Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ParadiseMC

s2.Tamidia.pl [Dedyk][Hard]

Polecane posty

11 minut temu, ParadiseMC napisał:

@up twój post już zgłoszony jest.

Poza tym czemu ty patrzysz na moje zachowanie, podczas gdy cię hejcą? gdy ktoś ma do mnie szacunek, ja mam i do niego, to chyba oczywiste jest, że butami sobie na twarz nie dam wjeżdżać.

@Refresh - bo edytowałem i poprawiłem kilka rzeczy w prezentacji.

Jako przedstawiciel serwera powinieneś zachować zimną krew i olać hejty bez powodu. No ale Ty wolisz się szarpać, stąd masz taką opinię. Jeżeli mało online, no to coż nie pogram.

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)
6 minut temu, Sav napisał:

Jako przedstawiciel serwera powinieneś zachować zimną krew i olać hejty bez powodu. No ale Ty wolisz się szarpać, stąd masz taką opinię. Jeżeli mało online, no to coż nie pogram.

Ta, to zachowuj dalej zimną krew jak cię tyrają ;-) to że niektórym tutaj zabierają kanapki w szkole i mają takie zdanie to nice.

Zachowuję zimną krew to podczas pracy na serwerze "gdzie ludzie mnie szanują" a nie dlatego że jestem na mieście czy na forum gdzie ktoś mnie nie szanuje, TYLE W TEMACIE.

Nie ważne kim jesteś, Nie powinieneś dawać się tyrać, szczególnie jeśli wiesz że za NIC, to że Prezydent ma zimną krew jak go tyrają to norma bo przynajmniej on wie za co, za jego złe decyzję, a to że mnie tyrają bo niektórzy nie potrafią myśleć sami za siebie tylko słuchają swoich bogów "rób tak i koniec" to nie moja wina.

Edytowano przez ParadiseMC

2 minuty temu, ParadiseMC napisał:

Ta, to zachowuj dalej zimną krew jak cię tyrają ;-) to że niektórym tutaj zabierają kanapki w szkole i mają takie zdanie to nice.

Zachowuję zimną krew to podczas pracy na serwerze "gdzie ludzie mnie szanują" a nie dlatego że jestem na mieście czy na forum gdzie ktoś mnie nie szanuje, TYLE W TEMACIE.

Nie ważne kim jesteś, Nie powinieneś dawać się tyrać, szczególnie jeśli wiesz że za NIC, to że Prezydent ma zimną krew jak go tyrają to norma bo przynajmniej on wie za co, za jego złe decyzję, a to że mnie tyrają bo niektórzy nie potrafią myśleć sami za siebie tylko słuchają swoich bogów "rób tak i koniec" to nie moja wina.

Dobra sklej jape, bo jesteś mądry w mordzie na mpc ts itd, a w rzeczywistości chuja pokazałeś tymi dwoma projektami, gdzie tutaj masz ten progres? Postawić server i go utrzymać to żaden wyczyn, jeszcze trzeba go rozwijać, a Ty jedyne co rozwijasz to posty tutaj i srasz się jak gówniarz bo ludzie krytykują, jak myślisz dlaczego, zawsze jest powód.

Ile graczy on?

51 minut temu, Protektor napisał:

Dobra sklej jape, bo jesteś mądry w mordzie na mpc ts itd, a w rzeczywistości chuja pokazałeś tymi dwoma projektami, gdzie tutaj masz ten progres? Postawić server i go utrzymać to żaden wyczyn, jeszcze trzeba go rozwijać, a Ty jedyne co rozwijasz to posty tutaj i srasz się jak gówniarz bo ludzie krytykują, jak myślisz dlaczego, zawsze jest powód.

Ile graczy on?

Brak argumentów aby mi odpisać? sklejać to możesz kolegom kanapki do szkoły, i się naucz trochę kultury jak jesteś w publicznym miejscu ;-) rozumiem się bronić, ale żeby zaczynać i pokazywać jaką to polską aż rażącą w oczy cebulą się nie jest to aż mi wstyd za polaków przez ciebie jest.

