Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JacoH

Telefon do 1000 zł

Polecane posty

Planuje wymienić mojego Xiaomi Redmi 5 Plus na coś mocniejszego, a tego zostawić do służbowego telefonu.

Moje wymagania:

-czytnik linii papilarnych

-podczerwień (pilot)

-wyświetlacz 6 cali około (tak standardowo jak w Pocophone, redmi note 5, mate 20 lite itp.)

-notcha nie ma dla mnie znaczenia, może być jeżeli nie będzie wyjścia

-usb-C

-dużo modyfikowalnych systemów i root (chce czystego androida, żeby miał normalne menu i był minimalistyczny

-interesują mnie głównie flagowce typu xiaomi, lub podobnych producentów, nie chce snapdragona 450 itp.

-używane, dlatego licze na okazję

-ant+

-pojemna bateria

-ładowanie indykcyjne

Jeżeli telefon nie ma minimum 4000mHa, USB-C, czytnika linii i wsparcia ant+ to już nie interesuje mnie. To musi mieć.

Mogę dopłacić, bo i tak wezmę go na raty na allegro, czy nowy czy używany (wolę używki, bo ludzie często obniżają cenę od razu o parę stów).

Pani Kasia

Fajnym wyborem dla Ciebie byłby Xiaomi Mi A2. Bateria nie jest zła 3300 mAh, czysty android, wersja 6/128 GB dostępna w sferis za ok 1200 zł.

Napisano (edytowany)

Pocophone tak jak wspominałeś, sam jestem użytkownikiem i szczerze polecam. Kosztuje co prawda 200zł więcej niż chcesz ale skoro mówisz, że mozesz dopłacić to jest dobre wyjście. 

Edytowano przez SITOFPS

Szukaj LG G6. Mam od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Dobry aparat z szerokim kątem i nienaganna wydajność. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...