Skocz do zawartości

Serwer Hardcore z prawdziwego zdarzenia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 370 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Hardcore na wersji 1.12  

6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zagrałbyś na serwerze Hardcore na wersji 1.12 ?

• Tak
      5
    • Nie (Proszę uzasadnić dlaczego)
      1

Polecane posty

Witam !

Wróciłem do interesowania się minecraftem po 2 latach, i zatęskniłem za czasami serwerów hardcore typu skkf czy mchc. I tu nasuwa się moje pytanie, do ludzi którzy aktualnie wiedzą jakie serwery są najbardziej popularne. Czy są ludzie którzy byli by chętni zagrać na takim serverze HC, na wersji 1.12. I nie, nie zamierzam robić na wersję 1.8, ponieważ jest to cofanie się o kilka lat wstecz,a z tego co ja wiem, to zmiany pvp w 1.9 tylko urozmaiciły rozgrywkę. Od razu zaznaczam, że owy serwer był by typowym Hardcorem, małe dropy, na gildie dużo itemów do zdobycia, i bany na conajmniej 1 dzień po śmierci itp.

Zapraszam do dyskusji ;) 

Pani Kasia

Więc tak..

Już nie raz był temat Hardcore na 1.12.2 ale jakoś to ucichło po kilku dniach. Ja osobiście bym na takim serwerze zagrał. Aktualnie jest taki jeden serwer "hardcore" na 1.12.2, ale nie oszukujmy się jest on dość słaby, ale graczy nie brakuje :P.

Bany to max godzinke bo jak by gracz miał czekać dzień na unbana to troszke przesada xD

Próbuj zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

@Zimmex129

Z tym unbanem, to minimalnie myślę że 3h, założeniem tego serwera ma być hardhc :D 

Pani Kasia

Ziomek mam taki sam plan, lecz moja prawi roczna praca, może nie być taka opłacalna więc nie wiem czy to wypali...

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 370 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...