Skocz do zawartości
DaGGy

24-SPEAK.PL -> Najlepszy, Publiczny oraz Darmowy.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)
59 minutes ago, Smialkowski said:

"Sam uważaj na te słówka" - Groźby w moją stronę? Mało rozsądne.

Nie dość że kradniecie mascot logo które jest płatne ;) To jeszcze się przyznać do chamskiej reklamy nie umiecie.

Jest to twoje UID młodziaku :) Bo sam specjalnie się pofatygowałem i wbiłem na twój nędzny serwer żeby je sprawdzić i było IDENTYCZNE.

Kulturę właśnie widzę, po twoich wcześniejszych postach i w innych tematach. (Zero kultury = zero szacunku innych użytkowników względem twojego ch**owego serwera).

Jeszcze jedno, pisze się "jakiekolwiek", nie "jakie kolwiek" :) Przydałoby Ci się zapisać na korki z J. Polskiego :)

Nie potrzebuje żadnych korków z Polskiego, mieszkam w Anglii więc nie muszę tutaj znać J. Polskiego w 100% :) .

Nie są to żadne groźby, tylko poprostu.
+ Mascot logo nie jest kradzione xD. Widnieje na google images :* .

Młodziaku hehe. No spoko, jak sobie uważasz. Twoja opinia jak reszty nie jest to moje UID nie po to wpis robie na MPCForum, żeby chodzić po innych Tsach i się reklamować ^^ .

Nie Pozdrawiam. [Właściciel] 24-SPEAK ~xDaGGy

Edytowano przez DaGGy
Błąd w odpowiedzi.

Pani Kasia

Gość
14 minut temu, DaGGy napisał:

Nie potrzebuje żadnych korków z Polskiego, mieszkam w Anglii więc nie muszę tutaj znać J. Polskiego w 100% :) .

Nie są to żadne groźby, tylko poprostu.
+ Mascot logo nie jest kradzione xD. Widnieje na google images :* .

Młodziaku hehe. No spoko, jak sobie uważasz. Twoja opinia jak reszty nie jest to moje UID nie po to wpis robie na MPCForum, żeby chodzić po innych Tsach i się reklamować ^^ .

Bardzo śmiesznie się tu robi :)

Mascot logo które wstawione jest w Google Grafika (Images? Co ty pierd**isz?) Zostało udostępnione bez zgody autora :) Także nie polecam korzystać z niego bo mogą zostać wyciągnięte konsekwencje.

No przepraszam Cię bardzo, ale TS3Index chyba nie klamałby oraz baza TeamSpeaka? UID wskazuje na twoją osobę :)

No racja, nie musisz, korzystasz z POLSKIEGO forum, także nie musisz znać Języka Polskiego - Racja! Zabłysnąć chciałeś? Było posypać się brokacikiem czy coś :)

"Nie są to groźby, tylko po prostu"? Że co kur*a? xD Weź ty wyjdź i pomyśl co piszesz :) Ja to uznaję za groźbę i wyciągnę z tego karmę w twoją stronę :)

Ku*wa no okej, nie pozdrawiasz ;) Ale na ch*j piszesz to w każdej odpowiedzi? Mam w dupie te twoje "pozdrawianie", zrozum to, nic nie osiągnąłeś oraz nikim nie jesteś żebyś się musiał podpisywać gówniaku.

2 hours ago, Smialkowski said:

Bardzo śmiesznie się tu robi :)

Mascot logo które wstawione jest w Google Grafika (Images? Co ty pierd**isz?) Zostało udostępnione bez zgody autora :) Także nie polecam korzystać z niego bo mogą zostać wyciągnięte konsekwencje.

