Skocz do zawartości
kairos2pl

[Zapowiedź][Medium/Easy] Kairos2.pl

Polecane posty

24 minuty temu, kairos2pl napisał:

Wzajemnie

Faktycznie, mnóstwo ludzi czeka na serwer. 

Pani Kasia

Przed chwilą, Sav napisał:

Faktycznie, mnóstwo ludzi czeka na serwer. 

Obecnie 60 osób na forum online a dziś jest normalny dzień + jeszcze bardzo dużo czasu do startu w ciągu tygodnia na Naszym fanpage wpada ok. 2000/3000 reakcji i 50-100 tys. zasięgu, dziennie otrzymujemy ok. 50 wiadomości prywatnych na fanpage dotyczących serwera, więc według statystyk wynika że sporo osób czeka na serwer. 

eh szkoda tylko tego biednego serwera :(

40 minut temu, Revayerq napisał:

Zajeb się, błagam.

45 minut temu, xCharon napisał:

Nie lubie oszustów i złodziejskiej plagi więc co tu dużo pisać enbyk wyrobiłeś sobie opinie (sam zbierasz co zasiałeś)

1 godzinę temu, xCharon napisał:

Zgadzam się z harnaśem chuj ci w pysk 

POPIERAM UP !

5 minut temu, FlashTech napisał:

eh szkoda tylko tego biednego serwera :(

POPIERAM UP !

Nie podoba się serwer/administracja, masz setki innych serwerów pewnie znajdziesz coś dla siebie, My robimy serwer dla osób które naprawdę czekają na odsłonę Kairosa a jest takich osób bardzo dużo ;) 

Dnia 5.12.2018 o 16:38, harnaś napisał:

ipF1KvS.png

chuj ci w pysk złodzieju, serwer postawiony pewnie z hajsu na który oszukałeś właścicieli innych serwerów oferując swoją pseudo reklame na youtubie? 

ENBYCZEK - kolejny marny youtuber ...  Lepiej hajs z isa w celu reklamy władować i pokazywać kim się nie jest =;= Jebać taką reklame i zachowanie . 

Co do serwera- Serwer może się udać jezeli wypust będzie bez bugów.  3mam kciuki miłego startu Wam życzę. Lepszy start byłby gdyby nie było tego pajaca w kierownictwie projektu i nazwa inna. PANDRO DIVINE I INNYCH odpowiedników było juz tysiące co moze być zle odbierane poprzez przyszłych graczy. 

Serwer bez przyszłości za to z duża przeszłościa :) Oczywiście nie polecam nawet ściągać :) 

30 minut temu, xMox napisał:

Serwer bez przyszłości za to z duża przeszłościa :) Oczywiście nie polecam nawet ściągać :) 

Niestety nie mamy wpływu na przeszłość tego serwera, możemy zapewnić tylko że przyszłość będzie o wiele lepsza :) 

12 godzin temu, kairos2pl napisał:

Niestety nie mamy wpływu na przeszłość tego serwera, możemy zapewnić tylko że przyszłość będzie o wiele lepsza :) 

Nie możesz zapewnić o niczym z taką przeszłością, to co piszesz to zwykłe oszustwo. Możesz co najwyżej OBIECAĆ, że się POSTARACIE by było lepiej. To tak na przyszłość, dla Ciebie posterze.

Edytowano przez Sav

21 minut temu, Sav napisał:

Nie możesz zapewnić o niczym z taką przeszłością, to co piszesz to zwykłe oszustwo. Możesz co najwyżej OBIECAĆ, że się POSTARACIE by było lepiej. To tak na przyszłość, dla Ciebie posterze.

Oczywiście, że mogę zapewnić bo jestem o tym przekonany :) 

7 minut temu, kairos2pl napisał:

Oczywiście, że mogę zapewnić bo jestem o tym przekonany :) 

Nie jesteś obiektywny by wyrażać jakąkolwiek opinie tak tbh. Zobaczymy kto będzie miał rację i czy okażesz się kłamcą.

Edytowano przez Sav

29 minut temu, Sav napisał:

Nie jesteś obiektywny by wyrażać jakąkolwiek opinie tak tbh. Zobaczymy kto będzie miał rację i czy okażesz się kłamcą.

Tak jak powiedziałem, jak Ci się nie podoba to nie graj, robimy serwer dla starych graczy Kairosa oraz dla takich którzy chcą pograć na dobrym serwerze, nie potrzebujemy raków. 

