Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 101 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

Bardzo fajna reklama. Wersja idealna do gry. Super grafiki. Fajnie, że posiadacie wiele trybów.

Jaką liczbę graczy posiadacie średnio na całym serwerze?

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

Pani Kasia

Pani Kasia

14 godzin temu, Asfaraff napisał:

hmm czemu nie działa cave block?

Caveblock już działa, zapraszamy do gry :)

19 godzin temu, Asfaraff napisał:

Hmm tylko osob online a nikt nie gra na caveblocku? samemu tak nudno xD

Edycja trwa już 8 miesięcy XD

Nie polecam. 

Z przykrością stwierdzam, że ta prezentacja nie opisuje wszystkiego co jest na serwerze ujawnione.

Po przeczytaniu prezentacji. Miałam nadzieje na zobaczenie oryginalnego serwera. Jednagrze jest on zlepkiem spawnów z różnych większych serwerów.

Ładna prezentacja , ale mógłby właściciel też zainwestować w oryginalnosć serwera.

Pozdrawiam.

Pani Kasia

21 godzin temu, DengerCat napisał:

Nie polecam. 

Z przykrością stwierdzam, że ta prezentacja nie opisuje wszystkiego co jest na serwerze ujawnione.

Po przeczytaniu prezentacji. Miałam nadzieje na zobaczenie oryginalnego serwera. Jednagrze jest on zlepkiem spawnów z różnych większych serwerów.

Ładna prezentacja , ale mógłby właściciel też zainwestować w oryginalnosć serwera.

Pozdrawiam.

Wszystkie mapy na serwerze są wybudowane przez budowniczego któremu zapłaciłem za nie :)

Planujecie jakieś nowości na serwerze, np. nowe tryby? Polecałbym Wam "zainwestować" w wiele nowości, bo jak się obecnie temu przyglądam to trochę nudno to wygląda.

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

3 godziny temu, Yadomi napisał:

Planujecie jakieś nowości na serwerze, np. nowe tryby? Polecałbym Wam "zainwestować" w wiele nowości, bo jak się obecnie temu przyglądam to trochę nudno to wygląda.

Już niedługo :)

Po co wspierać takie stare wersję Minecrafta?

Nieregulaminowa sygnatura.

35 minut temu, TiREX69 napisał:

Po co wspierać takie stare wersję Minecrafta?

Jeśli można to czemu nie? ;)

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 101 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...