Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 266 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

reklama.png

Witam

Uprzedzam serwer miał przerwę i może być mało osób.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

> Informacje o serwerze <

» IP serwera: bloodcraft.ench.pl

» Drop: z rudy

» Wersja serwera: 1.13.2

» Typ serwera: Survival/Działki

» Ilość slotów: 80

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: NoPremium

Discord : https://discord.gg/ZT9fZc8

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym wam przedstawić serwer Survival/Działki na wersję 1.13.2 na nim znajdziesz takie rzeczy jak:

Działki

2018-11-18_12.00.09.png2018-11-18_12.14.08.png

NOWOŚĆ !! Bossy :)

2018-11-12_12.36.11.png

Tab

2018-11-16_17.09.07.png

Skiny

2018-11-16_17.31.43.png

Efekty

2018-11-16_17.32.56.png

Kity

2018-11-11_21.50.00.png

Pomoc (GUI)

2018-11-11_21.28.56.png

RandomTP

2018-11-11_21.39.27.png

I inne mniej ważne pluginy pod survival.

reklama1.png

Rozpoczynamy przygodę na serwerze bierzemy ./kit gracz i zapoznajemy się z ./pomoc, zaczynamy zdobywać surowce wraz z kolegą aby przeżyć w tym brutalnym świecie,krokiem 2 jest uzbieranie przedmiotów na dzialke która będzie niezbędna do tego aby czuć się bezpiecznie, zaczynamy tworzyć EQ potem wyruszamy gładzić innych przeciwników w walkach PvP oraz eventach za które są nagrody. Dalej historia napisze się sama.

> Od Autora <

Niestety 1.13.2 to nowa wersja dlatego też mam nadzieje że to będzie na swój sposób innowacyjne  . Wiem że to survival  i jest takich 1010010 innych, lecz spróbuje zrobić rzeczy których nie znajdziecie na serwerach tego typu . Niestety serwer robiłem sam bez pomocy więc proszę o wyrozumiałość.

> Informacje <

Rekrutacja OFF (za proszenie o admina kick)

Multikonta - Zabronione! 

Proszenie o rangi 2 ostrzeżenia potem BAN!

Za zapraszanie znajomych są nagrody ! 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestię dotyczące serwera (problemy,dodatki), ponieważ to moja pierwsza prezentacja serwera,jestem przygotowany na dobre/złe komentarze oraz porady 

reklama2.png

2018-11-10_22.10.20.png

2018-11-10_22.07.07.png

2018-11-10_22.07.43.png

2018-11-10_22.08.07.png

2018-11-10_22.08.20.png

2018-11-10_22.08.40.png

2018-11-10_22.09.02.png

2018-11-10_22.17.59.png

2018-11-10_22.08.30.png

2018-11-10_22.08.48.png

Edytowano przez prist521
Zmiana nazwy serwera :) oraz ss

Pani Kasia

1 minutę temu, mc-wars.eu napisał:

Uważam, że właśnie serwery tego typu mają najlepszy klimat :)

Mało graczy, każdy każdego "zna" i dobrze dopracowany ;)

~Ekipa MC-Wars

Dzięki za opinie :) Będziemy się starać jeszcze bardziej go ulepszać.

Pani Kasia

Serwer ze zrzutów ekranu wygląda dobrze, jednakże ładniejsza prezentacja zachęciłaby mnie do gry.

Dnia 3.11.2018 o 21:36, prist521 napisał:

Dzięki za opinie :) Będziemy się starać jeszcze bardziej go ulepszać.

"BędzieMY"? Czyli jest was kilku? A już chciałem ci pogratulować tak ogromnej pracy zeobionej przez 1 osobę... 

7 minut temu, Zielu99 napisał:

"BędzieMY"? Czyli jest was kilku? A już chciałem ci pogratulować tak ogromnej pracy zeobionej przez 1 osobę... 

Sorki źle sie określiłem serwer zrobilem i robie sam lecz mam tez kidmoda ktory pilnuje serwer jak mnie nie ma :)

Pani Kasia

Nie ma co ukrywać, reklama jest brzydka. Sama nazwa serwera odstrasza. Na screenach nie widać, żeby serwer był jakoś dopracowany. Oj niedobrze...

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

Mam taką nadzieję, że wraz z nazwą zmieni się sam serwer, na bardziej dopracowany i wersja.

Edytowano przez Yadomi

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

Pani Kasia

Serwer jest w sam sobie fajny, jedyny minus to że mało osób gra ale mam nadzieję że jeszcze się rozwinie :D

giphy.gif

Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

9 minut temu, Wefaj napisał:

Serwer jest w sam sobie fajny, jedyny minus to że mało osób gra ale mam nadzieję że jeszcze się rozwinie :D

Dzięki za opinie i też mam taką nadzieję :)

Prezka do poprawienia, słabo to wygląda. Natomiast mapy są w miarę estetyczne.

5110639027.png
Lepiej niż na kablu, tylko szkoda że tylko 15GB z pełną prędkością :(

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 266 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...