Po 1. Żeby utrzymać serwer to jest wyczyn. Postaw i utrzymaj serwer przez min. rok i rób to co ja.

Po 2. Rozwijam serwer tak jak chce i nie widzę problemów na swojej drodze.

Po 3. Rozwijanie postów na prezentacji to też jakiś 1% działalności.

Po 4. Powód jest zawsze taki aby byli ludzie mądrzy i głupi, i taka kolej rzeczy.

Po 5. Jeśli myślisz że będę na twoje pytania odpowiadał to się grubo mylisz :)

Po 6. Pisz sobie i gadaj sobie co chcesz, bo długo mojego kolejnego posta już tutaj nie zobaczysz, mam cudowne rzeczy do robienia na dworze jak siedzieć tutaj z jakimś no-lifem się wyzywać.

1 godzinę temu, ParadiseMC napisał:

Brak argumentów aby mi odpisać? sklejać to możesz kolegom kanapki do szkoły, i się naucz trochę kultury jak jesteś w publicznym miejscu ;-) rozumiem się bronić, ale żeby zaczynać i pokazywać jaką to polską aż rażącą w oczy cebulą się nie jest to aż mi wstyd za polaków przez ciebie jest.

Po 1. Żeby utrzymać serwer to jest wyczyn. Postaw i utrzymaj serwer przez min. rok i rób to co ja.

Po 4. Powód jest zawsze taki aby byli ludzie mądrzy i głupi, i taka kolej rzeczy.

Po 6. Pisz sobie i gadaj sobie co chcesz, bo długo mojego kolejnego posta już tutaj nie zobaczysz, mam cudowne rzeczy do robienia na dworze jak siedzieć tutaj z jakimś no-lifem się wyzywać.

DOWIEM SIĘ ILE MASZ GRACZY ON?
Chłopie technikiem tego gówna jest suchodolski, chcesz jeszcze o czymś pisać? xD

Edytowano przez Protektor

2 godziny temu, Protektor napisał:

DOWIEM SIĘ ILE MASZ GRACZY ON?
Chłopie technikiem tego gówna jest suchodolski, chcesz jeszcze o czymś pisać? xD

XD?

Jedynym Developerem i Właścicielem jestem Ja, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Dnia 31.10.2018 o 18:10, ParadiseMC napisał:

XD?

Jedynym Developerem i Właścicielem jestem Ja, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Developerem? Jesteś idiotą... 1 2 3 wypie*****aj lamusie

10 godzin temu, Jessey napisał:

Developerem? Jesteś idiotą... 1 2 3 wypie*****aj lamusie

To mój temat :D więc jedyna osoba która może go opuścić to ty :'( kolegów tutaj jesteś szukasz czy oddychanie prostym nosem ci się nudzi że szukasz zaczepki? 

po co ty wgl odpisujesz na prawie kazdy hejt? pokazujesz im tylko ze maja racje komentujac kazda opinie ja nie gralem na tamidi ani cie nie znam ale duzo slyszalem i to same negatywne opinie chociaz ja i tak mam na to wyebane bo osobiscie cie nie znam ale skoro chcesz dalej toczyć ta dyskusje i szarpac sie z ludzmi na tym forum to twoja decyzja albo mozesz skonczyc i oni skoncza komentowac i cie cisnac ;p polowa ludzi tu pisze ze nie wbija a i tak jak beda chcieli wbic i tak to zrobia takie odpisywanie na kazdy hejt nie zacheci ludzi do grania 

Dawno tutaj nie byłem gre tam zakończyłem a tu dalej pompowanie się było jest i będzie xD

Największym problemem Tamidii zarówno pierwszego jak i drugiego serwera jest niewielka ilość graczy. Choćby nie wiem jak fajny był serwer to granie z tak małą ilością osób nie sprawia frajdy.

