Skocz do zawartości

Polecane posty

Wszystkie info będą dostępne na fanpagu serwera. 

Działa już !!!

Edytowano przez WielkieKino

Pani Kasia

i jak tam serwer ? ile ludzi online? po za sklepami? pada juz czy warto zaczynać?

Pełno bugów, tekstury odpierdzielają, administracja na serwerze 0 pomocy... 

Wszedłem na kilka minut i po prostu jeden wielki szit, nie polecam.

Dnia 2.12.2018 o 17:34, Balvario napisał:

Pełno bugów, tekstury odpierdzielają, administracja na serwerze 0 pomocy... 

Wszedłem na kilka minut i po prostu jeden wielki szit, nie polecam.

Bugów nie spotkałem, tekstury fakt - na mapie 75lvl trochu dziwne uczucie jak tekstura podłoża zanika. Na temat pomocy się nie wypowiem, choć Team wydaje się zbyt "luźny w rozmowach" z graczami na czacie.

Administracja mogłaby coś zrobić z botami, niby widać jakieś bany sporadycznie, ale tu więcej ludzi lata na hackach niż mobów w m1.. 
Boty zawsze były i będą, ale nie może być tak że na samym początku mapy 75 po teleporcie widać jak ktoś stoi i z konia na wh jedzie smoka - no bez jaj.. Na respach też nie jedną sytuację "dziwną" miałem dot. wh lub iście szatańsko szybkiego mobera, a gram dopiero drugi dzień.

Misje są moim zdaniem mało przemyślane.. Można stawiać na rywalizację - okej, ale nie że 80% serwera stoi na JEDNYM respie królowej w v1/v2.. I tu nie chodzi o bicie się o spota, bo Ty dopiero zaczynasz a tu stoją 150+ lvle (nie zapominajmy o januszach handlu, którzy nie mają już misji, ale dropią szkaty na sprzedaż)
Jeśli chcecie dużą ilość graczy - chwali się Wam, ale czemu mapy są tak małe? 75/100? Moim zdaniem wielkość tych map jest śmieszna.. Dopiero mapa 115 jako tako fajna, choć nie zwiedzałem dokładnie. 

Dungeony, pierwszy smok 75lvl (dłużej trwają ekrany ładowania niż bicie smoka), a następnie 160lvl Leśny.. No dafuq? Może chociaż DT (60lvl) zróbcie krótsze (opłacalność DT jest mierna, ale jakby było szybsze.. czemuż nie)? Jakaś mapa metinów? cokolwiek? Małe mapy, każdy robi te same misje, na spotach zaczynają się pojawiać nubki z "obstawą" (czytaj 50-80lvli+ niż mapa), więc jeśli mam iść na ten "głupi" dung ze smokiem (gdzie ani metka, ani moba, ani NIC), albo zarwać nockę bo mapa śmiesznie mała to nie jeden podziękuje za taką grę. 

W prezentacji jest chyba błąd.. 

http://earise.pl/prezentacja/page/Grafika/start1.png

Jak byk napisane 6/7: nie.. A na serwerze występują, być może miało być "6/7 klasowe: nie" to by się zgadzało.

Bardzo uboga ekonomia w grze, większość ludzi handluje za słabo dropiące zmianki lub SM.

Dzięki misji na zabicie 1k graczy trzeba momentami kombinować jak podejść do handlarki.

Regulamin.. Według którego administracja zawsze ma racje, a jeśli nie ma to patrz punkt 1.. Albo że wysyłając sms wyrażamy zgodę na otrzymywanie innych informacji handlowych (baza pójdzie w świat i potem witajcie miłe smski zapraszające na serwery).. - Na ten temat wypowiadać mi się nie chce (chociaż zwróciłem uwagę - magia ^^)

Limit yang na handlu mógłby ulec poprawie.. (10kk? Bez jajców)

Wolnych pól na handlu 24 - możliwe do użycia 14 - nie bawiłem się w pojedyncze potki, spróbujta sobie wsadzić 3x żala / 2x trutę.. + wejdzie max 1 potka i dziękuje ;d

Marmury po zakupie mogłyby być w stacku, a nie po 1 szt oddzielnie

Serwer dość lekki i przyjemny dla zabicia czasu, ale krwi sobie można napsuć ;p 

Nie chciałem wyjść na hejtera, wypowiedziałem się szczerze co myślę.
Pozdrawiam

P.S. Oklaski dla TuTa Ivern (raczej nicku nie pomyliłem), który bez wahania odrazu lata do graczy na mapach jeśli widzą kogoś kto niezbyt "uczciwie" pogrywa.

