Skocz do zawartości
kubade220

[Dziennikarz] kubade220

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 140 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Cześć. Jak zapewne domyślacie się nazywam się Kuba. Chciałbym zająć miejsce dziennikarza na mpc forum. W poprzedniej rekrutacji niestety nie udało mi się zrealizować tego postanowienia, co chciałbym teraz nadrobić i pokazać na co mnie stać. Mam 20 lat większość swojego życia spędziłem przed komputerem swoją kariere zawodową również z tym wiążę. Moja przygoda na forum rozpoczęła się 2011 roku w dziale silkroada. W czasie okresu mojej nauki jak i późniejszej pracy chciałbym pisać dla was artykuły już jako dziennikarz.

Edytowano przez kubade220

Na 5 newsów, 2 tematy są w miarę ciekawe.

Poza tym forma i sposób pisania pozostawia wiele do życzenia i nie nadaje się do korekty.

Niestety jestem na nie.

1. Spacje przed przecinkami z góry skreślają tekst. Sam format tekstu jest fatalny - czytając go trzeci raz zauważyłem, że w oczywistym miejscu, po słowie MMORPG, nie ma kropki.

2. Pierwsze zdanie kompletnie bez sensu. Podejrzanie długie i nie da się go czytać, co powoduje, że potencjalny czytelnik nie przejdzie do dalszych. Nie tylko Korea, ale również Południowa jest pisana z wielkiej litery. 

3. Znowu spacje przed przecinkami. 'Utrzymać stan zaludnienia' pisząc o grze, przynajmniej dla mnie, wygląda dziwnie. Ostatnie zdanie też kompletnie bez sensu. 0 przecinków, a samo zdanie złożone fatalnie.

4. Tytuł z małej litery?  Brak spacji po kropkach, nawet z małej litery po nich napisałeś... Brak przecinka przed do których. Reszty nawet nie czytałem tutaj bo się nie da.

5. Jak nie wiesz o czym piszesz - nie pisz.

No to tylko niektóre z błędów, których jest po prostu zbyt dużo. Wymieniłem to, co uznałem za najbardziej rażące w oczy.

Niestety ja również na nie.

Niestety interpunkcja nie jest twoją mocną stroną. Wystarczy przeczytać tytuł pierwszego tekstu, aby się o tym przekonać. Według mnie tylko jeden news był interesujący. Resztę błędów wymienili wcześniej @Covver oraz @carbonx, więc nie będę się powtarzał. Również jestem na nie.

Tylko dwa tematy jakkolwiek ciekawe, reszta średnia. jakość tekstów i myśl o tym ile roboty przy tobie będzie miał korektor zmusza mnie do wystawienia oceny negatywnej.

Interpunkcja leży kompletnie, nikomu nie będzie się chciało poprawiać takiego chaosu, a co gorsza, domyślać się sensu w niektórych zdaniach. Na nie.

Dziękujemy za aplikację, niestety nie możemy przyjąć Cię jako naszego dziennikarza - Twoje teksty pozostawiają bardzo wiele do życzenia.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 140 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...