No przepraszam Cię bardzo, ale TS3Index chyba nie klamałby oraz baza TeamSpeaka? UID wskazuje na twoją osobę :)

No racja, nie musisz, korzystasz z POLSKIEGO forum, także nie musisz znać Języka Polskiego - Racja! Zabłysnąć chciałeś? Było posypać się brokacikiem czy coś :)

"Nie są to groźby, tylko po prostu"? Że co kur*a? xD Weź ty wyjdź i pomyśl co piszesz :) Ja to uznaję za groźbę i wyciągnę z tego karmę w twoją stronę :)

Ku*wa no okej, nie pozdrawiasz ;) Ale na ch*j piszesz to w każdej odpowiedzi? Mam w dupie te twoje "pozdrawianie", zrozum to, nic nie osiągnąłeś oraz nikim nie jesteś żebyś się musiał podpisywać gówniaku.

A co ty osiągnałeś również jesteś nikim, i wisi mi to szczerze wyciągaj sobie swoją ''karme'' xD . Już nie raz słyszałem, że coś będzie itd nic mi się nie stanie mordeczko ;) .
Najwidoczniej Cię to boli, skoro piszesz o tym 2 raz, że się podpisuje.
+ Tu ma być opinia na temat TeamSpeak'a, a nie mojej osoby. ;) 

Zmykaj już stąd, bo się ośmieszasz :) .

Edytowano przez DaGGy

Gość
17 godzin temu, DaGGy napisał:

A co ty osiągnałeś również jesteś nikim, i wisi mi to szczerze wyciągaj sobie swoją ''karme'' xD . Już nie raz słyszałem, że coś będzie itd nic mi się nie stanie mordeczko ;) .
Najwidoczniej Cię to boli, skoro piszesz o tym 2 raz, że się podpisuje.
+ Tu ma być opinia na temat TeamSpeak'a, a nie mojej osoby. ;) 

Zmykaj już stąd, bo się ośmieszasz :) .

Zmykaj, zmykaj, zmykaj, eh jakie to śmieszne się robi.

Tak nic nie osiągnąłem, 450 osób na serwerku i sieć serwerów CS:GO na której są serwery codzinnie zapełnione, jesteś zwykłym pionkiem dzieciaku.

W ch*ju mam to iż jest opinia na temat twojego nędznego serwerka, wystarczy iż jesteś właścicielem który nie umie przyjąć opinii na siebie, która mówi prawdę :)

Również wyje*ane mam w te twoje podpisy, tylko to bardziej rada, bo to komicznie wygląda i tylko się ośmieszasz.

Okej wyciągnę, tylko potem nie płacz iż twój serwer się nie uruchamia i nie masz dostępu do panelu oraz tak jak mówiłem, zablokuj sobie publiczny dostęp do "Cache" bo ktoś to może wykorzystać, również adresacja wszystkich użytkowników tam się znajduje :)

Edit: Po emotkach nie pisze się kropek :) Również jeżeli chcesz się popisać twoją składnią zdań z podstawówki to łaskawie zamknij się.

Edytowano przez Gość

Zakończcie tę dyskusję, bo zmierza ona już tylko w kierunku wzajemnych wyzwisk i ubliżania sobie kto co w internecie "osiągnął". Negatywne opinie są w porządku, ale to już dawno przestały być merytoryczne posty z opinią i uzasadnieniem.

2 hours ago, Aive said:

Zakończcie tę dyskusję, bo zmierza ona już tylko w kierunku wzajemnych wyzwisk i ubliżania sobie kto co w internecie "osiągnął". Negatywne opinie są w porządku, ale to już dawno przestały być merytoryczne posty z opinią i uzasadnieniem.

Rozumiem, sam próbuje ich wyganiać, bo co chwile ktoś zaczyna spamić, że to .. i tamto.. zamiast dać opinie na temat serwera i wyjść.. :) 

Pozdrawiam.

Gość
1 godzinę temu, DaGGy napisał:

Rozumiem, sam próbuje ich wyganiać, bo co chwile ktoś zaczyna spamić, że to .. i tamto.. zamiast dać opinie na temat serwera i wyjść.. :) 

Pozdrawiam.