Edytowano przez Maliniak4554
Dodanie akapitów celem poprawy spójności tekstu.

nie polecam, obecnie serwer polega na dropieniu wszystkiego x3000, by zrobić klasowe. Na wojennym nie masz żadnych szans. Archer za silny, wojny nudne bo na wojennym archerki Cię prawie oneshotują. Ogólnie nudnawy serwer, drop, drop, drop, drop.

Dnia 5.12.2018 o 14:41, Sav napisał:

nie polecam, obecnie serwer polega na dropieniu wszystkiego x3000, by zrobić klasowe. Na wojennym nie masz żadnych szans. Archer za silny, wojny nudne bo na wojennym archerki Cię prawie oneshotują. Ogólnie nudnawy serwer, drop, drop, drop, drop.

A co ty byś chciał kupić wszystko w is czy u handlary?.Na każdym serwerze trzeba dropić aby coś osiągnąć.

Serwer polecam bo jest grywalny  i  ciekawie zrobiony, a administracja co chwilę coś dodaje.

32 minuty temu, metinplayer napisał:

A co ty byś chciał kupić wszystko w is czy u handlary?.Na każdym serwerze trzeba dropić aby coś osiągnąć.

Serwer polecam bo jest grywalny  i  ciekawie zrobiony, a administracja co chwilę coś dodaje.

W którym momencie amebo powiedziałem, że chce czegokolwiek u handlary czy też w is? Hamuj bajere piętą jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Dnia 16.12.2018 o 17:34, Sav napisał:

W którym momencie amebo powiedziałem, że chce czegokolwiek u handlary czy też w is? Hamuj bajere piętą jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Dnia 5.12.2018 o 14:41, Sav napisał:

Sam sobie zaprzeczasz bo skoro piszesz że dropienie cie nudzi to można wywnioskować że chciałbyś zdobywać te ulepki w jakiś prostszy sposób.Ja tylko podałem dwa najprostsze .Serwer jest warty gry i nadchodzą nowości https://www.youtube.com/watch?v=aIfbqvzp7X0

UP jak na tym serwie ludzi mało co wiec szkoda wbijac :D

- 2 dni administracji zajęło umożliwienie wymiany prezentów na nagrody

- Dzisiaj dopiero umożliwiono obiecany od początku eventu (6 grudnia) handel kostiumami (JEDNAK NIE XD)
- Administracja ogólnie nie wyrabia się w czasie, przy większych aktualizacjach, zajmuje to nawet 1-2h dłużej

- Forum to atrapa, więcej się dowiesz z FP, a jeśli nie śledzisz ich na Facebooka, no to przegapisz np. Event ZUO.

Fajny serwer, ale administracja ma tak bardzo wyjebane, że czasami aż ręce opadają.

Edit 21:09  Po aktualizacji bony do expa nie działają i jeden Bóg wie ile innych rzeczy się jeszcze spierdoliło xD

Edytowano przez BlackXF

Dnia 23.12.2018 o 20:22, BlackXF napisał:

- 2 dni administracji zajęło umożliwienie wymiany prezentów na nagrody

- Dzisiaj dopiero umożliwiono obiecany od początku eventu (6 grudnia) handel kostiumami (JEDNAK NIE XD)
- Administracja ogólnie nie wyrabia się w czasie, przy większych aktualizacjach, zajmuje to nawet 1-2h dłużej

- Forum to atrapa, więcej się dowiesz z FP, a jeśli nie śledzisz ich na Facebooka, no to przegapisz np. Event ZUO.

Fajny serwer, ale administracja ma tak bardzo wyjebane, że czasami aż ręce opadają.

Edit 21:09  Po aktualizacji bony do expa nie działają i jeden Bóg wie ile innych rzeczy się jeszcze spierdoliło xD

Dnia 23.12.2018 o 20:22, BlackXF napisał:

Gdzie był obiecany handel kostiumami? bo nikt takiej informacji nie podawał, aktualnie jeżeli uaktywnią handel IS będzie mały przypał dla większości graczy, prezenty było mówione iż zostaną uaktywnione wraz z update, przerwa teczhniczna została i przeciągła się, to jest powód do płaczu? Ziomek widziałam jak piszesz na SB i dla mnie jesteś zwykłym zerem bo nie dostałeś informacji o ZUO, które było spontanicznie zrobione więc trzeba hejtować. Administracja ma wyjebane, to żeś dojebał, wiecznie pracują nad serwerem i coś robią, ale co taka ameba może wiedzieć.

