Skocz do zawartości
Bagietka

PandoraMT2 [Easy/Medium]

Polecane posty

Autor tematu Napisano
10 godzin temu, ludiludi12345 napisał:

CZemu serwer od wczoraj nie działa? strona tak samo?

30 minut temu, spoczikot napisał:

hejka mam ten sam problem co kolega wyżej, to coś u mnie czy strona nie działa?

Pozdrawiam

Serwer działa cały czas, jedynie co to patcher mógł nie działać. W takich wypadkach clienta uruchamiamy Launcherem. Strona jest przenoszona ze względu na dość mocny atak, w ciągu kilku najbliższych godzin powinna wrócić.

14 minut temu, Protektor napisał:

1500 graczy to jest chyba 750 bo połowa to maszynki.
Nie pozdrawiam Arymana bo faktycznie okazał się frajerem na hajs, sprzedawaj więcej na allegro.

Protektor, który faktycznie okazał się kretynem, wszystko tak jak mówili. Nie ma sensu nawet podejmować jakichkolwiek dyskusji, dowody albo wypierdzielaj.

Pani Kasia

Pamietam jak kiedyś grałam na pandorce. Miałam 180 lv i potem exp był straszny :(. Śmieszy mnie, że ten kotlecik do końca świata nawet przetrwa. Ostatnio mam chęci grać w metina i właśnie się zastanawiam...może Was odwiedzę? Pierw zobaczę co i jak z forum :)

Jak ktoś szczerze lubi Pandorę, to będzie grał. Ma ona swój urok i nie ma co polecać nawet :D

Fajna zabawa z początku. Obecnie zainteresowanie maleje. Spora część graczy, z zacięciem do gry uciekła albo ucieka z serwera. Tych zaangażowanych jest bardzo, bardzo mało. W porównaniu do poprzednich odsłon niewiele się zmienia - na pandorkę przychodzi się pobocić i poklepać na spotach. Z początku niby banowali za boty ale obecnie reagują tylko na tickety i warunki do bocenia jak najbardziej są. Obecnie zbyt mało ludzi gra więc chyba nie warto zaczynać. Może przyjdą lepsze czasy.

W /ucp/fortune to albo leci jakieś krypto, albo admin przedobrzył javascriptem.

To co teraz też będziesz broniła serwera? Czy już poszłaś gdzieś indziej :4_joy:

Autor tematu Napisano
Dnia 27.02.2019 o 14:54, PanFredzio napisał:

To co teraz też będziesz broniła serwera? Czy już poszłaś gdzieś indziej :4_joy:

Kolego, a coś się zmieniło? Gdzie Ci wszyscy, którzy mówili, że serwer zdechnie w przeciągu tygodnia od dnia startu? Niebawem 5 miesięcy.

Nie odpisuj, bo nie chce mi się tracić kolejny raz nerwów na człowieka, który nie wie o czym pisze.

Fajnie jest wrócić do starych czasów 

pobiera się :) 

Bardzo przyjemnie się gra. Fajnie wrócić na Pandorę po tak długim czasie. 

Niestety, delikatnie mówiąc, ceny są odrobinę zakręcone, wręcz absurdalne, a drop sensownych itemków by na nich zarobić jest znikomy, ale mam nadzieję, że jakoś się to zmieni na lepsze.

Martwi mnie też fakt, że 200lv+ expią w Atlantydzie V2, blokują spoty dla niższych lv (Atlantyda V2 jest od 95lv).

Jak się dowiedziałem, powodem tego jest taka sama ilość expa za moby na wyższych mapach, za to spoty są znacznie mniej obfite w moby, przez co blokują Atlantydę V2 :(

Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni, bo nie wygląda to zbyt obiecująco, szczególnie gdy w prezentacji czytamy o przyspieszeniu expienia po 190lv.

O całym serwerze raczej ciężko powiedzieć by był jako kategoria "Easy", kiedyś takie serwery wyglądały nieco inaczej.

Autor tematu Napisano
20 godzin temu, Lantacyt napisał:

Bardzo przyjemnie się gra. Fajnie wrócić na Pandorę po tak długim czasie. 

Niestety, delikatnie mówiąc, ceny są odrobinę zakręcone, wręcz absurdalne, a drop sensownych itemków by na nich zarobić jest znikomy, ale mam nadzieję, że jakoś się to zmieni na lepsze.

Martwi mnie też fakt, że 200lv+ expią w Atlantydzie V2, blokują spoty dla niższych lv (Atlantyda V2 jest od 95lv).

Jak się dowiedziałem, powodem tego jest taka sama ilość expa za moby na wyższych mapach, za to spoty są znacznie mniej obfite w moby, przez co blokują Atlantydę V2 :(

Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni, bo nie wygląda to zbyt obiecująco, szczególnie gdy w prezentacji czytamy o przyspieszeniu expienia po 190lv.

