Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maksasioros

Riverdale S03

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Witam, nie widziałem nigdzie tutaj tematu o Riverdale.
Chciałbym Was się spytać jak Wam się podoba Riverdale S03. Jak wygląda według was do sezonu 1, lub sezonu 2. Spotykam się z odpowiedziami, że sezon 3 jest totalnie słaby. Ja tak nie sądze, może te pierwsze odcinki w tym sezonie były dziwne, ale już jak obejrzałem tych 8 odcinków, to zdanie się zmieniło i ten sezon wygląda dobrze, lecz i tak moim zdaniem sezon 2 jak narazie jest najlepszy.
A więc wracając, jak Wam się podoba sezon 3 Riverdale?
Jak on wygląda według Ciebie do sezonu 1 lub 2?

Pani Kasia

Napisano (edytowany)

Generalnie uwielbiam ten serial. 1 sezon był (według mnie) świetny. Drugi też niczego sobie, dzięki kontynuacji wątku Black Hooda oraz nowych, dosyć ciekawych i dobrze rozwijających wątków. W trzecim sezonie ciągle mi czegoś brakuje. Sama inspiracja tą planszówką mogłaby być lepiej rozegrana. Sam Król Gargulec jest dosyć komiczny, choć czasem stresuje mnie jak nagle skądś wyskoczy. Podoba mi się w tym sezonie działanie Veroniki vs Hiram. Jestem ciekawa jak rozegra się historia rodziny Jugheada i jak Betty poradzi sobie ze zniszczeniem narkotykowej działalności Hirama (: 

edit. 

Odcinek, w którym młodzi wcielali się w swoich rodziców - totalny ogień! 

Edytowano przez LoveTherapy

Osobiście do 3 sezonu jeszcze nie dotrwałam, ale dla mnie 1 sezon był genialny. Natomiast drugi... skończyłam oglądać na odcinku, gdzie było jakieś przedstawienie/musical? Teraz właśnie pytanie, czy ktoś wie, który był to odcinek? Jak będę mieć chwilę to dam jeszcze jedną szansę temu serialowi, ale nie będę od początku oglądać. :V

Autor tematu Napisano (edytowany)
23 godziny temu, LoveTherapy napisał:

Generalnie uwielbiam ten serial. 1 sezon był (według mnie) świetny. Drugi też niczego sobie, dzięki kontynuacji wątku Black Hooda oraz nowych, dosyć ciekawych i dobrze rozwijających wątków. W trzecim sezonie ciągle mi czegoś brakuje. Sama inspiracja tą planszówką mogłaby być lepiej rozegrana. Sam Król Gargulec jest dosyć komiczny, choć czasem stresuje mnie jak nagle skądś wyskoczy. Podoba mi się w tym sezonie działanie Veroniki vs Hiram. Jestem ciekawa jak rozegra się historia rodziny Jugheada i jak Betty poradzi sobie ze zniszczeniem narkotykowej działalności Hirama (: 

edit. 

Odcinek, w którym młodzi wcielali się w swoich rodziców - totalny ogień! 

Sezon 3 na początku moim zdaniem był taki dziwny, dziwnie potoczyły się niektóre rzeczy, a z odcinka na odcinek robiło się to ciekawsze i takk ten odcinek o rodzicach ogieen!! Ale ta działalność Hirama ciekawe jak sie potoczy i czy uda się go zdemaskować... Jak widzę, czy słyszę o Królu Gargulcow to troche mnie śmieszy i jak Betty przebrala się za Królową Gargulców(XD) ale ogółem to sezon 1 i 2 10/10, a 3 narazie 7/10. Czekam, bo ma być ponad 20 odcinków więc jeszcze aż tak poważnie nie oceniam :D

====================

11 godzin temu, Issia napisał:

Osobiście do 3 sezonu jeszcze nie dotrwałam, ale dla mnie 1 sezon był genialny. Natomiast drugi... skończyłam oglądać na odcinku, gdzie było jakieś przedstawienie/musical? Teraz właśnie pytanie, czy ktoś wie, który był to odcinek? Jak będę mieć chwilę to dam jeszcze jedną szansę temu serialowi, ale nie będę od początku oglądać. :V

Obejrzyj od sezonu 2 początki odcinków, bo aż tak to nie pamiętam jaki to był odcinek. :/

Edytowano przez Maksasioros

Dnia 6.01.2019 o 10:04, Issia napisał:

18 odcinek

Dla mnie ten cały serial jest syfem dla gimnazjalistów ;v Nic ciekawego się nie dzieje.

Autor tematu Napisano
3 godziny temu, Yaesthy napisał:

Dla mnie ten cały serial jest syfem dla gimnazjalistów ;v Nic ciekawego się nie dzieje.

Czy dla gimnazjalistów? Po prostu jednym będzie pasować, a drugim nie. Niby jest +16, ale nikt się do tego nie stosuje, nawet w grach więc ocenianie czy jest dla gimnazjalistów czy nie jest dziwne. Nie każdemu musi się podobać ;D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...