Co do bonów rekacja administracji była szybka i poprawna, bo działały chwilę po drugiej króciotkiej przerwie.

@Topic udzi przybywa, gra się przyjemnie

Edytowano przez Paulisx1

Strona od wczoraj nie działa, tracicie graczy, którzy nie mają się jak zarejestrować. 

Pani Kasia

6 godzin temu, Paulisx1 napisał:

Gdzie był obiecany handel kostiumami? bo nikt takiej informacji nie podawał, aktualnie jeżeli uaktywnią handel IS będzie mały przypał dla większości graczy, prezenty było mówione iż zostaną uaktywnione wraz z update, przerwa teczhniczna została i przeciągła się, to jest powód do płaczu? Ziomek widziałam jak piszesz na SB i dla mnie jesteś zwykłym zerem bo nie dostałeś informacji o ZUO, które było spontanicznie zrobione więc trzeba hejtować. Administracja ma wyjebane, to żeś dojebał, wiecznie pracują nad serwerem i coś robią, ale co taka ameba może wiedzieć.

Co do bonów rekacja administracji była szybka i poprawna, bo działały chwilę po drugiej króciotkiej przerwie.

100% legit, no scam, konto założone 30.12.2018. Miejcie trochę godności jak już trzymacie sobie ręce w majtkach.

Edytowano przez Sav

Dnia 30.12.2018 o 07:09, Paulisx1 napisał:

1.Handel był obiecany w wątku na forum :)

2.Prezenty miały być 21.12, zostało to zapowiedziane kilka tygodni wcześniej. Oprócz tego ciągłe przepychanki administracji "dzisiaj będzie info", "dzisiaj będzie zrobione" i cisza xD
3.Ale to jest standard administracji, że się nie wyrabia w czasie i to wkurwia. 

4.To fajnie, tylko, że ja nie mam konta na forum, a tym samym nie mam dostępu do SB.

5.Kle kle kle.

6.Jakby dali sobie więcej czasu, zrobili update porządnie i go przetestowali to taka sytuacja by nie miała miejsca. Chcieli to zrobić szybko, a w efekcie i tak się przeciągnęło a update był zrobiony na odpierdol.

7.Nie kłam.

1.Tekstury pobugowane mapa 200

2.Nie można ulepszać Szarfy miało być razem z Update do tej pory nie można

3.Archerzy są zbyt podkręceni wojny bez nich w teamie własnym to totalna porażka 

4.Są bugi na serwerze napewno na dmg  /  Autopotą wczasie wojny jak i pvp przeciwnika laguje przeciwną osobę po włączeniu i wyłączeniu poty zatrzymuje się można szybko zniszczyć przeciwnika /wierzchowca z is'a na 500Wartości  Ataku co daje ci w ch-uj do dmg jest dużo bugów nie zdradzę więcej bo by serwer na tym leciał i tak dużo powiedziałem  serwer ok lecz powinni przysiedzieć nad nim i dopracować to co nie dopracowali a szczególnie bugi naprawić :)))) Pozdrówki .... 

Powiem tak zobaczyłem tylko tą lipną stronę i juz tak pomyślałem zobacze pewnie takie same gówno jak inne które startowały w 2017 no i się nie pomyliłem weźcie zróbcie coś sami rozbudujcie serwer żeby można było grać dłużej niż tydzień bo to jest porażka, po samej prezentacji nie miałem zamiaru nawet wchodzić a z tego co widzę to jeszcze fajne problemy xd 

Napisano (edytowany)
Dnia 09/02/2019 o 13:02, Incognito89m napisał:

nie polecam

Majtol nie dotrzymuje slowa

+1 zgadzam się.Po becie mimo obietnic nie dotrzymał słowa.

Edytowano przez justynaso27

szukam serwera easy do pogrania ale widze po komentarzach ze na tym nie oplaca sie zaczynac ;c:37_disappointed:

Cytat

17. Prezentacje nieaktywne 28 dni zostaną zamknięte i przeniesione do działu „Archiwum Prezentacji Serwerów”.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...