Sam teraz zrobiłeś zbędny post i nadal je robisz, zamiast przestać ospisywać XD.

Nie dam Ci oczerniać mojej osoby, dlatego nie wychodzę z tematu twojego nędznego serwerka.

#Topic

Napraw sobie rangi kanałowe bo można usunąć Ci połowę kanałów, zablokuj skargi bo Ci pół serwera zaraz ktoś zbanuje (Taki ja, przestroga) oraz usuń możliwość "szeptu" bo mogę sobie reklamę zrobić poprzez mówienie do każdego : )

50 minutes ago, Smialkowski said:

Sam teraz zrobiłeś zbędny post i nadal je robisz, zamiast przestać ospisywać XD.

Nie dam Ci oczerniać mojej osoby, dlatego nie wychodzę z tematu twojego nędznego serwerka.

#Topic

Napraw sobie rangi kanałowe bo można usunąć Ci połowę kanałów, zablokuj skargi bo Ci pół serwera zaraz ktoś zbanuje (Taki ja, przestroga) oraz usuń możliwość "szeptu" bo mogę sobie reklamę zrobić poprzez mówienie do każdego : )

Dobra za przeproszeniem zamknij już tą mor*e, bo się co chwile wpie**alasz w coś usuń mi te kanały człowieku wszystko jest zablokowane nie musisz tu żadnych farmazonów pisać, że coś nie jest zablokowane.

Myślisz, że jakiś najmądrzejszy jesteś? hehe to się mylisz, bo szczerze piszesz jak idiota ''Tym swoim polskim na poziomie'' 

Skoro jest nędzny to 3maj się i nie wracaj ;) 
Idź zajmij się lepiej szkołą czy coś mordo i nie mów mi, że jakaś podstawówka , bo nie nie znasz jeżeli masz coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na Ts'a, a nie będziesz tu co chwile wypisywał co ci się nie podoba.. 

+ Sprawdziłem wszystko dla upewnienia i  to co wypisałeś to jedno wielkie oszustwo z twojej strony oraz nie potrzebny komentarz w stronę serwera ponieważ, żadna z danych opcji które wymieniłeś  nie działa, ani ten twój szept którym ''Byś się zareklamował" ani skargi "którymi byś zbanował mi pół serwera :) " 

Edytowano przez DaGGy

Gość
6 godzin temu, DaGGy napisał:

Dobra za przeproszeniem zamknij już tą mor*e, bo się co chwile wpie**alasz w coś usuń mi te kanały człowieku wszystko jest zablokowane nie musisz tu żadnych farmazonów pisać, że coś nie jest zablokowane.

Myślisz, że jakiś najmądrzejszy jesteś? hehe to się mylisz, bo szczerze piszesz jak idiota ''Tym swoim polskim na poziomie'' 

Skoro jest nędzny to 3maj się i nie wracaj ;) 
Idź zajmij się lepiej szkołą czy coś mordo i nie mów mi, że jakaś podstawówka , bo nie nie znasz jeżeli masz coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na Ts'a, a nie będziesz tu co chwile wypisywał co ci się nie podoba.. 

+ Sprawdziłem wszystko dla upewnienia i  to co wypisałeś to jedno wielkie oszustwo z twojej strony oraz nie potrzebny komentarz w stronę serwera ponieważ, żadna z danych opcji które wymieniłeś  nie działa, ani ten twój szept którym ''Byś się zareklamował" ani skargi "którymi byś zbanował mi pół serwera :) " 

Szept działa :) Bo sami testowaliśmy xD

Skargi również :) Nie zamknę mordy, pokazuj dalej swój poziom krawężnika :p

<23:21:35> "Ξ ɤ∂ξβ Ξ":
Witam nie szukasz może, bardziej rozwiniętego TeamSpeaka'3?

