Witam. Od bodajże 2 dni nie mogę wchodzić na niektóre serwery ts3. Wyskakuje komunikat " Połączenie z serwerem nie powiodło się " wie ktoś może o co się rozchodzi? np na ts fortnite i na ppla nie mogę wejść a na znajomego i mój mogę ;/