Skocz do zawartości

Polecane posty

Polecam serwer, Bardzo miła i przyjemna Administracja + nie ma botów jak są wystarczy napisać na chacie i w ciągu 30 minut bot zniknie z gry jak i jego drop! :D 
polecam ponieważ jeden z nielicznych serwerów,  jest dość oryginalny i dopracowany. Brak tylko ciut więcej ludu, zapraszajcie znajomych,  polecajcie dalej albo chociaż spróbujcie na nim pograć więcej niż 30 minut (polecam tym co lubią hardy z odrobiną medium)

Pani Kasia

Polecam również administrację - nie ma szybkiego kontaktu, bo wiadomo, że jest zapierdol ale da radę się z nimi dogadać.

Serwer zajebisty, brak uwag.

Zapraszam tylko do gierki i korzystania z rozgrywki :)

Dnia 5.08.2018 o 09:06, rumek13 napisał:

ile osob gra?

Bardzo mało, jak wróciłem pod wakacjach, to się przeraziłem w jakim tempie spada ilość graczy.

0815_175842.jpg

A co sie dziwic skoro na starcie jebneli zjebane nowe "piękna" miasta. Niby dali stare po jakimś czasie, ale M2 nadal jakieś upośledzone ze spotami 3-4 grupki. Zamiast dać graczom normalne mapy gdzie wiedzą gdzie co jest, to każą nam uczyć się metina na nowo. To jest pierwszy powód.

Drugi powód to totalna wyjebka na f2p graczy. Kiedyś, baardzo dawno temu na Ravii mogłeś w noc wydropić setki hematów m1/m2. Teraz? Powodzenia żebyś wydropił w pierwsze 3-4h minimum 10 sztuk. Wiecie czemu tak zrobili? Nie mogli sobie poradzić z botami. Wtedy jeszcze działał kamer mod, więc były szarańcze w m1/m2 z fake gildiami. Poszli na łatwiznę jak global, bo na globalu zmniejszyli o milion razy drop blasków. Zamiast zrobić zabezpieczenia jak na niemieckich serwerach (wpisujesz losowo podany kod, jeśli nie - blokada na drop/exp na pare minut) i zatrudnić GMów od blokowania botów m1/m2 - bo tyle starczy, to nie.. :D

Trzeci powód? hmm. Zobaczcie ile macie hp na start. Na globalu dostajesz miecz, z którym możesz iść tak naprawdę na zaprzysiężone i jak nic 2x więcej hp. Tutaj? masz eq+5 a nie możesz często ubić czerw. dzików bez wyjebki, bo masz 300-400 hp xD I co mi z tego zbugowanego peta, który znika jak zmienisz CH lub przelogujesz. Zapomnisz o włączeniu i pisk, 1000hp nie ma. Pewnie zabrali hp, bo dostaje się z misji jakieś bonusy typu +pż na stałe, ale po co zabierać tak czy siak.

Ostatnia sprawa? kotlet.

Edytowano przez Challenjour

2 godziny temu, Challenjour napisał:

Drugi powód to totalna wyjebka na f2p graczy. Kiedyś, baardzo dawno temu na Ravii mogłeś w noc wydropić setki hematów m1/m2. Teraz? Powodzenia żebyś wydropił w pierwsze 3-4h minimum 10 sztuk.

Hematów mniej dropi już od drugiej odsłony, przywykłem. Ale najbardziej mnie boli to jaką kaszaną jest wyżyna, zarówno pod względem dropu jak i wyglądu mobków (liczyłem na jakiś nostalgiczny powiew, a tutaj lipa jakieś beznadziejne sharki).

Jeśli chodzi o drop, może to moje subiektywne odczucie, od mojej gry na s1 i s2 trochę minęło (chociaż wielu znajomych graczy podziela tą opinię), ale jest lipa. Kiedyś mapa 86, to było eldorado, a teraz więcej zarabiam z dwóch dropków którymi chodzę na dung 40.

Ja grę skończyłem głównie z powodu lekkiego znudzenia, bo ileż można grać na ravi/ach, a co ważniejsze, z powodu szybkiego spadku graczy. Wiadomo, że gra się dla siebie, nie dla innych, ale granie na hardzie który nie ma ekonomii, to masochizm. 

Jak o ekonomii mowa, to została trochę dobita, przez zbyt oldschool'owe podejście, a mianowicie przywiązanie do tradycyjnych sklepików. Sklepy offline to nie jest tylko gadżet, ale bezpośrednio wpływa na wzrost podaży. Dzięki sklepom offline, rynek jest cały czas napędzany, bo nie wymaga od graczy zostawienia postaci online, tylko umożliwia zdalne dodawanie itemów, dzięki temu gracze na bieżąco zaopatrują rynek. Kto normalny zostawia postać online, żeby otworzyć sklep mając zaledwie kilka itemów? Natomiast każdy gracz jeśli nie jest zbieraczem, będzie chciał na bieżąco sprzedawać wartościowe itemy, jeśli nie będzie musiał robić nic oprócz dodania ich do sklepu offline, niezależnie na jakiej mapie się znajduje.

