Skocz do zawartości
Bagietka

PandoraMT2 [Dedyk][Easy/Medium]

Polecane posty

takie pierdolamento zrobiliście z postu, że już nie wiem czy ściągać. 

Pani Kasia

19 godzin temu, Czarnymotyl napisał:

Jest dobrze, codziennie w godzinach szczytu 1500+ graczy 

Botów jest w chuj mało, więc widać, że coś z nimi robią

Jakąś aktualizacja się szykuje w najbliższym czasie i ogólnie jacyś frajerzy mają ból dupy o stronę pod innym adresem "xd"

Napisano (edytowany)

Nowy obraz mapy bitowej.jpg

3 godziny temu, Forges napisał:

Jest dobrze, codziennie w godzinach szczytu 1500+ graczy 

Botów jest w chuj mało, więc widać, że coś z nimi robią

Jakąś aktualizacja się szykuje w najbliższym czasie i ogólnie jacyś frajerzy mają ból dupy o stronę pod innym adresem "xd"

Oh jak słodko, naczelny rycerz pandory przybył just in time. Brak botów na pandorze to jak brak tlenu dla człowieka. Nie chce mi się wierzyć w ten licznik, chyba że /3. Przecież ten serwer więcej leżał niż stał xd, już pominę tą wtopę z linkami w prezentacji bo to pikuś w sumie. Podrzucę Ci screena rycerzyku/fanboyu, spora aktywność w temacie, płacą Ci? Bo na twoim miejscu bym się odezwał po jakieś kieszonkowe do arymanika.
Miłego dnia ;).

Edytowano przez Sav

Autor tematu Napisano
Dnia 7.01.2019 o 17:55, Czarnymotyl napisał:

Dlatego najlepiej wejść i przekonać się samemu, a nie słuchać większości plebsu, które nie ma pojęcia o tym, o czym próbuje się wypowiadać.

3/4 negatywnych komentarzy tutaj jest wyjaśniona, a na osoby typu @Sav, które wchodzą tutaj tylko po to żeby coś sobie napisać, nie ma nawet co marnować czasu.

Napisano (edytowany)

Serwera nie polecam ze względu na niekompetentną administrację.

I myślę, że przykładów jest wiele dostępnych w internecie (m. in. bug z dodawaniem sobie expa - jestem ciekawy ile takich kwiatków jest jeszcze nieodkrytych - zapewne mnóstwo). 

Pewnie darowałbym sobie komentarz, jednak wypowiedzi inżyniera @Bagietka w moją stronę - w dodatku obraźliwe, nie mogą przejść bez echa. 

Po 1. szanowny Bagietko - nie jestem plebsem, tylko osobą która chciała zarejestrować się na stronie do której prowadzi link w prezentacji - a skoro nie jesteś na tyle wykształcony aby:

a) Zmienić niedziałające linki bez obrażania użytkowników raportujących o błędzie przy wchodzeniu na stronę na takie, które będą prowadziły na poprawną witrynę; 

b) Zrobić po prostu przekierowanie na stronę główną bez żadnych pl./cz. czy innych wersji językowych - a dać wybór już na stronie umieszczając flagi konkretnych państw dla których język jest dostępny...

Ale nie - wolałeś obrazić mnie i kogoś jeszcze, twierdząc bezczelnie iż nie mam pojęcia o czym piszę, po czym edytować swoje posty aby wybielić się z tejże obrazy i wskazać bezpośrednio na naszą winę - gdyż jesteśmy "plebsem, który nie wie nic na tematy o których się wypowiada" - trochę to nadużycie z Twojej strony i ja a także moi znajomi już tu nie zagrają.

Wierz mi dziecko, że nie masz do mnie podejścia jeśli chodzi o wiedzę na temat informatyki - a to, że potrafisz postawić serwer do badziewnej gierki w którą pogrywamy od czasu do czasu, nie czyni Cię nie wiadomo kim i nie daje Ci prawa do oceniania innych na podstawie TWOICH WŁASNYCH BŁĘDÓW... 

Ja wiem, że wedle Twoich informacji jestem "nic nie wiedzącym plebsem", ale przepraszam bardzo - czy to ja nie potrafię nawet zamieścić POPRAWNEGO LINKU w prezentacji, z której większość użytkowników będzie czerpać informacje na temat serwera?

