Skocz do zawartości

Bot/Multihack/Mobber TypowyMT2

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 268 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

1 godzinę temu, nikodem99 napisał:

Lalaker działa używam, ja szukam wh

Nie potrzebnie podobnie jak na Pangea mają logi i nie pograsz dłużej niż kilka h bez bana.

PS: lalaker ma syf w sobie 

Edytowano przez Aive
Nie rozkręcamy tu handlu.

Pani Kasia

1 minutę temu, nikodem99 napisał:

Na mobberze gram cały czas nic się nie dzieje a co do wh to możliwe że tak się stanie ale spróbować można pozdro

To chyba zabezpieczenia siela, chodź nawet na ten syf(typowy) nie wbijałem więc dmg/wh będzie Ci pewnie działało na 0.6-0.7, kompletny bezsens xD lepiej już noka ogarnąć.

Pani Kasia

4 minuty temu, nikodem99 napisał:

Na wszystkich serwach lalaker mi działał z wh latałem a na typowym już nie, a słabo dosyć się znam na hackach do metina więc szukam jakiegoś wh

Nie jestem pewny bo na zabezpieczeniach znam się słabo, ale na ten sync attack czy jak to się nazywa, który był w lalakerze sielu sprzedawał 'zabezpieczenie' a raczej fix'a, który go blokował, więc może po prostu na typowym jest on już wgrany.

dam up, bo też chce jakieś czity ale nie moge nic znaleść. w grze jakiś ziomuś napisał mi że korzysta z bota o nazwie ''keg'' ale nic na jego temat nie mogę znaleść w internecie może ktoś tutaj zna tego cheata

5 godzin temu, idiota1999 napisał:

dam up, bo też chce jakieś czity ale nie moge nic znaleść. w grze jakiś ziomuś napisał mi że korzysta z bota o nazwie ''keg'' ale nic na jego temat nie mogę znaleść w internecie może ktoś tutaj zna tego cheata

może chodziło mu o 'kaga' @kag321

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 268 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...