29 minut temu, kairos2pl napisał:

Tak jak powiedziałem, jak Ci się nie podoba to nie graj, robimy serwer dla starych graczy Kairosa oraz dla takich którzy chcą pograć na dobrym serwerze, nie potrzebujemy raków. 

Raków? Sami sobie wyrobiliście opinie a jak Ci się nie podoba to wykurwiaj w podskokach. Rakowy to jest wasz serwer i cała wasza ekipa i jeszcze jedno, ostatni raz się tu wypowiadam i podbijam wam ten temat z tym kotletem na którym nie będzie nic nowego i nic stworzonego przez was, wszystko kopiowane i zero własnego wkładu, moglibyście to gówno chociaż przemielić i dodać przypraw. To tylko gówno podgrzewane w mikrofali. Byłem miły, cóż byłem. 

Edytowano przez Sav

Pani Kasia

7 minut temu, Sav napisał:

Raków? Sami sobie wyrobiliście opinie a jak Ci się nie podoba to wykurwiaj w podskokach. Rakowy to jest wasz serwer i cała wasza ekipa i jeszcze jedno, ostatni raz się tu wypowiadam i podbijam wam ten temat z tym kotletem na którym nie będzie nic nowego i nic stworzonego przez was, wszystko kopiowane i zero własnego wkładu, moglibyście to gówno chociaż przemielić i dodać przypraw. To tylko gówno podgrzewane w mikrofali. Byłem miły, cóż byłem. 

Popłacz się jeszcze 😂😂 Wyraziłem swoją opinie na Twój temat, jesteś typowym rakiem i zazdrościsz Nam tego, że tyle osób czeka na Nasz serwer. A co do zmian na serwerze to zostało zrobionych ich bardzo dużo, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale stary Kairos był w takim stanie pod względem błędów że praktycznie nie dało się tam grać bo co chwile można było spotkać jakiś problem, My to wszystko naprawiliśmy i dodaliśmy wiele rzeczy od siebie, została również zmieniona rozgrywka oraz dodano kilka systemów i odświeżono wiele rzeczy pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Ja wiem o tym, że szkoda Ci tego że Kairos w końcu wychodzi na prostą dzięki Nam, ale swoją frustracje możesz zachować dla siebie a nie robić komedie i ośmieszać się publicznie 😂 #no_prowo 

50 minut temu, kairos2pl napisał:

Popłacz się jeszcze 😂😂 Wyraziłem swoją opinie na Twój temat, jesteś typowym rakiem i zazdrościsz Nam tego, że tyle osób czeka na Nasz serwer. A co do zmian na serwerze to zostało zrobionych ich bardzo dużo, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale stary Kairos był w takim stanie pod względem błędów że praktycznie nie dało się tam grać bo co chwile można było spotkać jakiś problem, My to wszystko naprawiliśmy i dodaliśmy wiele rzeczy od siebie, została również zmieniona rozgrywka oraz dodano kilka systemów i odświeżono wiele rzeczy pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Ja wiem o tym, że szkoda Ci tego że Kairos w końcu wychodzi na prostą dzięki Nam, ale swoją frustracje możesz zachować dla siebie a nie robić komedie i ośmieszać się publicznie 😂 #no_prowo 

Nie mam ci nic do powiedzenia, ośmieszaj się. Wejdź na tsa i przedstaw mi wasze autorskie systemy i changelog.

Edytowano przez Sav

14 minut temu, Sav napisał:

Czego mam wam zazdrościć? Serwera? Nie bawie się w stawianie serwerów. Robiłem głupsze rzeczy niż ośmieszanie się publicznie, ale jedyne osoby które się tu poniżają to wy, każdy wie jakimi gównami medialnymi jesteście. Jakie zmiany, pokaż mi chociaż JEDEN autorski system, wykonany przez was lub dla was.  Co dp tego czy jestem rakiem, to przeglądałem się w lustrze i ni chuja nie jestem podobny do raka. Miałoby mi być szkoda, że jakiś gówno serwer kairos wychodzi na prostą? Niech wychodzi, niech zarabia miliony, wisi mi to. Żadnych autorskich zmian nie widziałem, co naprawiliście? Changelog, dokładny. Nie? To wykurwiaj w podskokach i bacz na bajere, yo. 