Coś tu nie gra... 

J/W - nie polecam serwera. Padnie szybciej niż powstał... 

P.S. - edycja posta nie sprawi, że jego poprzednia wersja po prostu zniknie - ale chyba komuś takiemu jak Ty nie muszę tego tłumaczyć, bo rozumiem że rozmawiamy jak dżentelmeni i wiemy o czym mówimy :) 

Edytowano przez stefcio500

Autor tematu Napisano
18 minut temu, stefcio500 napisał:

Serwera nie polecam ze względu na niekompetentną administrację.

I myślę, że przykładów jest wiele dostępnych w internecie (m. in. bug z dodawaniem sobie expa - jestem ciekawy ile takich kwiatków jest jeszcze nieodkrytych - zapewne mnóstwo). 

Pewnie darowałbym sobie komentarz, jednak wypowiedzi inżyniera @Bagietka w moją stronę - w dodatku obraźliwe, nie mogą przejść bez echa. 

Po 1. szanowny Bagietko - nie jestem plebsem, tylko osobą która chciała zarejestrować się na stronie do której prowadzi link w prezentacji - a skoro nie jesteś na tyle wykształcony aby:

a) Zmienić niedziałające linki bez obrażania użytkowników raportujących o błędzie przy wchodzeniu na stronę na takie, które będą prowadziły na poprawną witrynę; 

b) Zrobić po prostu przekierowanie na stronę główną bez żadnych pl./cz. czy innych wersji językowych - a dać wybór już na stronie umieszczając flagi konkretnych państw dla których język jest dostępny...

Ale nie - wolałeś obrazić mnie i kogoś jeszcze, twierdząc bezczelnie iż nie mam pojęcia o czym piszę, po czym edytować swoje posty aby wybielić się z tejże obrazy i wskazać bezpośrednio na naszą winę - gdyż jesteśmy "plebsem, który nie wie nic na tematy o których się wypowiada" - trochę to nadużycie z Twojej strony i ja a także moi znajomi już tu nie zagrają.

Wierz mi dziecko, że nie masz do mnie podejścia jeśli chodzi o wiedzę na temat informatyki - a to, że potrafisz postawić serwer do badziewnej gierki w którą pogrywamy od czasu do czasu, nie czyni Cię nie wiadomo kim i nie daje Ci prawa do oceniania innych na podstawie TWOICH WŁASNYCH BŁĘDÓW... 

Ja wiem, że wedle Twoich informacji jestem "nic nie wiedzącym plebsem", ale przepraszam bardzo - czy to ja nie potrafię nawet zamieścić POPRAWNEGO LINKU w prezentacji, z której większość użytkowników będzie czerpać informacje na temat serwera?

Coś tu nie gra... 

J/W - nie polecam serwera. Padnie szybciej niż powstał... 

Kolego, ależ nicki nie zostały nigdzie wymienione. Sam się do niego zaliczyłeś, tylko pytanie po co? Czyżbyś jednak miał coś na sumieniu?

Robicie w tym momencie gównoburze o link w prezentacji, nikt z was nie miałby problemu z zamieszczeniem go, ale każdy z was ma problem z znalezieniem go. Następnie po kilku godzinach siedzenia w prezentacji serwera każdy z was na nim grał i wie, że to czy to jest nie tak. Jak to jest?

Brak jakichkolwiek argumentów powala. Tak samo jak informacja rozpowszechniana właśnie przez ten plebs na temat upadającego co tydzień serwera, który działa już trzeci miesiąc i trzyma 1k online.

Zresztą tu nie chodzi już nawet o Pandorę. Gdyby wasza społeczność była okej względem prezentujących się serwerów, nie byłoby ich tutaj 15 na krzyż.

10 godzin temu, Bagietka napisał:

Kolego, ależ nicki nie zostały nigdzie wymienione. Sam się do niego zaliczyłeś, tylko pytanie po co? Czyżbyś jednak miał coś na sumieniu?

Robicie w tym momencie gównoburze o link w prezentacji, nikt z was nie miałby problemu z zamieszczeniem go, ale każdy z was ma problem z znalezieniem go. Następnie po kilku godzinach siedzenia w prezentacji serwera każdy z was na nim grał i wie, że to czy to jest nie tak. Jak to jest?

