Skocz do zawartości
olgierduwa

Błąd podczas logowania się na serwer z konta Minecraft Premium

Polecane posty

Witam serdecznie

Dopadł mnie niedawno krytyczny błąd w logowaniu się do serwera mineraft premium w 1.13.2. (każdego)

Próbowałem wszelkich metod, lecz bezskutecznie. Problem pojawił się nagle, bez widocznej przyczyny.

Posiadam oryginalne premium od 7 tal. Nie ma problemu z logowaniem się na minecraft.net, mojang.com, ani najnowszy launcher minecraft java edition.

System operacyjny 64-bitowy, windows 10.

Błąd pojawia się z kolei dopiero podczas logowania się do jakiegokolwiek serwera online-mode = true, kiedy to otrzymuję owy komunikat:

image.png

jeśli chodzi o konsolowe logi wygląda to następująco:

image.png
(lub wersja tekstowa: [email protected][id=<null>,name=Olgierduwa,properties={},legacy=false] (/82.139.136.132:52260) lost connection: Disconnected)

Zwróciłem uwagę, że problem nie leży po stornie ani serwera, ani też konta, gdyż logowałem się w dokładnie identyczny sposób z innej maszyny do gry i nie było problemu.
Tak więc uważam, że przyczyna leży gdzieś po stronie fizycznej klienta lub oprogramowania.

Próbowałem reinstalować Minecraft, Launcher czy Jave - bezskutecznie.
Wyłączanie zapór internetowych również nie pomogło.

Nie chodzi o zmianę online-mode na false na moim serwerze, gdyż to nie rozwiązuje problemu w żaden sposób - wciąż nie mogę dołączyć do innych serwerów.

Nie mam pojęcia co robić. Problem leży ewidentnie po stronie mojego sprzętu, ale nie wiem od jakiej strony się do tego zabrać.
Czy jest ktoś, kto miał podobny problem, posiada rozwiązanie wiedzę w tym zakresie lub jakikolwiek pomysł - co może być nie tak?

Z góry dzięki za rozpatrzenie mojego problemu i wszelką pomoc!

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...