Oj widać kolego, że Cię dupka boli skoro dalej odpisujesz i robisz z siebie błazna 😂😂 Jesteś rakiem i to strasznym, masz ból o wszystko dosłownie co związane z Naszym serwerem, zwykły hejterek 13 letni który ma problem do całego świata, że komuś wychodzi, można określić Cię mianem polskiej cebuli. Nie ośmieszaj się już bo nie chce mi się z Tobą dyskutować bo jesteś na poziomie przedszkolaka. 

24 minuty temu, kairos2pl napisał:

Oj widać kolego, że Cię dupka boli skoro dalej odpisujesz i robisz z siebie błazna 😂😂 Jesteś rakiem i to strasznym, masz ból o wszystko dosłownie co związane z Naszym serwerem, zwykły hejterek 13 letni który ma problem do całego świata, że komuś wychodzi, można określić Cię mianem polskiej cebuli. Nie ośmieszaj się już bo nie chce mi się z Tobą dyskutować bo jesteś na poziomie przedszkolaka. 

taaa, masz racje.

Jak widze ten taki dziwny "Hate" to me zastanawia naprawde co wy takiego zrobiliscie XD, z checia poczekam bo mam ochote zagrac na PRIV; Likanem.
Ja moglbym zaproponowac taki moze beta tescik przed startem by zobaczyli jak to wam wychodzi, i ludzie by moze zobaczyli czy jest jak jest ze dalej bugi itp czy jest inaczej.

53 minuty temu, MrNamelesS napisał:

Jak widze ten taki dziwny "Hate" to me zastanawia naprawde co wy takiego zrobiliscie XD, z checia poczekam bo mam ochote zagrac na PRIV; Likanem.
Ja moglbym zaproponowac taki moze beta tescik przed startem by zobaczyli jak to wam wychodzi, i ludzie by moze zobaczyli czy jest jak jest ze dalej bugi itp czy jest inaczej.

Jest wpuszczone 30 osób na beta testy, nie przewidujemy otwartych beta testów.

Jak tu są popierane serwery złodziei tj. Enbyk to żenua.. Zdechnij kurwo jebana ha tfu Ci do pyska pedale. Nie polecam ścieku, nie dość że gotowiec to jeszcze złodziej w teamie ktory sie nawet z tym nie kryje. Jebac kurwy maczetami.

Autor tematu Napisano (edytowany)
6 godzin temu, Nyle. napisał:

Jak tu są popierane serwery złodziei tj. Enbyk to żenua.. Zdechnij kurwo jebana ha tfu Ci do pyska pedale. Nie polecam ścieku, nie dość że gotowiec to jeszcze złodziej w teamie ktory sie nawet z tym nie kryje. Jebac kurwy maczetami.

Oj płacz dalej, nie podoba Ci się serwer lub administracja to nie graj, nie widzę problemu, masz inne serwery od Sensuala czy tam Surka albo innych wybitnych techników, nie musisz grać na Naszym serwerze

// Edit:

My robimy serwer dla elitarnych graczy Kairosa, tylko i wyłącznie dla takich którym podoba się Nasz serwer, jak widać takich osób jest bardzo dużo, codziennie dostajemy dziesiątki pozytywnych wiadomości od graczy. 

Edytowano przez kairos2pl

Na wstępie zaznaczę, że nie mam złych zamiarów co do owego serwera. Jedynie pragnę napisać Wam pewną opinię. 

Administracji nie znam, lecz sporo widziałem na temat tego serwera. Po prostu żywotność wszelkich poprzednich wersji Kairosa była krótka. Jednak nie uważam, że to jest wina tylko i wyłącznie tego serwera, ponieważ niezależnie od nazwy każdy z serwerów tego typu jest taki sam. Ja zawsze porównuję taki serwer do choinki, która ma na sobie każdego koloru bompki, a ich rozmieszczenie to odległość między nimi 2 cm :) Innymi słowy jeden wielki kicz. Całe te gadanie "Nasz serwer będzie najlepszy" jest cholernie złudne. To jest tak jak byśmy chodzili do restauracji dzień w dzień, zamawiali zawsze to samo, zjadali bez smaku i wracali z nadzieją, że tego dnia będzie lepsze :) Brak jakiejkolwiek logiki i idiotyzm w jednym. 

Ja zdaję sobie sprawę z tego, że właściciel owego serwera będzie zachęcał nas do gry, lecz takie są fakty. Po tak wielkiej ilości tego typu serwerów jestem w stu procentach pewien, że zainteresowanie zakończy się po świętach. 

