Skocz do zawartości

[Steam] Przeniesienie gier z konta na konto

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 285 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam mam pytanie bo na jedynm z kont dostałem vac ban i miałem tam trochę kasy i kupiłem gry na nowe konto jako prezent i wszystko fajnie tylko że to konto chce kolega bo to było jego (ja używałem go jako smurf w cs i zapomniałem że to jego) i czy mogę odebrać te gry z tego konta i dać je znów na inne na moje ? I też kupiłem grę farming simulator 2019 na steam za PSC od razu ale wtedy nie miałem bana i teraz mam problem bo jak chce pograć to muszę przelogować się na inne konto i moje pytanie jest takie czy steam może przenieś mi  grę na inne konto ? Tylko jak udowodnić że to ja kupiłem grę i że nowe konto jest moje aby oni mogli mi zamienić tą grę ? 

Pani Kasia

Steam nie przeniesie ci gier z konta na konto..  Możesz jedynie zwrócić te gry, i dostaniesz z powrotem pieniądze na swoje konto na którym zakupiłeś gry (jako prezent)
Przeczytaj - https://store.steampowered.com/steam_refunds/?l=polish

76561198375594763.png

Daj koledze 60 zł i powiec że wezmiesz te konto (jesli byl tam tylko cs) 

giphy.gif

Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 285 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...