Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano

DP1bEmU.png

I. WSTĘP

Czołem. W związku z zerową ilością moderatorów działu Seria GTA, postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko KidModeratora i wspomóc użytkowników korzystających z działu oraz osoby odpowiedzialne za jego rozwój. Od wielu miesięcy sam z niego korzystam, śledząc postęp tworzenia prywatnych serwerów lub pomagając użytkownikom w ich problemach. Zdaję sobie sprawę z tego, że moja aktywność się niczym specjalnym nie wyróżnia. Na przestrzeni ostatnich lat, siedziałem przeważnie w ukryciu, przyglądając się co jakiś czas nowym tematom, wysyłając raporty i w wolnych chwilach pomagającym innym rozwiązać ich problemy. Już w październiku w 2016 roku miałem plany co do zaoferowania swojej pomocy przy dziale, jednak QuarK polecił mi się chwilę wstrzymać, bym poprawił aktywność i spróbował przy następnej okazji. Przez ten czas, swoją aktywność określiłbym za dość dynamiczną, bo bardziej zaglądałem na forum, niżeli na nim faktycznie byłem i aktywnie się udzielałem. Dlaczego o tym wspominam? Brak aktywności to negatyw. Nie zamierzam po prostu nikomu mydlić oczu, przedstawiam fakty. Jednym z nich jest stwierdzenie, że wysoka aktywność nie jest najważniejszym wyznacznikiem dobrego moderatora. Chcę również powiedzieć, że mimo braku stałej aktywności, jestem przy tym dziale od dawna i uprawnienia moderacyjne pozwoliłyby mi dbać o niego dalej.

Isy6nzc.png

II. O MNIE

Nazywam się Kuba, pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego (Toruń) i aktualnie mam 18 lat. Uważam się za osobą dojrzałą, empatyczną, emocjonalną, opanowaną, kulturalną, raz pogodną i wesołą, raz smętną i zniechęconą do wszystkiego - zależy od wielu rzeczy. Mam dwa nieco starsze psy, które są dla mnie bardzo ważne i mocno je kocham. Osoba czytająca aplikację może uznać mnie za kogoś przy krawacie, jednak spokojnie, do wielu rzeczy podchodzę na luzie, wiele rzeczy doświadczyłem, wiele rzeczy widziałem, można ze mną porozmawiać na wiele tematów i bardzo często łatwo się dogadać.

III. DOŚWIADCZENIE

Pełniłem funkcję moderatora forum na kilku innych serwisach. Były to fora powiązane zarówno z tematyką Grand Theft Auto, jak i gry Metin2, CS:GO, czy te wielotematyczne. Ostatni raz funkcję moderatora pełniłem na serwisie devGaming, gdzie byłem również supporterem InGame przez ponad rok czasu.

HaVnhzM.png

IV. ZAKOŃCZENIE

Dziękuję za przeczytanie mojej skromnej aplikacji. Przyznam, że wyszedłem nieco z wprawy i jestem zbyt leniwy i chory na dzień dzisiejszy, żeby napisać coś więcej. Jeszcze kilka miesięcy temu mógłbym tę aplikację przemienić w książkę, jednak komu by się chciało to czytać. Przynajmniej oszczędzę wam czasu, który w życiu jest cenny! ^^

• Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Podoba mi się tworzona przez Ciebie zawartość, ale Twoja aktywność zaczęła się na nowo całkiem niedawno, bo 11 września. Utrzymaj, oczywiście w miarę możliwości które dział daje, aktywność zarówno jeśli chodzi o posty, jak i o raporty, a ja wrócę do Twojego podania za około dwa tygodnie i wtedy otrzymasz decyzję. ;) 

• Haha 1
  • Zmieszany 1

Raportów było sporo, aktywność też była w porządku, także myślę, że możemy spróbować. Witamy! ;) 

• Haha 1
  • Zmieszany 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1531489
Użytkowników: 1200440
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: lowfti
Okienko zamknie się za 5 sekund...