Choinka, karp, prezenty? A może Kevin sam w domu lub Last Christmas? W tym temacie czekamy na Wasze wypowiedzi dotyczące tego, co najbardziej wprawia Was w świąteczny nastrój i sprawia, że czujecie klimat świąt!
Zasady nie są skomplikowane — ważne, żeby Wasz post zawierał krótkie uzasadnienie, czemu akurat właśnie to wprawia Was w świąteczny nastrój oraz żeby był zgodny z regulaminem panującym na forum. Liczba słów w wypowiedzi jest dowolna. Temat pozostanie otwarty przez 48h od publ