Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WezyrPL

Serwer na RL

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Siema gra ktos a może ktoś zaczyna na jakimś serwerze ? Zastanawiałem sie nad Antica i Vunira . Na antice boje sie o spoty ze nie bedzie mozna nawet poexpic bo duzo ludzi gra a z drugiej strony zawsze mozna kogoś znaleśc do gry i łatwiej o th czy jakieś questy  , o Vunirze słyszałem dobre opinie ale nie wiem jak dokladnie tam jest a nie znam nikogo kto by mi przybliżył sytuacja tam panującą . Jeśli ktoś gra albo ma zamiar grać czy jakaś gilnie moze byc na innym serwerze ale to sie zastanowie to możecie pisać chętnie sprawdzę oczywiście pacc i jakieś cc na start bede mial o to nie trzeba martwić i gram manualnie nie używam bota .

Pani Kasia

Najstarszy serwer vs w miarę świeży, ja bym zaczął na Anticy, dużo łatwiej ;pp

Cytat

nie znam nikogo kto by mi przybliżył sytuacja tam panującą

Spytaj na wykopie, sporo tibijczyków tam siedzi.

Ja gram na vunirze grałem gdy była jeszcze yanara i panowało tam demoralize po połączeniu światów i zmianie nazwy nastąpiła ogromna wojna na serverze ale  z pomocą ludzi z antiki demoralize gryzie glebe. Czy pograsz? Pograsz bo nie ma juz ferumbrasa dla jednej gildi tylko dla servera ale nadal możesz trafić na typa który każe ci wyjść ze spota albo payment lub sd chary będą cię gonić. Dla bezpieczeństwa poszedłbym na antice bo po co być zawiedzionym gdy wyexpisz 130ed i nagle nie poexpisz bez znajomości

Autor tematu Napisano

Eh to tragedia jak beda tak latać za mna i sobie mam potem odpuszczać bo mają takie ego . Antica no podoba mi sie ale tyle ludzi o 20 bylo 850 osob na serwie a tam przewaga low lv to spot za spotem zajety nie mówiąc już jak by człowiek chcial na double xp pograc . Na tej Vunirze serio tak źle i duza szansa ze sie przyczepią i bedą uprzykrzać życie ?

Autor tematu Napisano

Gra ktoś na Damora?  Co myślicie o tym serwerze 

Chodzi o to że na Vunirze przy lvlu 120+ lepiej być w gildi w której masz high lvla bo to oni Ci expa ogarną bo solo to albo będziesz czekać na spota x godzin gra tam teraz 300 osób wieć spota znajdziesz na pewno.

Autor tematu Napisano

Na Vunirze jest pare neutralnych gidlii wiec myśle ze by sie udało coś poszukać a napisalem jeszcze posta na redicie i odpisał mi jeden typek z dominujacej gidlii na Vunirze i ze mozna normalnie sobie pograc bez jakiś kłopotów w sumie

WezyrPL ja zacząłem grać na Vunirze przez twoje posty :D

pisz do: Mariacky

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.