O całym serwerze raczej ciężko powiedzieć by był jako kategoria "Easy", kiedyś takie serwery wyglądały nieco inaczej.

To kategoria Easy kiedyś wyglądała nieco inaczej.

W najbliższej aktualizacji pojawi się opcja wyboru przedziału poziomowego 95-149 i 150-250 przy teleportacji do Atlantydy V2, tak aby rozluźnić sytuację na spotach. poziomy +150 nie będą miały dostępu do mapy z przedziałem 95-149 i odwrotnie.

Dnia 4.03.2019 o 08:08, Bagietka napisał:

Kolego, a coś się zmieniło? Gdzie Ci wszyscy, którzy mówili, że serwer zdechnie w przeciągu tygodnia od dnia startu? Niebawem 5 miesięcy.

Nie odpisuj, bo nie chce mi się tracić kolejny raz nerwów na człowieka, który nie wie o czym pisze.

A Ty dalej swoje, wypisuj te głupoty razem z Arymanem i resztą idiotów z waszego świetnego teamu :4_joy:

Niech Aryman idzie robić dalej aktualizacje przez miesiąc po czym nie doda praktycznie nic :8_laughing:

Jeszcze wracając do Twojego dawnego postu, że nie trudno zrobić maszynkę z poradników na yt. W przeciwieństwie do Arymana my nie potrzebujemy poradników, ale nie oczekujmy czegoś o człowieka który udaje technika i od jego pomocniczki, która myśli, że wszystko wie a tak naprawdę nic nie wie :4_joy:

P.S. Oczywiście trzeba to zakończyć pewnym cytatem : Matiass "Nie ma ludzi w miastach bo robią biologa" :4_joy:

Ten serwer to gówno wielkie :)grałem i nie wiem po co to stoi 

Napisano (edytowany)

Kiedyś może i był dobry serwer, bo grałem za młodu. Ale nic nie wraca dwa razy.
Jakiś czas po starcie grałem chwile i nie byłem zadowolony, mało graczy, miasteczka świecą pustkami i nic się nie dzieje.
Któregoś dnia znowu pobrałem clienta, ale tylko po to żeby wpier**lić tam moda i się pobawić xD
Czytałem kilka postów wyżej, to zauważyłem że @Bagietka chwali się że server stoi już 5 miesięcy,  no no brawo ! "5 miesięcy za nami" juhu !
Na pewno to kogoś zachęci ! 
:4_joy:
Może zgłoś to do rekordów guinessa to pokażą to w tv i od razu zrobisz lepszą reklamę :7_sweat_smile:
Przechodząc do sedna.. 
Nie polecam grać na tym serwerze, liczba graczy spada z dnia na dzień.
Kwestia czasu jak ten toitoi się wywróci. Szkoda cennego czasu.
Polecam szukać stabilniejszego serwera, który nie wstaje po raz kolejny.

Edytowano przez Karpie

Przecież ten serwer to dno, arymanik jedynie psuje jego dobrą reputacje. Ile razy już zamykał ten serwer bo po dwóch razach straciłem rachubę, ogólnie powinien on mieć zakaz wskrzeszania tego serwera. Dużo na obiecywał i co on nie zrobi a jedynie pod koniec dowiadujemy się że tego nie wprowadzi albo że porzucił aktualizacje i tyle, jedynie wytłumaczenie jego to "Nie chcesz to nie graj mam to w dupie." a niby te 5 miesięcy stoi ale z jakim rezultatem? z całego serca nie polecam tego serwera a do weteranów pisze że to nie ten sama Pandora z 2010. 

Pani Kasia

17 minut temu, Huracan napisał:

Przecież ten serwer to dno, arymanik jedynie psuje jego dobrą reputacje. Ile razy już zamykał ten serwer bo po dwóch razach straciłem rachubę, ogólnie powinien on mieć zakaz wskrzeszania tego serwera. Dużo na obiecywał i co on nie zrobi a jedynie pod koniec dowiadujemy się że tego nie wprowadzi albo że porzucił aktualizacje i tyle, jedynie wytłumaczenie jego to "Nie chcesz to nie graj mam to w dupie." a niby te 5 miesięcy stoi ale z jakim rezultatem? z całego serca nie polecam tego serwera a do weteranów pisze że to nie ten sama Pandora z 2010. 

