Skocz do zawartości
dylontheking

Krótka wiadomość do mojej dziewczyny.

Polecane posty

Witajcie kochani,

mam na imię Tomek, mam 19 lat. Od 3 lat jestem w szczęśliwym związku z dziewczyną, z którą już przez 7 poprzednich lat się przyjaźniliśmy. Niestety kilka dni temu pierwszy raz się poważnie pokłóciliśmy. Szczerze Wam powiem o co poszło... Pracowałem w biurze banku inwestycyjnego i zostałem wyrzucony z pracy, bo powiedziałem co myślę przełożonemu, który źle traktował inną pracownicę. Niby średni powód, ale niestety moja dziewczyna ma niemałego bzika na punkcie pracy, stabilizacji, przyszłości itp. itd., a po jej nadchodzącej wielkimi krokami maturze chcieliśmy iść na swoje. Bardzo mi na niej zależy i nie wyobrażam sobie żeby każdy kolejny dzień miał być dniem bez niej dlatego zwracam się do Was z prośbą forumowicze. 

Niektórym to może wydać się głupie, ale znam ją jak nikt inny i wiem co zrobi na niej wrażenie. Chcę zorganizować grupę co najmniej kilkudziesięciu osób, która w określonym terminie wyśle do niej krótką wiadomość na instagramie w moim imieniu.

Także no, jeśli jakiś dobry człowiek byłby chętny pomóc to proszę o kontakt priv.

nikita.jpg

Pani Kasia

Nie wiem czy to dobry pomysł na taką 'niesposziankę' i umieszczanie tych zdjęć (jeśli to wy) na forum też chyba nie jest rozsądne. Najlepiej to znajdź szybko inną dobrą pracę i będzie dobrze.

15 minut temu, TeskiBumerang napisał:

Nie wiem czy to dobry pomysł na taką 'niesposziankę' i umieszczanie tych zdjęć (jeśli to wy) na forum też chyba nie jest rozsądne. Najlepiej to znajdź szybko inną dobrą pracę i będzie dobrze.

Pracę już mam, znam ją i wiem, że to dobry pomysł!

Pomyśl o tym, że osoby z internetu niekoniecznie muszą jej wysłać taką wiadomość, jakiej akurat oczekiwałeś i wszystko będzie miało odwrotny skutek. 

Werbujesz obcych ludzi z neta? Prędzej znajomych na fejsie poproś w PW

Btw. Nie rób z siebie rycerza w pracy... Idziesz tam w określonym celu - dla hajsu. Nie dla przyjaźni i wojowania w imię wyższego dobra. To bardzo szlachetne co zrobiłeś, ale bądź pewny, że gdyby szef Cię nie wyrzucił to ta lasencja przy byle wpadce zepchnęłaby winę na Ciebie byle swoje dupsko ratować... "Witam Was w rzeczywistości"

Parka na zdjęciach wygląda na sympatyczną. Życzę jej powodzenia jeśli to fake

A ja bym się przypatrzyła szefowi i zgłosiła bezpodstawne zwolnienie, bo nawet pod niesubordynację nie idzie tego podciągnąć. 

A wiadomość mogę wysłać, co mi tam. Trzeba pomóc młodym. 

To o co się poklociliscie? Bo skoro znalazłeś już nową pracę i stanąłeś w czyjejś obronie to chyba graty dla ciebie. Wystarczy tylko porozmawiać i będzie dobrze,a z pomysłu się wycofaj bo w internecie są różni ludzie a tym bardziej randomy ci na szkodzą niż pomogą.

Osobiście bym się tym nie przejmował i skoro znalazłeś nową pracę, to odstawił ten pomysł w zapomnienie. Bo jeżeli po każdej takiej kłótni planujesz podobne akcje robić, to nie wiem czy nie byłoby mi szkoda dziewczyny v.v

Mógłbyś to sparafrazować, bo chyba nie zrozumiałem? Tracisz pracę nie ze swojej winy, dziewczyna obraża się na Ciebie, i Ty jeszcze chcesz ją przepraszać? To ona powinna Cię przeprosić w tym momencie, a Ty jeszcze organizujesz jakieś chore akcje :70_poop:

PS: DOBRY BAIT! :D

Pani Kasia

Strzelam że to jakiś troll, poważnie umieściłbyś swoje zdjęcia Z DZIEWCZYNĄ na forum o grach? 

To co panowie? Ślemy obrazki z niespełnionym akwalerzystą?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...