Brak jakichkolwiek argumentów powala. Tak samo jak informacja rozpowszechniana właśnie przez ten plebs na temat upadającego co tydzień serwera, który działa już trzeci miesiąc i trzyma 1k online.

Zresztą tu nie chodzi już nawet o Pandorę. Gdyby wasza społeczność była okej względem prezentujących się serwerów, nie byłoby ich tutaj 15 na krzyż.

Ilość twoich kłamstw również powala. Wyzywania od plebsu? To nieźle. Jakbyś była w temacie serwerów metina to byś wiedziała, że scena reklamy mocno przeniosła się na yt, nerwia jest tego dobrym przykładem(Brak prezentacji, tylko youtube). Serwer stoi od miesiąca nie przerwanie? Ty chyba za grosz honoru nie masz gadając takie pierdoły. Jeżeli chce skomentować obecną sytuacje, ewentualnie coś dodać do tematu to wchodzę, od tego jest dodawanie postów, to dziwne? Kobiety mają dziwną logikę, chociaż to pewnie Ty taka jesteś. Jeżeli pisząc wyjaśnione masz na myśli wyzywanie i napisanie "nie, tak nie było, bo nie i foch" to tak, wyjaśnione. Co do tego serwera to wypowiadam się ostatni raz, serwer próbuje się podszywać pod nostalgię a ilość negatywnych komentarzy nie wzięła się z dupy. 

Autor tematu Napisano
2 godziny temu, Sav napisał:

Ilość twoich kłamstw również powala. Wyzywania od plebsu? To nieźle. Jakbyś była w temacie serwerów metina to byś wiedziała, że scena reklamy mocno przeniosła się na yt, nerwia jest tego dobrym przykładem(Brak prezentacji, tylko youtube). Serwer stoi od miesiąca nie przerwanie? Ty chyba za grosz honoru nie masz gadając takie pierdoły. Jeżeli chce skomentować obecną sytuacje, ewentualnie coś dodać do tematu to wchodzę, od tego jest dodawanie postów, to dziwne? Kobiety mają dziwną logikę, chociaż to pewnie Ty taka jesteś. Jeżeli pisząc wyjaśnione masz na myśli wyzywanie i napisanie "nie, tak nie było, bo nie i foch" to tak, wyjaśnione. Co do tego serwera to wypowiadam się ostatni raz, serwer próbuje się podszywać pod nostalgię a ilość negatywnych komentarzy nie wzięła się z dupy. 

Prawda, przeniosła. Zapytaj gdziekolwiek (poza mpc) o tutejszych użytkowników, szczególnie tych metinowych. Może wtedy zmienisz zdanie i zobaczysz, że to nie tylko z serwerami tutaj prezentowanymi jest coś nie tak. Zresztą mniejsza już o to.

Co do botów okej, każdy widzi to co chce widzieć, ale niepodważalnym jest to, że jest ich znacznie mniej w odniesieniu do starej Pandory/Pandor(?).

Co do dni, w których serwer miał jakieś problemy wymień mi ile ich było, a dodatkowo dopisz co się wtedy działo w przeciągu powiedzmy ostatniego miesiąca. Ja jestem w stanie wymienić 3, a może 4 dni (początek i koniec grudnia). W innym przypadku piszesz tutaj informacje wyssane z palca. Serwer może działać cały miesiąc, potem mieć z czymś problem przez dosłownie kilka godzin, a wy i tak napiszecie,  że serwer jedyne co potrafi to leżeć i co do tego masz przykład powiedzmy ze wczoraj.

I nie, serwer pod nic się nie podszywa. Od początku do końca mówimy kto, co robi. Ludzie wchodząc na serwer dobrze wiedzą gdzie i do kogo wchodzą, a jeśli nie to tylko i włącznie z własnej winy. Informacje na ten temat zamieszczone są praktycznie wszędzie, chociaż fakt, gdzieniegdzie szczątkowe, ale nadal są.

