Skocz do zawartości
RzadeK_

Brak transmisji głosu po uruchomieniu gry

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Hejka, mam pewien problem z teamspeak 3. Wszystko fajnie działa do momentu gdy nie włączę np. gry Fortnite, po pewnym czasie granie, przestaje mi jakby działać mikrofon na ts3, wszystkich słyszę a przy moim nicku nie wyświetla się nawet jasno-niebieskie kółko tylko pozostaje ciemne gdy wciskam klawisz aktywacji głosu. Odpaliłem też za pomocą administratora ale i tak to nic nie dało, proszę o pomoc :/

Pani Kasia

Napisano (edytowany)

Spróbuj ustawić na wykrywanie głosu

Edytowano przez `.Łukasz.

Autor tematu Napisano

Wiesz może jak temu zaradzić aby można było na przycisk? Na wykrywanie głosu nie pomaga

2 godziny temu, RzadeK_ napisał:

Wiesz może jak temu zaradzić aby można było na przycisk? Na wykrywanie głosu nie pomaga

Na internecie znalazłem rozwiązanie:

Ustaw,załącz w ustawieniach dźwięku "Miks stereo"?Do tego uaktualnij sterownik do karty dzwiękowej. Zobacz do tego celu darmowy :SnailDrivers":

http://forum.komputerswiat.pl/topic/20581-aktualizacja-sterowników-w-windows-slimdrivers/

Być może to Ci pomoże. 

Autor tematu Napisano

Ale tu chodzi o to, że tylko gdy włączam fortnite odrazu przestaje mi działać mikrofon na ts3 :/

w ustawieniach mikrofonu w trybie wyłączności odznacz 'zezwalaj aplikacjom na przejmowanie wyłącznej kontroli nad tym urządzaniem' oraz 'nadaj priorytet aplikacjom w trybie wyłączności'

jak nie działa to spróbuj odpalić jako administrator,  ponieważ gra może nie pozwalać na użycie mikrofonu ze względu na prawa administratora, odpalenie jako administrator powinno wtedy pomóc

jak nie działa, daj znać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.