Czekam właśnie na serwer, który zaskoczy mnie, nie kolorowym ekwipunkiem na pół ekranu lecz jakimiś innowacjami. Czymś co karze ruszyć głową, a nie jedynie spacją. 

Oczywiście zaznaczam, że nie miałem zamiaru zaszkodzić temu serwerowi, lecz taka jest moja opinia. Zróbcie w końcu coś co będzie warte włożenia tej kasy w IS... Tyle jest opcji... 

18 minut temu, Walcześ napisał:

Na wstępie zaznaczę, że nie mam złych zamiarów co do owego serwera. Jedynie pragnę napisać Wam pewną opinię. 

Administracji nie znam, lecz sporo widziałem na temat tego serwera. Po prostu żywotność wszelkich poprzednich wersji Kairosa była krótka. Jednak nie uważam, że to jest wina tylko i wyłącznie tego serwera, ponieważ niezależnie od nazwy każdy z serwerów tego typu jest taki sam. Ja zawsze porównuję taki serwer do choinki, która ma na sobie każdego koloru bompki, a ich rozmieszczenie to odległość między nimi 2 cm :) Innymi słowy jeden wielki kicz. Całe te gadanie "Nasz serwer będzie najlepszy" jest cholernie złudne. To jest tak jak byśmy chodzili do restauracji dzień w dzień, zamawiali zawsze to samo, zjadali bez smaku i wracali z nadzieją, że tego dnia będzie lepsze :) Brak jakiejkolwiek logiki i idiotyzm w jednym. 

Ja zdaję sobie sprawę z tego, że właściciel owego serwera będzie zachęcał nas do gry, lecz takie są fakty. Po tak wielkiej ilości tego typu serwerów jestem w stu procentach pewien, że zainteresowanie zakończy się po świętach. 

Czekam właśnie na serwer, który zaskoczy mnie, nie kolorowym ekwipunkiem na pół ekranu lecz jakimiś innowacjami. Czymś co karze ruszyć głową, a nie jedynie spacją. 

Oczywiście zaznaczam, że nie miałem zamiaru zaszkodzić temu serwerowi, lecz taka jest moja opinia. Zróbcie w końcu coś co będzie warte włożenia tej kasy w IS... Tyle jest opcji... 

Serwer nie jest taki jak inne, jest o wiele lepszy, ten kto był na becie wie doskonale jak dobry jest Nasz serwer, jesteśmy przekonani że na obecną chwile możemy zjeść praktycznie całą scene metina i to bez jakiegoś większego problemu, jesteśmy pewni swojego serwera bo włożyliśmy w niego bardzo dużo pracy i wiemy doskonale co posiadamy i jak gracze którzy byli na becie wypowiadają się na temat serwera. 

14 minut temu, kairos2pl napisał:

Serwer nie jest taki jak inne, jest o wiele lepszy, ten kto był na becie wie doskonale jak dobry jest Nasz serwer, jesteśmy przekonani że na obecną chwile możemy zjeść praktycznie całą scene metina i to bez jakiegoś większego problemu, jesteśmy pewni swojego serwera bo włożyliśmy w niego bardzo dużo pracy i wiemy doskonale co posiadamy i jak gracze którzy byli na becie wypowiadają się na temat serwera. 

No dobrze, przyjmijmy, że macie coś co tak jak napisałeś "możemy zjeść praktycznie całą scenę metina". Tylko widzę w tym jeden podstawowy problem :) Wasza prezentacja, która ma na celu przyciągnąć jak najwięcej graczy nie przedstawia nic co mogłoby zainteresować. Wszystko co na niej widnieje, widzę z 50-ty raz z rzędu. Wierzchowce, szarfy, alchemia, pety, osiągnięcia, itp, itd. (sądząc po niektórych nowościach spore znaczenie będzie miał IS, ale to jest tylko moje przypuszczenie),czyli no... nic nowego :) Gram w Metina od samych początków i wybacz, ale czymś takim w życiu nie przekonasz mnie do swojego serwera. Mi jako potencjalnemu graczowi zależy na ciekawej rozgrywce, nie na nowych petach, wierzchach i innych głupotach. 

Pani Kasia

Dnia 5.12.2018 o 16:38, harnaś napisał:

ipF1KvS.png

chuj ci w pysk złodzieju, serwer postawiony pewnie z hajsu na który oszukałeś właścicieli innych serwerów oferując swoją pseudo reklame na youtubie? 

Ale on przynajmniej nie zrobił serwera pod hajs i nie zamknął po tygodniu xd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.