Skocz do zawartości
™PanPrawdy™

[Grafik] PanPrawdy

Polecane posty

Witam, mam na imię Krystian i mam 18lat.

Na forum aktywnie spędzałem czas w latach 2014-2016.

Jestem grafikiem pasjonatom, od roku staram się pogłębiać znajomość programu adobe photoshop.

Myślę że jestem w stanie wspomóc graficznie sporadycznie aczkolwiek skutecznie Mpcforum.pl 

Mam nadzieję na owocną współpracę. 

Poniżej zamieszczam w załączniku jedną z wielu moich prac.

LUKAKU 1.png

Szczerze mówiąc, bez szału. Ani prace nie są jakieś piękne, ani nie zostało w nie włożone jakoś mega dużo pracy. Jestem na nie.

Ostatnia praca przeważyła szalę na nie, widać że zabrakło Ci na nią pomysłu i niestety nie była nawet akceptowalna, pozostałe również mnie nie zachwyciły.

Oprócz pracy która wrzuciłeś do posta i wygląda nawet nawet reszta wygląda bardzo średnio. Nie jestem grafikiem ale wydaje mi się że poziom średni. Ode mnie nie 

Moim zadaniem prace niczym nie ujmują, są bardzo przeciętne i robione bez większego pomysłu. 

Niestety mnie nimi nie przekonałeś. 

Prace są przeciętne/słabe. Brakuje mi tu wyczucia estetyki i jakości obrazków. Przy takich brakach w umiejętnościach nie daje nic nawet błyskawiczne oddanie prac. Jestem zmuszony wystawić ocenę negatywną.

Przykro mi, ale mnie również prace nie zachwyciły. Zabrakło przede wszystkim estetyki oraz pomysłu na wykonanie, a kreatywność na tej randze jest niezwykle ważna, bo umiejętności można dopracować. Dziękujemy za aplikację, ale niestety nie możemy nawiązać współpracy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.