Ogólnie najgorsze jest to, że minął miesiąc od wyjścia tak? Ludzie na alegro maja z 1kkkkkk do sprzedania jak nie Więcej? Ludzie maja tak wykokszone postacie i klepia po prawie 1kk dmg chyba rekord serwera. Ciężko sie przebic przez to wszystko zaczynając grę dlatego raczej nie będzie dużo nowych graczy, bo my nowi raczej mamy bardzo male szansę nie ładując kupe kasy w grę. Mimo wszystko wydaje się grywalny, ale jakoś nie ufam. Sam na miejscu HA trzepalbym kase na yang na allegro, wymyslil zajebisty biznes sobie. No i pewnie dużo ma kolegów, bo nie wierzę w niektóre osoby, ale to może ja jestem zbyt mało ufny. Na 110lv praktycznie nie mam szans expic bo w av2 lataja 200lv+ i jedzą mnie jak chcą i śmieją sie prosto w twarz, taka gra. Kiedyś było lepiej. 

Autor tematu Napisano
6 godzin temu, Czarnymotyl napisał:

Ogólnie najgorsze jest to, że minął miesiąc od wyjścia tak? Ludzie na alegro maja z 1kkkkkk do sprzedania jak nie Więcej? Ludzie maja tak wykokszone postacie i klepia po prawie 1kk dmg chyba rekord serwera. Ciężko sie przebic przez to wszystko zaczynając grę dlatego raczej nie będzie dużo nowych graczy, bo my nowi raczej mamy bardzo male szansę nie ładując kupe kasy w grę. Mimo wszystko wydaje się grywalny, ale jakoś nie ufam. Sam na miejscu HA trzepalbym kase na yang na allegro, wymyslil zajebisty biznes sobie. No i pewnie dużo ma kolegów, bo nie wierzę w niektóre osoby, ale to może ja jestem zbyt mało ufny. Na 110lv praktycznie nie mam szans expic bo w av2 lataja 200lv+ i jedzą mnie jak chcą i śmieją sie prosto w twarz, taka gra. Kiedyś było lepiej. 

Prezentacja wisi tutaj miesiąc, ale serwer niebawem skończy 3 - wystartował 12 października 2018. Problem yangów to w zasadzie też nie jest aż taki problem - drop yang jest odczuwalnie większy, niż drop na starej Pandorze, stąd ceny są również większe. Teoretycznie nadal dropisz tak samo, przez tyle samo czasu, tylko po prostu operujesz większymi kwotami. I od razu zaznaczę, że kluczem są tu rękawice (nawet 350kk ze spota w v2). Przechodząc do sedna sprawy. Nie pasuje nam to tak samo jak i Tobie (i innym "nowym"). Wiemy, że takie sumy wywołują przerażenie wśród graczy i trzeba im później wytłumaczyć pewne rzeczy. Staramy się coś z tym zrobić, prowadzimy na ten temat dyskusję, w której każdy może się wypowiedzieć - tutaj.

Co do allegro niejedno było już pokazane i wyjaśniane - w szczególności na forum serwera. Do pewnego momentu publikowane były również statystyki sprzedaży przedmiotów w itemshopie, aby każdy mógł sobie podliczyć ile serwer zarobił i upewnić się tym, że nikt z administracji nie potrzebuje dorabiać sobie na allegro.

Poza tym Arymanowi możecie zarzucić wszystko (nawet brak umiejętności), ale nie "dorabianie" sobie. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza niech pokaże chociaż jeden projekt w ciągu jego kilkuletniej "kariery", na którym takie rzeczy się działy. 

Co do tych spotów. Taka była Pandora, a my chcemy wam to poniekąd oddać. Tutaj nie problemem jest nawet ekwipunek, tylko wytrwałość. Ludzie potrafią oblegać spoty po 12 godzin bijąc się na nich. :4_joy:

Ps. Pandora jest serwerem, w który nie trzeba ładować złamanego grosza - musisz mieć jedynie czas i samozaparcie. Wbicie 250 poziomu to również dni i noce spędzone na spotach. Masz takie same szanse na rozpoczęcie u nas gry, jak każdy inny człowiek.

