Skocz do zawartości
xmacieqx

Konta z Allegro

Polecane posty

Pani Kasia

Nie warto kupować takich kont. Nie możesz zmienić danych i prawdopodobnie dzielisz je z innymi.

Nie warto kupować nie mówie nawet o koncie wartym 2 zl lecz nawet o 120 zł daje ten przykład bo dziś widzialem oferte skopiowaną 1 do 1 z aukcji która była warta 3000 zł^^

Napisano (edytowany)
20 godzin temu, scarlet717 napisał:

A mi się wydaję że coś takiego to fajna opcja

https://allegro.pl/konto-fortnite-110-skiny-legendarne-i7619905134.html

Nie są to może konta na własność, lecz według zasad aukcji, jest to coś jakby miesięczna subskrypcja dostępu do konta z nawet ciekawymi skinami 

Tego typu oferty to shit. Konto jest współdzielone, a jak dobrze wiemy na koncie w 1 momencie nie może grać więcej jak 1 osoba. + do tego nie wiadomo, czy ktoś nie odwali i nie zmieni hasła i później problemy, bo stracisz dostęp. O ile te oferty są real i faktycznie dostaje się może dostęp do jakiegoś konta z fajnymi skinami, to jest to prędzej haczyk dla dzieci, które nie potrafią dobrze przeczytać aukcji i myślą, że kupują konto warte 500pln za 30zł. 

Co do tych aukcji już z kontami na własność typu losowe skiny, ja kupiłem takie 3 konta za 15zł od jednego sprzedawcy. Jedyna różnica jest taka, że w opisie było, że na 100% każde z kont będzie posiadać ratowanie świata. Co prawda nie poczułem się oszukany, bo na każdym koncie było ratowanie świata (w tym 1 z dosyć bogatym ekwipunkiem, można było jeszcze dodatkowy cash zrobić), tylko że na dwóch z nich email był niepotwierdzony i nie było możliwości zmiany nicku, więc raczej na własność już mi nie pasowało, tym bardziej, że to był jakiś arabski zlep liter. A no i dodam, że na każdym 0 skinów, ale w opisie napisali, że czysta losowość i jest tylko "szansa" na to, że pojawią się jakieś skiny. 

Co do kont od osób prywatnych, nie mam nic przeciwko, jeśli cena nie jest "dziwna" i można łatwo się dogadać z takową osobą. + jeśli ryzykujesz płacąc dużo, nie kupuj po prostu kont bez maila rejestracyjnego. Z mailem możesz być raczej prawie już pewny, że konto jest w 100% twoje. 

Edytowano przez Aplay.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.