- Bez spin, Poprostu Pomagam Koledze, jeżeli chciałbyś zmienić serwer
- Lub ten Tobie nie odpowiada to zapraszam | 24-SPEAK.PL |
- Nawet zerknij, na 100% nie pożałujesz.

- System osiągnięć, Poziomów oraz wiele więcej
- Panel WWW / Niedługo otwarte zostanie również Forum!
- Darmowe Boty Muzyczne oraz Kanały Prywatne, VIP i Premium
- Miła, Pomocna oraz Zaawansowana Administracja!
- Serwer dla Wszystkich! Graczy, Ekip oraz Twórcow!
- Nie powinno Cię u nas zabraknąć.
<23:21:45> Chat partner has closed the conversation

Nie polecam.

15 hours ago, Smialkowski said:

Szept działa :) Bo sami testowaliśmy xD

Skargi również :) Nie zamknę mordy, pokazuj dalej swój poziom krawężnika :p

3 hours ago, VIBROMAX said:

<23:21:35> "Ξ ɤ∂ξβ Ξ":
Witam nie szukasz może, bardziej rozwiniętego TeamSpeaka'3?

- Bez spin, Poprostu Pomagam Koledze, jeżeli chciałbyś zmienić serwer
- Lub ten Tobie nie odpowiada to zapraszam | 24-SPEAK.PL |
- Nawet zerknij, na 100% nie pożałujesz.

- System osiągnięć, Poziomów oraz wiele więcej
- Panel WWW / Niedługo otwarte zostanie również Forum!
- Darmowe Boty Muzyczne oraz Kanały Prywatne, VIP i Premium
- Miła, Pomocna oraz Zaawansowana Administracja!
- Serwer dla Wszystkich! Graczy, Ekip oraz Twórcow!
- Nie powinno Cię u nas zabraknąć.
<23:21:45> Chat partner has closed the conversation

Nie polecam.

a Piszcie dalej :) 

Ja się u nikogo nie reklamuje nie wiem kto chce mi zrobić po złości.

Tutaj macie mój ''Nędzny Zajebisty serwer :D ''.

Jeszcze lepiej się prezentuje niż zwykle :)

proof.jpg

Gość
1 minutę temu, DaGGy napisał:

a Piszcie dalej :) 

Ja się u nikogo nie reklamuje nie wiem kto chce mi zrobić po złości.

Tutaj macie mój ''Nędzny Zajebisty serwer :D ''.

Jeszcze lepiej się prezentuje niż zwykle :)

proof.jpg

Coraz śmieszniej się robi XD.

Lepiej? Niszcz sobie dalej reputację bo i tak nie masz nic do stracenia, nędzny serwerek co posiada licke za ~55$ xD

Grafiki podjebane (Mascot), reklamy u innych osób, najebane kanałów miliony, brzydki styl :)

Wyjdź najlepiej i nie wracaj gimnazjalisto z upośledzeniem.

Pani Kasia

7 minutes ago, Smialkowski said:

Coraz śmieszniej się robi XD.

Lepiej? Niszcz sobie dalej reputację bo i tak nie masz nic do stracenia, nędzny serwerek co posiada licke za ~55$ xD

Grafiki podjebane (Mascot), reklamy u innych osób, najebane kanałów miliony, brzydki styl :)

Wyjdź najlepiej i nie wracaj gimnazjalisto z upośledzeniem.

Wypowiadasz się na temat serwera już z 5 raz ;) 

Widać kto ma tu upośledzenie..

Jeszcze raz zapraszam na TeamSpeak'a jeżeli chcesz o tym rozmawiać, bo non-stop piszesz gimnazjalisto itp, a założe się, że jestem od ciebie starszy ;) 

Śmiesznie to jest z ciebie jak dalej łykasz i odpisujesz ;* 

Gość
Przed chwilą, DaGGy napisał:

Wypowiadasz się na temat serwera już z 5 raz ;) 

Widać kto ma tu upośledzenie..