Napisano (edytowany)
Dnia 8.01.2019 o 19:24, stefcio500 napisał:

Stary, daruj sobie. Do tego tępego cyckonosza nic nie trafi, to za duża szarama na honorze będzie (według jej logiki), przyznać się do błędu. Zamiast tego lepiej wmawiać sobie i innym, że żadnego błędu nie było i dalej robi perfekcyjnie. A osoby 30iq+ (czyli to coś się nie załapuje już) wiedzą, że to właśnie jest odwrotnie.

Edytowano przez Revayerq

Autor tematu Napisano

Przerwa techniczna - 11.01.2019 - 02:00 [Konieczne spatchowanie clienta!]

- Odblokowano /cube.

- Zwiększono limit yang w ekwipunku, sklepach i na handlu do 1.000.000.000.000.000 yang.

- Dodano dwie kolejne strony ekwipunku.

- Naprawiono błąd "CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE" widoczny u niektórych użytkowników przy próbie uruchomienia clienta.

- "Nowe" przedmioty w ekwipunku podświetlają się - po najechaniu kursorem myszki podświetlenie znika.

- Przedmioty niezdatne do handlu i/lub sprzedaży podświetlają się na biało i czerwono.

- Zmieniono cenę ślubu - kosztuje 500kk.

- Naprawiono rozwody - rozwód również kosztuje 500kk.

- Poprawiono Olejek Wygnania.

- Od teraz wszystkie wierzchowce dostępne u Handlarza są na 3 dni.

• Wierzchowce biegają za Tobą jak konie.
  • Gdy postać nie siedzi na wierzchowcu inne postacie mogą przez niego przechodzić.
  • Wierzchowce odwołujemy skrótem Ctrl + B.
  • Interfejs konia (to okienko z zmianą nicku itp.) nie działa na wierzchowcach.

- Zwiększono maksymalny poziom po przekroczeniu którego nie możecie usuwać postaci - z 75 do 100.

- Dodano wizualny odstęp między nickiem, a rangą.

- Poziom postaci (obok nicku) odświeża się natychmiastowo po wbiciu poziomu.

- Dodano opcje zmiany modeli wszystkich potworów na dzikie psy (Opcje Gry).

- Powróciły standardowe miasta i metiny.

Pani Kasia

19 godzin temu, Bagietka napisał:

Przerwa techniczna - 11.01.2019 - 02:00 [Konieczne spatchowanie clienta!]

- Odblokowano /cube.

- Zwiększono limit yang w ekwipunku, sklepach i na handlu do 1.000.000.000.000.000 yang.

- Dodano dwie kolejne strony ekwipunku.

- Naprawiono błąd "CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE" widoczny u niektórych użytkowników przy próbie uruchomienia clienta.

- "Nowe" przedmioty w ekwipunku podświetlają się - po najechaniu kursorem myszki podświetlenie znika.

- Przedmioty niezdatne do handlu i/lub sprzedaży podświetlają się na biało i czerwono.

- Zmieniono cenę ślubu - kosztuje 500kk.

- Naprawiono rozwody - rozwód również kosztuje 500kk.

- Poprawiono Olejek Wygnania.

- Od teraz wszystkie wierzchowce dostępne u Handlarza są na 3 dni.

• Wierzchowce biegają za Tobą jak konie.
  • Gdy postać nie siedzi na wierzchowcu inne postacie mogą przez niego przechodzić.
  • Wierzchowce odwołujemy skrótem Ctrl + B.
  • Interfejs konia (to okienko z zmianą nicku itp.) nie działa na wierzchowcach.

- Zwiększono maksymalny poziom po przekroczeniu którego nie możecie usuwać postaci - z 75 do 100.

- Dodano wizualny odstęp między nickiem, a rangą.

- Poziom postaci (obok nicku) odświeża się natychmiastowo po wbiciu poziomu.

- Dodano opcje zmiany modeli wszystkich potworów na dzikie psy (Opcje Gry).

- Powróciły standardowe miasta i metiny.

zwijaj ten nielegalny interes, pow. 100 osob i tak nie bedzie.

P.S. Kiedy antaris s2? Wkoncu byles w teamie.

Ja pierdole, ale na tym MPC ból dupce, widać że to upada XD

Jakiś błędzik macie, myślę, że wynika on z tego, że dałem w nicku polską literę Ł :7_sweat_smile:

Bez tytułu.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...