W pełni się z Tobą zgodzę. Grałem na tym serwerze od początków jego istnienia. Przeszedłem dwa razy przez jego zmartwychwstanie, obecnie to jest już jego drugi raz, oczywiście jeśli mowa pod wodzą Arymanika. Moim zdaniem aby przywrócić godność i chęć dalszego działania tego serwera potrzeba na to szerokiej wiedzy, ambicji i czasu. Niestety Arymanik tego nie posiada, a właściwie jak napisałeś wyżej psuje jego dobrą reputację. Może nie jest to najgorszy serwer, patrząc na inne prywatne serwery Metin2, to ten jeszcze się trzyma na małej nitce. Nie chcę się tutaj wypowiadać na życie prywatne Arymanika, bo go nie znam i nie jest to moja sprawa ale jeśli nie ma czasu i zaangażowania to nie powinien się tego podejmować. Można śmiało  powiedzieć, że to był jeden z lepszych serwerów w Europie w czasach gdy trzymał swój poziom. Podejrzewam, że właściciel ma już tego dość, bądź po prostu chciał na tym biznesie zarobić, czy mu wyszło to nie wiem ale zgaduję, że tak. Graczy ubywa, widać to z każdym miesiącem. Szkoda starej dobrej Pandory, cóż, wiemy na pewno, że nigdy nie będzie ta sama Pandora co kiedyś.

Autor tematu Napisano
Dnia 4.04.2019 o 10:39, Huracan napisał:

Dnia 4.04.2019 o 11:05, Duty176 napisał:

W pełni się z Tobą zgodzę. Grałem na tym serwerze od początków jego istnienia. Przeszedłem dwa razy przez jego zmartwychwstanie, obecnie to jest już jego drugi raz, oczywiście jeśli mowa pod wodzą Arymanika. Moim zdaniem aby przywrócić godność i chęć dalszego działania tego serwera potrzeba na to szerokiej wiedzy, ambicji i czasu. Niestety Arymanik tego nie posiada, a właściwie jak napisałeś wyżej psuje jego dobrą reputację. Może nie jest to najgorszy serwer, patrząc na inne prywatne serwery Metin2, to ten jeszcze się trzyma na małej nitce. Nie chcę się tutaj wypowiadać na życie prywatne Arymanika, bo go nie znam i nie jest to moja sprawa ale jeśli nie ma czasu i zaangażowania to nie powinien się tego podejmować. Można śmiało  powiedzieć, że to był jeden z lepszych serwerów w Europie w czasach gdy trzymał swój poziom. Podejrzewam, że właściciel ma już tego dość, bądź po prostu chciał na tym biznesie zarobić, czy mu wyszło to nie wiem ale zgaduję, że tak. Graczy ubywa, widać to z każdym miesiącem. Szkoda starej dobrej Pandory, cóż, wiemy na pewno, że nigdy nie będzie ta sama Pandora co kiedyś.

To prawda i nie dało się tego ukryć. Arymanik został usunięty z ekipy serwera.
Tutaj znajdziecie więcej informacji:
https://board.pandoramt2.org/index.php?/topic/161476-make-pandora-great-again/

Napisano (edytowany)

No to niezłe jajca, ale po co ratować trupa?

Edytowano przez Aive
słownictwo

Dnia 6.04.2019 o 17:03, Bagietka napisał:

To prawda i nie dało się tego ukryć. Arymanik został usunięty z ekipy serwera.
Tutaj znajdziecie więcej informacji:
https://board.pandoramt2.org/index.php?/topic/161476-make-pandora-great-again/

Nagle Arymanik zły, ale jak pisałem coś na niego to go broniła walecznie :4_joy:

1 godzinę temu, PanFredzio napisał:

Nagle Arymanik zły, ale jak pisałem coś na niego to go broniła walecznie :4_joy:

Bo to typowa CoMa, gada co jej Owner do japy wsadzi.

Warto zaczynać od 0 bez bocenia? bo nie ma fajnego mediuma (pomijając valium) 

6 minut temu, Molirol napisał:

Warto zaczynać od 0 bez bocenia? bo nie ma fajnego mediuma (pomijając valium) 

Jak ogarną boty to dłuuugo minie zanim się będzie oplacało (stabilizacja rynku, którego tutaj nie ma bo pewnie ceny to są w biliardach biliardów Yong (y tzn. Yang).

po prostu ten serwer to jest skończone gówno bez dna, co tu dużo gadać, graczy ubywa z miesiąca na miesiąc i dobrze, niech się w końcu rozjebie ten syf

Po wywaleniu Arymana jest lepiej ale wciąż brakuje do ideału. Przydałoby się trochę nowości na serwerze bo postać można wymaxować w niecały miesiąc a jedyne co potem zostaje to klepanie się w m1 XD 

Serwer OFF  ,zero wiadomości na jak długo,dlaczego off itd... chyba was ćmi k**a.
Mialem grać ale dziękuje za takie coś. oby padło szybko

27 minut temu, Naivek napisał:

Serwer OFF  ,zero wiadomości na jak długo,dlaczego off itd... chyba was ćmi k**a.

Ta może znowu URL strony się zmienił i @Bagietka nie raczyła powiadomić, szmuliszcze z poślizgiem.

Pani Kasia

Autor tematu Napisano
21 minut temu, Revayerq napisał:

Ta może znowu URL strony się zmienił i @Bagietka nie raczyła powiadomić, szmuliszcze z poślizgiem.

49 minut temu, Naivek napisał:

Informacje są od jakiegoś czasu na fanpage. Wystarczy chcieć zobaczyć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...