Skocz do zawartości

Nintendo switch czy pc?

Polecane posty

Witam zastanawiam się nad kupnem Nintendo switcha albo komputera za 2000 zł który ma osiągi np w fortnite gorsze o nawet 30 FPS niż na konsoli więc czy jest sens kupować konsole czy lepiej komputer.I czy ciężko się gra w fortnite na Nintendo switch?Napiszcie co wybrac.A i zapomniałam że tych pieniędzy na to nie mam dopiero zbieram.I czy będzie CS go na Nintendo ?

Pani Kasia

Bierz stacjonarny PC, za 2000 zł mozesz złozyć/kupić dobrą używkę

MOBO:  GA-B85M-D3H | CPU: Intel Core i5 4460 3.2 GHz / Turbo 3.4 GHz | RAM: Geil Dragon 8 GB DDR3 CL11|
GPU:  Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GD5T | CPU cooling: be quiet! Pure Rock BK009 |SSD: SanDisk 128 GB SSD|
PSU:
Chieftec 600W
| Tower: Zalman Z3 +

Pani Kasia

Zależy, według wielu Switch to ma być dodatek do np. PC, XONE, PS4 który ma fajnie to wszystko uzupełniać o swoje genialne exclusive'y, jednak według mnie nie jest to do końca prawda.

Switch posiada masę świetnych genialnych gier, ale także i ,,portów" (czyli gier które były już dostępne na innej platformie) np. Minecraft, Rocket League.

Osobiście mi w Fortnite'a na Switch'u gra się bardzo przyjemnie te 30 fps w cale nie przeszkadza w rozgrywce. Rozgrywka jest wystarczająco płynna.

Na Switch'u znajdziesz mnóstwo gier z PC: Rocket League, Minecraft, Skyrim, Bayonetta, i wiele, wiele innych fajnych gier.

Według mnie warto kupić Switch'a zamiast PC ale to twój wybór :)

Szukasz taniego, szybkiego, stabilnego i przede wszystkim wytrzymałego serwera gier / VPS?

Discord: AidisProPlayer#4324

Ja polecam mimo wszystko komputer bo jest po prostu bardziej uniwersalny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...