Jeszcze raz zapraszam na TeamSpeak'a jeżeli chcesz o tym rozmawiać, bo non-stop piszesz gimnazjalisto itp, a założe się, że jestem od ciebie starszy ;) 

Śmiesznie to jest z ciebie jak dalej łykasz i odpisujesz ;* 

Dzieciaku, wątpię że jesteś starszy od rocznika 97 xD:)

Łykasz, łykasz, ehh.. Sam teraz potwierdziłeś swój wiek, max 15 lat, używając slangu z gimnazjów :)

Wejdę chętnie jutro przez proxy, bo ten wasz bot coś słabo wykrywa VPN XD.

48 minutes ago, Smialkowski said:

Dzieciaku, wątpię że jesteś starszy od rocznika 97 xD:)

Łykasz, łykasz, ehh.. Sam teraz potwierdziłeś swój wiek, max 15 lat, używając slangu z gimnazjów :)

Wejdę chętnie jutro przez proxy, bo ten wasz bot coś słabo wykrywa VPN XD.

Potwierdziłem oke Niech będzie, bo ty wszystko zawsze wiesz .

To wchodź :)

Serwer ładnie się prezentuje, i co najważniejsze to zablokowana edycja desc w kanałach prywatnych, dlaczego o tym napisałem? Bo coraz więcej ludzi zapomina o tej funkcji a później się dziwią skąd inni biorą użytkowników adresy ip.

Ocena 7,5/10

Powodzenia w rozwoju :)

2 hours ago, Patryś.. said:

Serwer ładnie się prezentuje, i co najważniejsze to zablokowana edycja desc w kanałach prywatnych, dlaczego o tym napisałem? Bo coraz więcej ludzi zapomina o tej funkcji a później się dziwią skąd inni biorą użytkowników adresy ip.

Ocena 7,5/10

Powodzenia w rozwoju :)

Dziękuje Bardzo :) 

Pozdrawiam.

Gość

Ale żeby aż tak chamsko skopiować opis z poczekalni, to już jest przesada ;) 

Myślisz że daleko zajdziesz? Zdziwisz się.

Obrazki również Ci chyba wygasły :) A nie, racja, usunąłem je z imgura i znikły :)

ssik.png

A poniżej załączam oryginał opisu, który widnieje na moim serwerze od +/- 7 miesięcy :) 

ssik1.png

Rozumiem iż wielbisz moją stylistykę, ale nie musisz tak kopiować ;) 

Jeszcze jedno może:

ssik2.png

Dlaczego to masz w tym opisie? Rozumiem iż wiesz że sam łamiesz to prawo kradnąc Mascot Logo od Brytyjskiego autora oraz Ikonki które były wykonywane przez Maję? :) Również mój wspomniany na screenie opis pod poczekalnie ukradłeś czyli złamałeś prawo autorskie.

J*bnij się w ten pusty łeb i zacznij myśleć dziecko, bo zbyt dobrej przyszłości to ja Ci nie wróżę.

5 minutes ago, Smialkowski said:

Ale żeby aż tak chamsko skopiować opis z poczekalni, to już jest przesada ;) 

Myślisz że daleko zajdziesz? Zdziwisz się.

Obrazki również Ci chyba wygasły :) A nie, racja, usunąłem je z imgura i znikły :)

ssik.png

A poniżej załączam oryginał opisu, który widnieje na moim serwerze od +/- 7 miesięcy :) 

ssik1.png

Rozumiem iż wielbisz moją stylistykę, ale nie musisz tak kopiować ;) 

Jeszcze jedno może:

ssik2.png

Dlaczego to masz w tym opisie? Rozumiem iż wiesz że sam łamiesz to prawo kradnąc Mascot Logo od Brytyjskiego autora oraz Ikonki które były wykonywane przez Maję? :) Również mój wspomniany na screenie opis pod poczekalnie ukradłeś czyli złamałeś prawo autorskie.

