Witam może zaczne od początku. Grałem sobie w mc normalnie na 100/200 fps na shaderach bez z 500/600 wszystko fajnie. Zrobiłem sobie przerwer z mc na 1/2 tyg i po tych 2 tyg wchodze i bez fps 100 fps i na nich zacina :P z shaderami 10/30 zacina robiłem formata cały czas to samo   Specyfikacja : 2.50 GHz Inetel Core i5 NVIDIA GEFORCE GTX 1050 8gb 64bit Jak bedzie potrzebne cos jeszcze piszcie