Skocz do zawartości
Bóbr.

Homoseksualiści

Polecane posty

2 minuty temu, Bóbr. napisał:

No tak ale masz jeszcze anus i deep throat xD

Zwał jak zwał, tak działa świat że kobiety parują się z mężczyznami i odwrotnie, a nie te same płcie ze sobą. Tak jak pisałem to osoby chore z którymi powinno się sporo rozmawiać i naprowadzić na odpowiedni tor. 

Można bla blać, że to każdego wolny wybór i nie powinno się zaglądać nikomu do łóżka, ale no hellow to są osoby chore i takim osobom się pomaga, a chociażby dlatego żeby sobie nie zmarnowały przyszłości.

Pani Kasia

Cytat

Można bla blać, że to każdego wolny wybór i nie powinno się zaglądać nikomu do łóżka, ale no hellow to są osoby chore i takim osobom się pomaga, a chociażby dlatego żeby sobie nie zmarnowały przyszłości.

Dawno nie widziałem bardziej prostackiego myślenia. W jaki sposób przyszłość homoseksualisty jest "zmarnowana", tym że jest szczęśliwy w swoim związku, że się realizuje i żyje tak jak czuje? 

Cytat

Zwał jak zwał, tak działa świat że kobiety parują się z mężczyznami i odwrotnie, a nie te same płcie ze sobą. Tak jak pisałem to osoby chore z którymi powinno się sporo rozmawiać i naprowadzić na odpowiedni tor. 

Świat tak nie działa - a wręcz sama przyroda tak nie działa. Uprzedzenia do homoseksualizmu to tylko wymysł człowieka, nagonka kierowana przez kler, przez nieumiejętność przekazywania wiedzy w szkołach, przez przesadny tradycjonalizm, który odrzuca wszystkie inne poglądy niż te narzucone przez daną społeczność. To jak z seksem, niby jest, w internecie można się pośmiać, ale jak przychodzi porozmawiać w tym temacie na żywo to ludzie walą tylko głupie uśmieszki i robią z tego wielkie tabu. Ludzie przyjmują tylko to co odczuwają empirycznie, a wszystko co obce jest dla nich nie do przyjęcia bo wykracza poza ich spektrum poznania. Człowiek naszego pokolenia to człowiek żyjący w zgodzie ze sobą, szanujący siebie i otaczające go środowisko, który zna podstawy życia w społeczeństwie i potrafi się do tego społeczeństwa dostosować.

Nazywanie homoseksualizmu w XXI wieku chorobą to idiotyzm, niedouczenie i brak obycia. 

1 godzinę temu, Silver™ napisał:

Mój znajomy po medycynie uświadomił mi kiedyś, że homoseksualizm jest naturalnym mechanizmem regulowania przyrostu naturalnego i występuje u przeważającej większości gatunków na Ziemi. Zatem nie jest to nic nienaturalnego.

A skoro według Ciebie to choroba, to proszę Cię, podaj mi jej negatywne skutki zdrowotne, sposób przenoszenia oraz ewentualne metody leczenia.

@maxaz Od naukowej strony jest to bardzo ciekawy temat i dobrze do niego podszedł prowadzący kanał "Uwaga! Naukowy Bełkot".  Warto tutaj zacytować ten odcinek bo chyba nie ma bardziej merytorycznego filmiku na polskim Youtube w tym temacie jeśli chodzi o podejście naukowe do homoseksualizmu. 

Orientacja seksualna - indywidualna sprawa każdego człowieka. Dla mnie homoseksualizm jest naturalny i nie jest to żadną chorobą. Nie należy nikomu wmawiać ani namawiać do tego, aby żył w związku z inną płcią niż tą, która mu się podoba. Polskie społeczeństwo jest po prostu w większości znacznie zacofane. Nie rozumiem też poglądów człowieczka wyżej, który sądzi, że należy osobom "innym" pomagać dla ich lepszej przyszłości. Tylko po co, skoro te osoby żyją szczęśliwie? Jedynym zagrożeniem dla przyszłości takich osób są właśnie osoby, które idą za głosem tłumu i nie dopuszczają w ogóle faktu współżycia typu facet z facetem lub kobieta z kobietą. Co do adopcji dzieci i inne głębsze tematy - to już na prawdę zależy od narodu, regionu i jego społeczeństwa. Jestem w pełni tolerancyjny choć uważam, że również póki co ta opcja nie powinna być zalecana takim osobom - dla ich dobra, póki normiki po prostu nie oswoją się z tym, że to w zupełności normalne. Nie rozumiem osób nietolerancyjnych, które dowiadują się np. o tym, że ich przyjaciel jest homoseksualny i zrywają całkowicie z nim kontakt. Takie wybory w życiu to musi być samodzielna decyzja każdej osoby, bo to zależy od tego jak spędzisz resztę życia. Trzeba iść za głosem serca. No i tyle ludzi na świecie jest innej orientacji a co niektórzy ludzie wciąż to uważają za chorobę, bo im to przeszkadza, mimo, że to w ogóle nikomu nie szkodzi. 

2 minuty temu, MichałGłuś napisał:

Takie rzeczy to się pasem wybija tak samo jak adhd, w przypadku @TeskiBumerang pomogło w obu kwestiach.

Haha dokladnie tak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.