Teraz na forum serwera już pojawiają się pomysły, aby dokonać fuzji S1 i S2 i to po trzech miesiącach funkcjonowania S2 (!!!). S1 stał się zwyczajnie ciężarem, niemal nikt tam już nie gra, ale Paradise zawsze mówi: "Serwer upada dopiero w momencie gdy jest wyłączony, a nie w momencie gdy nie ma na nim graczy" i dlatego nie chce go likwidować. Szczyci się tym, że utrzymuje trupa na kroplówce ponad rok, ale tego, że nikt tam grać nie przyjdzie nie bierze pod uwagę. Oczywiście mgliste rozkminy o fuzjach i aktualizacjach, obiecywanych to we wrześniu, to w październiku, to w listopadzie zapewne nie dojdą do skutku.

Na Tamidii nie ma po prostu przyszłości. Spędziłem kilka miesięcy na S1 dopóki nie wyszedł S2, a teraz na moich oczach pada S2 i ten czas wydaje mi się czasem straconym, bo zanim naprawdę rozkręciłem się z grą już pojawiły się oznaki upadku i trudno dalej tracić czas na zabawę na Tamidii. Nie wierzę w cuda i boskie aktualizacje które mają ściągnąć graczy, bo każdy wie, że to nie nastąpi, a nawet gdyby nastąpiło to do gry wróci garstka zniechęconych, ale nikt nowy z zewnątrz, bo nazwa Tamidia źle się kojarzy.

Dnia 8.11.2018 o 08:57, ImNotForYou napisał:

Największym problemem Tamidii zarówno pierwszego jak i drugiego serwera jest niewielka ilość graczy. Choćby nie wiem jak fajny był serwer to granie z tak małą ilością osób nie sprawia frajdy.

Teraz na forum serwera już pojawiają się pomysły, aby dokonać fuzji S1 i S2 i to po trzech miesiącach funkcjonowania S2 (!!!). S1 stał się zwyczajnie ciężarem, niemal nikt tam już nie gra, ale Paradise zawsze mówi: "Serwer upada dopiero w momencie gdy jest wyłączony, a nie w momencie gdy nie ma na nim graczy" i dlatego nie chce go likwidować. Szczyci się tym, że utrzymuje trupa na kroplówce ponad rok, ale tego, że nikt tam grać nie przyjdzie nie bierze pod uwagę. Oczywiście mgliste rozkminy o fuzjach i aktualizacjach, obiecywanych to we wrześniu, to w październiku, to w listopadzie zapewne nie dojdą do skutku.

Na Tamidii nie ma po prostu przyszłości. Spędziłem kilka miesięcy na S1 dopóki nie wyszedł S2, a teraz na moich oczach pada S2 i ten czas wydaje mi się czasem straconym, bo zanim naprawdę rozkręciłem się z grą już pojawiły się oznaki upadku i trudno dalej tracić czas na zabawę na Tamidii. Nie wierzę w cuda i boskie aktualizacje które mają ściągnąć graczy, bo każdy wie, że to nie nastąpi, a nawet gdyby nastąpiło to do gry wróci garstka zniechęconych, ale nikt nowy z zewnątrz, bo nazwa Tamidia źle się kojarzy.

Jak ma się dobrze kojarzyć, skoro właściciel projektu zachowuje się jak typowy gimbus? Zamiast na hejty albo w ogóle nie odpisywać albo skoro już nie może się powstrzymać to niech zrobi to z rozumem i godnością człowieka to on po prostu zacznie wyzywać Ci matke czy jak wyżej pytanie "znudziło Ci się oddychanie prostym nosem?". Sam pomysł harda który przypomina PLa za swoich najlepszych (przynajmniej według mnie) lat jest fajnym pomysłem, tylko że on się nie sprawdzi, bo każdy wie jak metinek działa i nie odkrywa żadnych nowych rzeczy, leci schematem jak na każdym serwerze. No i oczywiście musi być też jakieś zajmowanie się nim typu banowanie ewentualnych botów, organizowanie eventów które nie zniszczą gospodarki serwera czy też brak "kolesiostwa", no ale z Paradałnem na pokładzie nie można liczyć na wiele.

