Skocz do zawartości
► SnowWolf ◄

Pobieranie Danych

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 231 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Witam, szukam skryptu na ukrycie adresu IP i nie chodzi mi tutaj o VPN'a.

Chciałbym osiągnąć taki wynik:

pobieranie.png

Jeżeli ktoś zna ten skrypt i byłby w stanie go udostępnić - byłoby kozak! Pozdrawiam

(*** Oczywiście osoba, która jest na screenie rozmawia normalnie i nie ma problemów z internetem ***)

Pani Kasia

Download TS3Hook i poczytaj sobie o tym, co można z tym zrobić :P

Cześć,

To nie ukrywa Twojego IP, jest tylko niewidoczne w informacjach użytkownika.

10 godzin temu, Gorzał napisał:

Download TS3Hook i poczytaj sobie o tym, co można z tym zrobić :P

4 godziny temu, `.Łukasz. napisał:

Cześć,

To nie ukrywa Twojego IP, jest tylko niewidoczne w informacjach użytkownika.

Nie wiem po co mi to piszesz.... Daje koledze aplikację która jest mu potrzebna do tego. A ukrywanie adresacji mnie nie interesuje bo i tak wszystko jest w bazie danych.

1 godzinę temu, Gorzał napisał:

Nie wiem po co mi to piszesz.... Daje koledze aplikację która jest mu potrzebna do tego. A ukrywanie adresacji mnie nie interesuje bo i tak wszystko jest w bazie danych.

Jakbyś miał o chodź trochę rozumu, zrozumiałbyś, że chodziło mi oto, żeby autor tematu skorzystał z Twojej wypowiedzi + Poinformowałem go, że to i tak nie ukrywa jego adresu IP.

2 godziny temu, `.Łukasz. napisał:

Jakbyś miał o chodź trochę rozumu, zrozumiałbyś, że chodziło mi oto, żeby autor tematu skorzystał z Twojej wypowiedzi + Poinformowałem go, że to i tak nie ukrywa jego adresu IP.

Sorry ale to ty z (.l.) na rozumy się pozamieniałeś, jeżeli autor potrzebuję tylko takiego skryptu to mu go daję. Osoba nie widzi jego pakietów itp. Chyba każdy wie, że jego prawdziwe ip jest w bazie to zbędny jest twój komentarz, że "To nie ukrywa Twojego ip" Tak poza tym Autor chciał tylko skrypt a nie prosił o komentarze.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 231 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...