochę myślenia ze swojej strony.

Nie wiem kto to paszka i mam w to wyje**ne (widzę że masz do niego jakąś słabość zaproś go na randkę czy coś bo ciągle o nim piszesz #CzyToJużMiłość?").

Nie interesuje mnie czy autor wystawi mi fakturę lub paragon bo podany zwrot był tylko przykładem.

Nie oczerniam Cię tylko wyrażam skromną negatywną opinię popartą obserwacjami.

Typowi hejterzy u Ciebie to osoby które wyrażają negatywną opinię na Twój temat bo się z Tobą nie zgadzają lub/i na odwrót.

Nie wiem co bawi Cię w stwierdzeniu "konfiguracja czystego forum".

Mam wyje***e na to jak i kto ma zabezpieczone forum.

Tyle.

P.S.2 Jeśli masz zamiar odpisać to szkoda Twojego czasu, nawet tego nie przeczytam. Ja o swój dbam.

dCrwk2h.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...