Skocz do zawartości
Asasinek_

PARTYSPEAK.PL - najlepsza zabawa tylko z nami!

Polecane posty

Pani Kasia

Nie będę się już czepiał, że prezentacja to totalna porażka.... Odwiedziłem serwer i tak do ikon nie ma co się przyczepić (fajnie jakbyście ogarnęli jeszcze ikony na poziomy).  Ogólnie co do serwera mam osobiście tylko kilka uwag. 

2018-12-25_12-34-03.png 
Nie rozumiem po co te puste spacery między nazwami stref a liniami. Przez takie działanie serwer traci na przejrzystości.

2018-12-25_12-33-45.png
Takie rzeczy też uważam za zbędne, z jednej strony macie licznik ilości kanałów (do czego jeszcze się odniosę) a z drugiej dodajecie sobie nie potrzebie ich ilość.

2018-12-25_12-36-02.png
W chwili gdy odwiedzałem serwer rekord wynosił 46 osób, jedno pytanie po co tyle tych kanałów? Większość i tak korzysta ze strefy prywatnej więc się pytam po co? Jeśli wasz bot automatyzujący nie ma funkcji by pilnować strefy publicznej i gdy brakuje kanałów dorabiać je a później usuwać to zwracajcie uwagę czy przypadkiem nie trzeba dorobić tych kanałów i w czasie gdy serwer będzie się rozwijał dorabiajcie te kanały bo tak to jak dla mnie tylko zaśmiecanie serwera. 

Uruchamianie wszystkiego co jest w bocie nie jest dobrym rozwiązaniem (i tak piszę tu również o liczniku ilości kanałów który jak dla mnie jest zbędny). 2018-12-25_12-35-20.png

Kogo to interesuje proszę mi powiedzieć? Od strony użytkownika zbędna informacja.

2018-12-25_12-35-02.png
WTF? XD

Szkoda, że jako administracja ukrywacie się na swoich kanałach (brak mocy subskrypcji kanałów administratorów)... 

10 botów muzycznych sporo, pytanie czy do rekordu i licznika osób online boty są również wliczane? Pytanie nr 2, czy każdy administrator musi mieć swojego prywatnego bota? Nie lepiej zrobić 3 - 4 boty i dać uprawnienia każdemu z administracji i jak ktoś będzie chciał to po prostu sobie tego bota przeniesie? Szczerze wątpię, że wszystkie boty są używane zawsze.

Podsumowując, serwer wymaga kilku poprawek ale nie jest źle. Pozdrawiam, Wesołych Świąt i powodzenia w rozwoju projektu.

Autor tematu Napisano (edytowany)

@Wonoace Jesli chodzi o te spacery, jakoś zawsze miałem tak ze lubie odzielać takie rzeczy, ale to już kwestia gustu. Kanały publiczne dobrabialismy wczoraj bo mieliśmy naprawde sporo osób na kanałach publicznych wieć dlatego jest aż tyle, tutaj masz troche racje nie potrzebne są te liczniki danych wysłania itp, zostanie to usunietę, boty muzyczne każdy z administratorów uzyta swojego i nie jest tak ze nie są uzywane. Dzięki za niektóre uwagi napewno bedziemy starać sie poprawiać tym bardziej ze teamspeak ma dopiero 2 dni ;D. Wesołych swiąt

@edit a jesli chodzi o prezentacje, bedzie zmieniana ale wstawiłem narazie tak z bannerem ;D

Edytowano przez Asasinek_

Serwer jak serwer, typowy serwer pod graczy Minecrafta.

"POCZEKALNIA / ENTRANCE LOBBY" - Znaki specjalne.. To nie jest dobry pomysł, aby używać takich znaczków na serwerze :) 

Najbardziej boli mnie banner, jak można tak go było zepsuć, "logo" i napisy nie są na środku, tylko nad nim i to widać bardzo.

Nigdy nie rozumiałem sensu robienia tych stref informacyjnych, a tym bardziej nawalenia zbędnych statystyk, jak: Godzina, data, ping, packetloss, listy botów i odwiedzin :v Zaśmiecanie tylko chatu głównego i wywoływanie spamu.

Co do reszty serwera nic nie mam, jest w miarę :)

Powodzenia w rozwoju serwerka.

Autor tematu Napisano (edytowany)

@Yaesthy Masz racje wieć niektóre statystyki zostały usunięte, banner został zrobiony przez mojego grafika, wiec tutaj nie zazalenia do mnie ;D, a i dziekuję 

SHU_7OOkDkY.png

Bijemy rekordy za rekordami dziękujemy!

~ Załoga PartySpeak ;D

Edytowano przez Asasinek_

1 godzinę temu, Asasinek_ napisał:

@Yaesthy Masz racje wieć niektóre statystyki zostały usunięte, banner został zrobiony przez mojego grafika, wiec tutaj nie zazalenia do mnie ;D, a i dziekuję 

SHU_7OOkDkY.png

Bijemy rekordy za rekordami dziękujemy!

~ Załoga PartySpeak ;D

Tylko ten banner jest z szablonu z neta, widziałem go jakiś czas temu xd

Witam! 

Zacznijmy od Plusów:

+ Ikonki, przynajmniej staracie się używać jednego stylu.

+ banner, prosty który dupska nie urywa ale jest ok. 

+ Licencja

+ Automatyzacja

Minusy:

- wygląd kanałów (kwestia gustu)

- Sporo zbędnych kanałów:

YIDpxYK.png?1

Nie mam więcej zastrzeżeń.

Powodzenia w dalszym rozwoju serwera. 
Pozdrawiam

23 godziny temu, Eve3ment napisał:

Witam! 

Zacznijmy od Plusów:

+ Ikonki, przynajmniej staracie się używać jednego stylu.

+ banner, prosty który dupska nie urywa ale jest ok. 

+ Licencja

+ Automatyzacja

Minusy:

- wygląd kanałów (kwestia gustu)

- Sporo zbędnych kanałów:

YIDpxYK.png?1

Nie mam więcej zastrzeżeń.

Powodzenia w dalszym rozwoju serwera. 
Pozdrawiam

Bardzo dziękuje te kanały publiczne zrobie tak ze bedą sie tworzyć sam jesli bedą potrzebne ;D

Pozdrawiam.

Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...