Pani Kasia

Dnia 10.11.2018 o 15:51, SiureK™ napisał:

Jak ma się dobrze kojarzyć, skoro właściciel projektu zachowuje się jak typowy gimbus? Zamiast na hejty albo w ogóle nie odpisywać albo skoro już nie może się powstrzymać to niech zrobi to z rozumem i godnością człowieka to on po prostu zacznie wyzywać Ci matke czy jak wyżej pytanie "znudziło Ci się oddychanie prostym nosem?". Sam pomysł harda który przypomina PLa za swoich najlepszych (przynajmniej według mnie) lat jest fajnym pomysłem, tylko że on się nie sprawdzi, bo każdy wie jak metinek działa i nie odkrywa żadnych nowych rzeczy, leci schematem jak na każdym serwerze. No i oczywiście musi być też jakieś zajmowanie się nim typu banowanie ewentualnych botów, organizowanie eventów które nie zniszczą gospodarki serwera czy też brak "kolesiostwa", no ale z Paradałnem na pokładzie nie można liczyć na wiele.

Boty to tam były banowane z prędkością 1-2 kont na dzień. Moim zdaniem powinien wyznaczyć specjalną osobę do tego. "Botostwo " za czasów jak odchodziłem było już za gubo wjechane co psuło gospodarę. Ale jak nic sobie z tym nie robili ba banowanie paru kont na dzień można śmiało nazwać niczym to tak wychodzi. Klątwa S1 , S2 a z właścicielem to nie oceniam bo nie było mi zobaczyć jego zachowania

Dnia 31.10.2018 o 14:30, ParadiseMC napisał:

Zacznijmy od tego, ze nawet nie prowadzisz dzialalnosci gowniarzu, wiec sklep tam wary.

@Protektor ten dzieciak, pokazal juz nie jednym "swoim projektem" jaki jest, jak dobiera sobie ludzi, komu robi loda, zeby to i owo nie wyszlo na jaw.

P.S. Mam zmodyfikowanego klienta, pomozesz @Paradownie?

Edytowano przez VIBROMAX

Autor tematu Napisano (edytowany)

xD nie prowadzę działalności? moje wszystkie serwisy były legalne i są za nie odprowadzane podatki

W 2017 roku byłem zarejestrowany jako pracownik na umowę a od Początku 2018 roku już posiadałem własną działalność, także polecam pierw informacji poszukać, bo widać jak ludzie pierd*** bez wiedzy.

NIP: 8522642316, REGON: 369780650

Pozdrawiam i refresh

Edytowano przez ParadiseMC

Po tej aferze w zeszłym roku z banem, to się dziwie, że na tym serwerze są jeszcze jacyś gracze (na szczęście jest ich niewielu).

Niekompetentna GM, kółko wzajemnego lizania się, a na koniec wchodzi admin i strzela samobója.

Komedia.

Autor tematu Napisano

Po tej aferze to twój post jest potrzebny jak typowemu hejterowi z zezem  post na forum.

Dnia 16-01-19 Dodano Sklepy Offline.

1 godzinę temu, ParadiseMC napisał:

Dnia 16-01-19 Dodano Sklepy Offline.

WOW

3 godziny temu, ParadiseMC napisał:

Po tej aferze to twój post jest potrzebny jak typowemu hejterowi z zezem  post na forum.

I tak ma większą wartość, niż twoje wylewanie gówna w tym wątku. :)

Cześć. Tak wpadł mi w oko ten serwer ale widzę, że jest jeszcze S3. Jest jakaś znacząca różnica między S2 a S3?

Autor tematu Napisano

S2 Klasyk-Hard, S3 Medium-Hard z 105Lv.

Dodaje że prezentacja została edytowana.

Dnia 25.01.2019 o 01:34, ParadiseMC napisał:

S2 Klasyk-Hard, S3 Medium-Hard z 105Lv.

Dodaje że prezentacja została edytowana.

Nie polecam, bo administrator tego projektu ma zdiagnozowane problemu z rozwojem, dlatego przepraszamy za problemy.

Sylwek, proponuje do prowadzenia podobnych tematów wziąść osobę która ma żelazne nerwy i nie daje się tak łatwo prowokować jak Ty. I polecam znaleść sobie lepszą ekipkę administracji niż tych co masz bo srogo jest. Na samym ch1 akutalnie w m1 jest 20 botów. 

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...