Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 339 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witajcie!

Nie będę jakoś specjalnie się tutaj rozpisywał. 

Sprawa jest prosta. Jestem w stanie za sponsorować serwer Minecraft. Jako front-end designer posiadam spore zaplecze serwerów wirtualnych, jak i maszyn dedykowanych. Większość moich serwerów stoi pusta, tak więc warto by je wykorzystać w jakiś sensowny pomysł. Serwery są opłacone z góry do końca 2019 roku - oczywiście będą przedłużane na kolejne lata ;)  . 

Szczegóły dot. serwerów podam po kontakcie na PW - ewentualnie dajcie znać w postach to się skontaktuję.

Jeśli chodzi o mnie to tak jak wspomniałem, jestem front-end designerem, zajmuję się tworzeniem stron internetowych oraz zarządzaniem serwerami ... no i kilka innych rzeczy związanych z IT, ale to nie ważne :D .

Ja i Minecraft? Hmm... tak naprawdę nie gram już od wersji 1.7.2, a zacząłem grać od wczesnych wersji Alpha. W czasach wersji 1.2.5 posiadałem własne serwery Minecraft ... które... prosperowały całkiem dobrze :) . Także myślę, że jakaś wiedzę na temat Minecrafta mam hehe.

Czego oczekuję?

A no oczekuję kreatywnego pomysłu na serwer. Jeśli masz plan na zrobienie fajnego serwera, który przyciągnie uwagę graczy - pisz do mnie śmiało i przedstaw jak to by miało wyglądać. 

Najlepiej, aby pisały osoby, które mają już jakąś wiedzę z zakresu tworzenia serwerów Minecraft. Co prawda jestem w stanie pomóc, ale nie mam aż tyle czasu aby się w to jakoś specjalnie angażować. 

Na koniec dodam, że jeśli będzie kilka fajnych pomysłów to nie widzę problemu, aby za sponsorować kilka serwerów ;) .

Tak więc czekam na Was i Wasze pomysły. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Piszcie śmiało, pytajcie, proponujcie , nie bójcie się przedstawić pomysłu, każdy wezmę pod uwagę i rozważę, bo wiem jak kiedyś było ze mną :).

Pozdrowionka!

gra.png

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 339 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...