J*bnij się w ten pusty łeb i zacznij myśleć dziecko, bo zbyt dobrej przyszłości to ja Ci nie wróżę.

Dobrze widze, że ts się podoba skoro często tak tam przesiadujesz. Sam się j*bnij mordo. Nic mi nie znikneło ;) . Patrz tam na swój projekt widzę, że naprawde ci się nudzi. 

+ Przestań już pisać, że daleko nie zajde Bo TeamSpeak non-stop się rozwija :) , Właśnie pobili nowy rekord online ;) , A myślałem, że mój Ts to dno :) .
OJ boli cię to boli naprawdę 

Edytowano przez DaGGy

Gość
9 minut temu, DaGGy napisał:

Dobrze widze, że ts się podoba skoro często tak tam przesiadujesz. Sam się j*bnij mordo. Nic mi nie znikneło ;) . Patrz tam na swój projekt widzę, że naprawde ci się nudzi. 

Przesiaduję, wszedłem specjalnie na proxy, aby sprawdzić co znów skopiowałeś bo jeden z moich kochanych użytkowników napisał mi iż ukradłeś jeden z moich opisów ;) Dlatego postanowiłem sprawdzić. 

Podoba? Ja już rzygam tym twoim gówno serwerem, masz tam naj3bane pełno zbędnych i brzydkich stylistycznie kanałów.

Nawet poprawnie zdania złożyć nie umiesz, patrz co sobą reprezentujesz :*

No patrzę na swój projekt który już ma ponad rok :) 

"Patrz tam na swój projekt widzę, że naprawdę ci się nudzi. " - Złóż poprawnie zdanie, nic nie da się z niego zrozumieć.

Wcale nie zniknęło, a co kurwa przedstawia "SS" którego podesłałem? No właśnie usunięte grafiki, ty serio jesteś jakiś ułomny czy coś w tym stylu skoro nie nie widzisz nic, w sumie typowe dla 15/16-latka.

J*bnij baranka w ścianę czy coś, może Ci rozumu przybędzie.

Edit 1: Chuj mnie rekord osób randomie, bo jest dnem, reprezentujesz niż społeczny (Dolicz sobie swoje niestabilne bociki muzyczne). - Boli to mnie po oczach wygląd twoje gówno serwerka.

Edytowano przez Gość

7 minutes ago, Smialkowski said:

Przesiaduję, wszedłem specjalnie na proxy, aby sprawdzić co znów skopiowałeś bo jeden z moich kochanych użytkowników napisał mi iż ukradłeś jeden z moich opisów ;) Dlatego postanowiłem sprawdzić. 

Podoba? Ja już rzygam tym twoim gówno serwerem, masz tam naj3bane pełno zbędnych i brzydkich stylistycznie kanałów.

Nawet poprawnie zdania złożyć nie umiesz, patrz co sobą reprezentujesz :*

No patrzę na swój projekt który już ma ponad rok :) 

"Patrz tam na swój projekt widzę, że naprawdę ci się nudzi. " - Złóż poprawnie zdanie, nic nie da się z niego zrozumieć.

Wcale nie zniknęło, a co kurwa przedstawia "SS" którego podesłałem? No właśnie usunięte grafiki, ty serio jesteś jakiś ułomny czy coś w tym stylu skoro nie nie widzisz nic, w sumie typowe dla 15/16-latka.

J*bnij baranka w ścianę czy coś, może Ci rozumu przybędzie.

Ah te twoje super teksty to wyjdź stąd skoro jest, aż tak źle :) , właśnie po twoich tekstach widać ''typowego 15/16 latka''. Tak jak już mówiłem mieszkam w Anglii więc mam prawo się pomylić ważne, że próbuje jeżeli masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to polecam wrócić się do podstawówki mordo.

