Skocz do zawartości

AllGamers.PL (DARMOWY & BEZPIECZNY)

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 296 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

LogoMakr_3CyZud.png

s8FLcCP.jpg.411f5e377275e21859bf81cea78e118f.jpg

Oficjalnie serwer AllGamers.PL powstał 23 stycznia 2017 roku - Lecz byliśmy zmuszeni zawiesić jego działalność z powodów technicznych oraz finansowych do dnia 16.08.2018 postanowiliśmy go reaktywować - By znów móc udostępniać nasz serwer do przyjemnych oraz bezpiecznych rozmów :)

Od samego początku dostarczając Wam miejsce do rozmów inne niż wszystkie. Naszym priorytetem było stworzenie klimatycznego, stabilnego, pozbawionego spamu serwera głosowego, który docenią głównie gracze szukający spokoju i stabilności. Wierzymy, że właśnie tak jest.

Staramy się nieustannie rozwijać oraz poszerzać horyzonty naszego serwera o wzmacnianie zabezpieczeń, polepszanie strony, aktualizowanie i usprawnianie naszego bota automatyzującego.

Co jesteśmy w stanie zaoferować?

• Bardzo stabilny hosting (Niskie pingi oraz brak lagów - Polska Lokalizacja),
  • W pełni darmowe kanały Prywatne oraz dla Weteranów naszego serwera,
  • Bardzo duży wybór rang,
  • W pełni zautomatyzowaną pomoc oraz panel rang,
  • Dla kanałów cieszących się największą popularnością przygotowane zostały ikonki, jest też możliwość wgrania swoich,
  • Czynny serwer 24/7 (Każdego dnia, tygodnia, miesiąca, etc.),
  • Ciekawe rozwiązania oraz innowacyjne aplikacje,
  • Jesteśmy przygotowani na przyjęcie pod nasze "skrzydła" każdego gracza który się zgłosi,
  • Autorski układ kanałów,
  • Zaawansowaną filtrację przed wszelkimi atakami na aplikację TeamSpeak 3.

Dostępne kanały:

• Kanał Prywatny (Jeden kanał główny oraz trzy podkanały, możliwość posiadania tylko jednego HCA oraz wymagana data),
  • Kanał Weterana (Jeden kanał główny oraz cztery podkanały, możliwość posiadania paru HCA oraz brak wymaganej daty),
  • Kanał Klanowy (Aktualnie niedostępny, wkrótce będzie można go nabyć - Dostępny od 20 osób - Po poszerzeniu licencji).

Informacje ogólne:

bannerek.png

Pani Kasia

On 17.09.2018 at 7:10 PM, 7TEZY said:

Ilość slotów: 32 (Tymczasowo, w niedługim czasie będzie to zwiększone)

Nie polecam bez licencji serwer moze dlugo nie postac ( po jakims czasie otrzymasz blackliste ).

On 17.09.2018 at 7:10 PM, 7TEZY said:

Strona www nie dziala. Nie polecam

Ikony sa juz przejedzone , oraz brzydkie.

Administracja jest bardzo wrogo nastawiona oskarza graczy bez powodu mowiac, ze sie reklamuja.

Serwer nie jest stabilny co bylo widac, gdy weszlem ta Ts'3 i bot co chwile sie zacinal godziny 10:00 / 12:00.

Nie widzialem, aby co kolwiek bylo aktualizowane botem wiec nie wiem czy klamiesz czy ci nie dziala.

Ogolnie nie polecam TeamSpeaka. Wlasciciel oraz KidMod na mpcforum nie potrafi zachowac sie profesjonalnie tylko co chwile nieotrzebne komentarze oraz obelgi. Nie ma mozlwiosci pogadania na spokojnie.

Nie pozdrawiam. 

nAPzfi8.png

1 minutę temu, DaGGy napisał:

Nie polecam bez licencji serwer moze dlugo nie postac ( po jakims czasie otrzymasz blackliste ).

Strona www nie dziala. Nie polecam

Ikony sa juz przejedzone , oraz brzydkie.

Administracja jest bardzo wrogo nastawiona oskarza graczy bez powodu mowiac, ze sie reklamuja.

Serwer nie jest stabilny co bylo widac, gdy weszlem ta Ts'3 i bot co chwile sie zacinal godziny 10:00 / 12:00.

Nie widzialem, aby co kolwiek bylo aktualizowane botem wiec nie wiem czy klamiesz czy ci nie dziala.

Ogolnie nie polecam TeamSpeaka. Wlasciciel oraz KidMod na mpcforum nie potrafi zachowac sie profesjonalnie tylko co chwile nieotrzebne komentarze oraz obelgi. Nie ma mozlwiosci pogadania na spokojnie.

Nie pozdrawiam. 

Cześć użytkowniku.

Twoja opinia na temat mojego serwera nie wprowadza nic sensownego do tematu, lecz postanawiam na nią odpowiedzieć.

Serwer bez licencji nie otrzyma BlackListy, może stać bez końca, jedynym warunkiem jest zero komercji na serwerze.

Strona jak najbardziej działa, widocznie ty musisz źle wpisywać adres w przeglądarce, także nie rozumiem pisania farmazonów.

