Skocz do zawartości

Pomoc z PC dla żółtodzioba

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 284 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam. Aktualnie mam do czynienia ze słabym sprzętem, a na nowy muszę czekać do okolic nowego roku. Polecicie najmniej wymagającego windowsa lub jakieś porady jak zoptymalizować komputer do korzystania w miare płynnie z przeglądarki ? Jak w tytule jestem żółtodziobem w tych sprawach więc zwracam się do was.

Specyfikacje:

Procesor Pentium(R) Dual-Core E5200 2.50GHz 2,50GHz

3GB RAM

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 630 (nie mogę zaktualizować sterowników do najnowszej wersji)

Jeśli wstawiłem to w zły dział to sory ale jestem nowy.

Pani Kasia

Najlepszym windowsem pod takie jednostki jest win 7.

9 minut temu, Kaori. napisał:

Najlepszym windowsem pod takie jednostki jest win 7.

Jakiś konkretny? A co sądzisz o windows vista bo mam na pendrive?

Pani Kasia

Vista jest juz przestarzalym systemem i nie ma sensu tego instalowac. Obojetnie ktora wersje win 7 wybierzesz.

Edytowano przez Kaori.

11 minut temu, Kaori. napisał:

Vista jest juz przestarzalym systemem i nie ma sensu tego instalowac. Obojetnie ktora wersje win 7 wybierzesz.

A znasz tu może jakiś temat z poradnikiem optymalizacji systemu? Niestety przez miesiąc muszę sobie poradzić na tym sprzęcie.. Aa i jeszcze jedno pytanie... Orientujesz się może czy na tym działałby jakoś LOL? Klient dużo zżera

39 minut temu, 6Exe1Qute9 napisał:

A znasz tu może jakiś temat z poradnikiem optymalizacji systemu? Niestety przez miesiąc muszę sobie poradzić na tym sprzęcie.. Aa i jeszcze jedno pytanie... Orientujesz się może czy na tym działałby jakoś LOL? Klient dużo zżera

Lol pownien chodzic. Windows 7 nie wymaga optymalozacji jesli nie instaluje sie smieci ktore pozniej dzialaja w tle.

Pani Kasia

18 minut temu, Kaori. napisał:

Lol pownien chodzic. Windows 7 nie wymaga optymalozacji jesli nie instaluje sie smieci ktore pozniej dzialaja w tle.

Co do lola to problem mam z klientem, a wiesz może dlaczego nie mogę zaktualizować sterowników do karty graficznej? Bo czytałem że sterowniki też mają wpływ na wydajność

LOL powinien jako tako działać. Jeżeli chcesz przyspieszyć ogólne działanie komputera to najlepiej włożyć dysk SSD, lecz w gracj to praktycznie nic nie da.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 284 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...