Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 251 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Zapraszam na swoje nowe serwery Shakes&Fidget !!! Dla każdego coś się znajdzie !!

1.Serwer Easy !!-Nowy Silnik

2.Serwer 4Fun !!-Nowy Silnik

3.Serwer Hard- na starym silniku !! Wspomnienia ? dokładnie!!

Już dzisiaj zarejestruj się na jednym z nich i dołącz do innych !!!

http://serwery-shakes.7m.pl/

Pani Kasia

Śmieszy mnie tylko to, że ktoś wprowadza płatności a serwery stoją i tak na darmowym hostingu a twórca chce jeszcze zarobić xD

31 minut temu, Alexss napisał:

Śmieszy mnie tylko to, że ktoś wprowadza płatności a serwery stoją i tak na darmowym hostingu a twórca chce jeszcze zarobić xD

Na darmowym hostingu, który laguje tak niesamowicie, że nie da się grać. Po 15 minutach gry wychodzę zniesmaczony, bo co chwilę lag, że trzeba odświeżać... Brak słów 

Pani Kasia

Ja pierdole... JEszcze pod moją strone sie podpisał -,-

W sumie wstydze się tej strony, ale pod kogoś prace nie powinieneś się podpisać.

Edytowano przez DreamSF

1 godzinę temu, DreamSF napisał:

Ja pierdole... JEszcze pod moją strone sie podpisał -,-

W sumie wstydze się tej strony, ale pod kogoś prace nie powinieneś się podpisać.

I tak tam nikt nie gra 

AvalonSF.PL - Najlepszy serwer do gry Sfgame

46 minut temu, Lujekk napisał:

I tak tam nikt nie gra 

Wiem, ale szkoda mi czasu, który poświeciłem na tę strone. A jakiś "Pan" Się pod nią podpisuje...

Pani Kasia

Pierwsza rzecz, trochę słabo że nie macie na serwerze 4fun (bo nie wiem jak na innych) nowych klas ; paladyna i zabójcę.

Druga rzecz, nie mogę zalogować się przez Facebooka co ułatwiłoby graczom rejestracje, a zwłaszcza ją przyśpieszyło.

Trzecia rzecz, wpisuję zróżnicowane e-maile typu:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

po czym wyskakuje mi błąd cytuje "signup error malformed response title".

Chciałbym w większym stopniu ocenić serwer ale niestety nie ma takiej możliwości :)

post-1403164-0-73516200-1494665974.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 251 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...