Zbyt wiele ikon tu nie ma, z racji iż głównie są tu rangi: Inne (4FUN), Gry, Wiekowe oraz województwa.

Administracja jest wrogo nastawiona względem użytkowników? - Problem jest taki iż wymieniłeś liczbę mnogą a na serwerze w administracji jest tylko moja osoba.

Serwer jest nie stabilny - Mógłbyś mi to pokazać? Boty muzyczne (Poczekalnia) stoi stabilnie, aktualnie posiadając: 0% pakietów oraz 15ms.

Bot Automatyzujący działa, wystarczy wejść na kanał: Darmowy kanał prywtany lub centrum pomocy i z automatu zostaniesz powiadomiony bądź kanał zostanie stworzony przez bota.

Nie jest to temat o mojej osobie lecz serwerze, prosiłbym Cię pierwsze o zachowanie w miarę dobrej składni zdań iż praktycznie połowę z tego co napisałeś jest trudno zrozumieć.

Jeżeli już piszesz iż coś mi nie działa bądź inne rzeczy które przedstawiają złe światło na temat mojego serwera to proszę o dodanie dowodów w postaci: Screenów lub Pastebina (Jeżeli chodzi o tekst).

@Aive bądź ktoś z moderacji działu TeamSpeak 3 - Prosiłbym o interwencję.

Pani Kasia

Wypowiedzialem sie na temat serwera oraz co jest z nim nie tak wiedz nie widze tu zadnej potrzeby 'interwencji' 

4 minutes ago, 7TEZY said:

Serwer jest nie stabilny - Mógłbyś mi to pokazać? Boty muzyczne (Poczekalnia) stoi stabilnie, aktualnie posiadając: 0% pakietów oraz 15ms.

Aktualnie moze i tak, ale nie byl.

4 minutes ago, 7TEZY said:

Strona jak najbardziej działa, widocznie ty musisz źle wpisywać adres w przeglądarce, także nie rozumiem pisania farmazonów.

Jakich farmazonow wpisujac w google: Allgamers.pl otrzymuje brak odpowiedzi.. ;) 

5 minutes ago, 7TEZY said:

Twoja opinia na temat mojego serwera nie wprowadza nic sensownego do tematu.

Wprowadza moja opinie wiec sam piszesz jakies 'farmazony' jak ty to nazwales.

Jezeli masz problem ze zrozumieniem co do ciebie napisalem to juz twoj problem, nie mam zmiaru zasmiecac topicu tutaj jak ty to zrobiles wiec to tyle, nie pozdrawiam.

nAPzfi8.png

Polecam tego teamspeaka, jeżeli ktoś chce pogadać albo pograć z kolegami, ładny prosty przejrzysty

Edytowano przez szkity123_
bo tak

1 minutę temu, DaGGy napisał:

Wypowiedzialem sie na temat serwera oraz co jest z nim nie tak wiedz nie widze tu zadnej potrzeby 'interwencji' 

Aktualnie moze i tak, ale nie byl.

Jakich farmazonow wpisujac w google: Allgamers.pl otrzymuje brak odpowiedzi.. ;) 

Wprowadza moja opinie wiec sam piszesz jakies 'farmazony' jak ty to nazwales.

Jezeli masz problem ze zrozumieniem co do ciebie napisalem to juz twoj problem, nie mam zmiaru zasmiecac topicu tutaj jak ty to zrobiles wiec to tyle, nie pozdrawiam.

Wpisuj z przedrostkiem "www" - Wtedy zadziała idealnie :)

Boty stabilne są ciągle, od 4 dni są stale monitorowane przez mój system - Co wykazuje iż ich ping nie wyszedł za granicę 50ms.

To co aktualnie piszesz na temat serwera to są farmazony - Nie byłeś na serwerze ani razu :)

Nie widzę potrzeby dalszej konwersacji w tym temacie, jeżeli chcesz kontynuować wypowiedź zapraszam do wiadomości prywatnej.

Tak jak wspomniałem już wcześniej prosiłbym o załączenie dowodów w postaci: Screenów.

1 minutę temu, szkity123_ napisał:

Polecam tego teamspeaka, jeżeli ktoś chce pogadać albo pograć z kolegami, ładny prosty przejrzysty

Dziękuję za pozytywną opinię na temat serwera :) Naszym priorytetem jest głównie przejrzystość oraz brak spamu.

Pani Kasia

32 minutes ago, 7TEZY said:

To co aktualnie piszesz na temat serwera to są farmazony - Nie byłeś na serwerze ani razu

Bylem na serwerze jakbym nie byl to bym sie nie udzielal i chyba nie wiedzial, ze nie masz licencji  ;) 

nAPzfi8.png

5 godzin temu, DaGGy napisał:

Bylem na serwerze jakbym nie byl to bym sie nie udzielal i chyba nie wiedzial, ze nie masz licencji  ;) 

Poniżej cytuję fragment z prezentacji:

• Ilość slotów: 32 (Tymczasowo, w niedługim czasie będzie to zwiększone)

Oraz w informacjach jest opisane iż nie ma licencji.

Co do strony (Mi oraz PARUNASTU osobą działa normalnie, nie rozumiem w takim razie w czym problem):

Screenshot_20180922-160106.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 296 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...