Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matibu06

EmpireOfWar.pl

Polecane posty

Od dzisiaj aktywny będzie serwer plemion

http://empireofwar.pl

Są 4 światy. 3 są do dłuższej gry, specjalny obecnie jest otwarty na tydzień. Za zwycięstwo na specjalnym dostaniecie 40 punktów premium, które będziecie mogli wykorzystać na bonusy/zmianę nicku na pozostałych światach. Myślę żeby robić coś takiego co tydzień, tzn runda specjalna, z różnymi prędkościami. A więc tak:

Świat 1 - prędkość 10x, nagroda za zwycięstwo: 50PP, ochrona początkowa: 6h

Świat 2 - prędkość 25x, nagroda za zwycięstwo:40PP, ochrona początkowa: 1h

Świat 3 - prędkość 2000x, nagroda za zwycięstwo:30PP, ochrona początkowa: 5 minut :P

Specjalny - prędkość 500x, nagroda za zwycięstwo:40PP, ochrona początkowa: 15 minut.

Odrazu mówię że silnik był zagraniczny, tłumaczyłem sobie po trochu. Jeszcze wszystko nie jest po polsku, ale te najważniejsze funkcje powinny być OK. Tak jak napisałem w ogłoszeniu - jeśli jest ważna funkcja, a nie przetłumaczona to pisać mi, będę to traktował priorytetowo. Grając samemu bugów nie zauważyłem, jeśli teraz coś się pojawi - meldować :) Udanych podbojów życzę :)

Zapraszam http://empireofwar.pl

Pani Kasia

Gość

Pograłbym, założyłem konto, ale układ graficzny i estetyka nie pozwoliła mi na kontynuowanie gry. :(

Piszę i tutaj bo nie wiem czy support na grze działa :D 

Pierwsza sprawa, to faktycznie estetyka nie jest zbyt szałowa.

Druga sprawa, to świat trzeci jest trochę mało zgrany. Wojska chodzą szybko, powoli się produkują. Do tego mało barbarek do rozwoju i za krótka ochrona początkowa. 

Trzecia sprawa jest taka, że włączyłem "drzemkę" i nie mogę wejść na konto bo się gra krzaczy. Jeżeli byłaby taka możliwość prosiłbym o naprawę błędu albo odblowanie konta :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...