Skocz do zawartości

Co sądzicie aktualnie o HanBocie?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 122 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siemka pytam o HanBota czy aktualnie Ma dobre skrypty i jest ich wiele ? czytałem stary temat i ktoś tam pisał ze posiada małą ilość  skryptów? jak wygląda teraźniejsza sytuacja ? :D Warto kupić dla zabawy ? 

70489962284954469327.png

Pani Kasia

No nic lepszego na obecną chwilę nie znajdziesz, skrypty ujdą ale bana wyłapiesz szybko zresztą jak na wszystkim.Jest jeszcze Toir+ ale nie wiem jak tam z jakością skryptów, możesz coś o nim poszukać.

Pani Kasia

Chciałem wykupić na 7 dni lecz nie ma tradycyjnego przelewu. ???

70489962284954469327.png

Pani Kasia

@maxiu9292 ja mam, jak chcesz się pobawić na lolu to polecam.Skrypty są ok, głównie na ADC, orbwalker jest dobry tylko target selector czasami wariuje.

Nie polecam na ten moment. Zagranych może z 8 meczy z czego ban na drugi dzień. Na drugim koncie to samo. Łatwo wykrywalny a płatny..

ZBIERAM ---

Ja używam GoS'a od jakis 2 tygodni, i do tej pory bana nie ma, ale uzywam tylko samego orbwalkera, bez jakis wiekszych skryptów. No ale konto nadal jest, i tylko 10 euro.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 122 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...