Edytowano przez DaGGy

Gość
1 minutę temu, DaGGy napisał:

Ah te twoje super teksty to wyjdź stąd skoro jest, aż tak źle :) , właśnie po twoich tekstach widać ''typowego 15/16 latka''. Tak jak już mówiłem mieszkam w Anglii więc mam prawo się pomylić ważne, że prubuje jeżeli masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to polecam wrócić się do podstawówki mordo.

"prubuje"? XD! 

To wypi*rdalaj robić swój gówno projekt na Anglo-języcznej scenie? A nie zaśmiecasz swoim ch*jowym projektem rynek Polskich TeamSpeaków. Podstawówkę, rozumiem, a jeżeli kończę już technikum? :) 

Chwytasz za zdania, myślisz że mnie to sprowokuje? Prędzej napędza karuzelę śmiechu.

Tak jak mówiłem reprezentujesz niż społeczny, gorzej niż pan Vest. :) 

1 minute ago, Smialkowski said:

"prubuje"? XD! 

To wypi*rdalaj robić swój gówno projekt na Anglo-języcznej scenie? A nie zaśmiecasz swoim ch*jowym projektem rynek Polskich TeamSpeaków. Podstawówkę, rozumiem, a jeżeli kończę już technikum? :) 

Chwytasz za zdania, myślisz że mnie to sprowokuje? Prędzej napędza karuzelę śmiechu.

Tak jak mówiłem reprezentujesz niż społeczny, gorzej niż pan Vest. :) 

Zachowujesz się gorzej jak ja, a kończysz technikum dajesz się ''prowokować'' w takim razie i się nakręcasz ;) 
oraz schodzisz z boku, bo twoje odpowiedzi nie są już ''opinią serwera''.

3 minutes ago, Smialkowski said:

A nie zaśmiecasz swoim ch*jowym projektem rynek Polskich TeamSpeaków

HaHa idź lepiej zobacz czy wbiła 8 osoba online na swoim tsie, a nie tracisz czas na taki ts jak 24-SPEAK.PL ;) 

Zjazd już stąd raz się wypowiedziałeś, udajesz takiego dorosłego, a tak jak wyżej napisałem zachowujesz się gorzej niż dzieciak. 

Nie mam zamiaru już reagować na ten twój ból dupy bo coś ci się nie podoba elo. :D 

Pani Kasia

Gość
3 minuty temu, DaGGy napisał:

Zachowujesz się gorzej jak ja, a kończysz technikum dajesz się ''prowokować'' w takim razie i się nakręcasz ;) 
oraz schodzisz z boku, bo twoje odpowiedzi nie są już ''opinią serwera''.

HaHa idź lepiej zobacz czy wbiła 8 osoba online na swoim tsie, a nie tracisz czas na taki ts jak 24-SPEAK.PL ;) 

Zjazd już stąd raz się wypowiedziałeś, udajesz takiego dorosłego, a tak jak wyżej napisałem zachowujesz się gorzej niż dzieciak. 

Nie mam zamiaru już reagować na ten twój ból dupy bo coś ci się nie podoba elo. :D 

8 osoba online?XD Typeczku, gdybyś śledził mnie na GameTrackerze to wiedziałbyś iż codziennie jest pełny serwer ;) 

Ty mnie prowokujesz? xD Nudzi mi się, dlatego pisze posty w tym nędznym temacie xD Nie odchodzę o tematu opinii na temat twojego CH*JOWEGO serwerka (nie pisze się: z boku).

Mordo, popatrz na swoje wyżej napisane posty, wyjdź z gimnazjum i możemy pogadać.

Nie masz zamiaru reagować, wiesz iż napisałeś to już w PARU postach i nadal odpowiadasz gówniaku mały? xD Zobaczymy czy będziesz taki mądry jak zaczniemy udostępniać twoje dane personalne oraz zdjęcia, a następnie napiszemy do twoich rodziców o twoim zachowaniu.

Cya.

Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.