Najbardziej beznadziejnym pomysłem, było usunięcie kluczyków z bossów, przez ten zabieg, lusterko nie jest drogim itemem, tylko niemalże legendarnym, praktycznie nie ma szans, żeby ten item kupić. Miałoby to sens gdyby serwer był oblegany, ale ilu teraz jest tam graczy, 300? Nikt lusterka nie sprzeda, bo jak je wyjmie ze skrzyni ucznia, to będzie na takim poziomie, że sam będzie chciał ulepszać, i jeśli je sprzeda, to zostanie na lodzie. Częste eventy, nawet te z metinami imperialnymi, problemu nie rozwiążą.

Jeśli ktoś chce się bawić i nie przeszkadza mu niska liczba graczy, to zapraszam, serwer odgrzewany ale nadal fajny, brak bugów, częste eventy, komunikatywna administracja etc, ale miesiąc/dwa i to będzie serwer widmo, więc drogi graczu musisz być na to przygotowany. 

Edytowano przez BlackXF

Dnia 16.08.2018 o 18:24, Challenjour napisał:

A co sie dziwic skoro na starcie jebneli zjebane nowe "piękna" miasta. Niby dali stare po jakimś czasie, ale M2 nadal jakieś upośledzone ze spotami 3-4 grupki. Zamiast dać graczom normalne mapy gdzie wiedzą gdzie co jest, to każą nam uczyć się metina na nowo. To jest pierwszy powód.

Drugi powód to totalna wyjebka na f2p graczy. Kiedyś, baardzo dawno temu na Ravii mogłeś w noc wydropić setki hematów m1/m2. Teraz? Powodzenia żebyś wydropił w pierwsze 3-4h minimum 10 sztuk. Wiecie czemu tak zrobili? Nie mogli sobie poradzić z botami. Wtedy jeszcze działał kamer mod, więc były szarańcze w m1/m2 z fake gildiami. Poszli na łatwiznę jak global, bo na globalu zmniejszyli o milion razy drop blasków. Zamiast zrobić zabezpieczenia jak na niemieckich serwerach (wpisujesz losowo podany kod, jeśli nie - blokada na drop/exp na pare minut) i zatrudnić GMów od blokowania botów m1/m2 - bo tyle starczy, to nie.. :D

Trzeci powód? hmm. Zobaczcie ile macie hp na start. Na globalu dostajesz miecz, z którym możesz iść tak naprawdę na zaprzysiężone i jak nic 2x więcej hp. Tutaj? masz eq+5 a nie możesz często ubić czerw. dzików bez wyjebki, bo masz 300-400 hp xD I co mi z tego zbugowanego peta, który znika jak zmienisz CH lub przelogujesz. Zapomnisz o włączeniu i pisk, 1000hp nie ma. Pewnie zabrali hp, bo dostaje się z misji jakieś bonusy typu +pż na stałe, ale po co zabierać tak czy siak.

Ostatnia sprawa? kotlet.

Kolega opowiada okropne bzdury, widać, że nie spędził na serwerze dłużej niż kilkunastu minut.

Pierwsze Wioski - były nowe zaledwie 2 pierwsze dni od startu.
Drugie Wioski - mają dokładnie tyle samo potworów co standardowe drugie wioski, a do tego WIĘCEJ Metinów od oryginalnych - jeżeli lubisz wszystko walić na starych schematach niczego nie odkrywając na nowo to już wyłącznie twoje gusta.
"Wyjebka na f2p graczy" - Przykro mi, ale właśnie na graczy f2p został wyłożony ZBYT duży nacisk, bo Ci co inwestują często nawet tego nie zauważają - wszystko w grze jest dostępne aż zanadto dobrze, do tego jest Księżycowa Grota gdzie ludzie często mogą więcej nafarmić stojąc w jednym przedziale poziomowym od tych którzy się rozwijają z itemshopem.
Hematy - masz ostro skrzywione wspomnienia - kiedyś leciało ich trochę więcej, ale zaledwie o 25% więcej, z czego ze szkatułek leciał SAM SYF typu miksturki życia, miksturki many, bezużyteczne buty wiatru +30 ruchu na 30 minut i wiele więcej śmieci - teraz nie lecą ŻADNE śmieci ze szkatułek a wyłącznie same przydatne przedmioty typu zaczarowanie, egzo, rady, wykrywacze zdarzeń z których można jeszcze ciekawsze nagrody wycisnąć itd. - porównywalnie kiedyś vs dziś to jest kraina mlekiem i miodem płynąca - ps: Hematy lecą od 10 poziomu postaci, więc nie dziw się jak próbowałeś je "dropić" na 5 poziomie - polecam sprawdzić chociażby DT gdzie jest tysiące moobów :)

PS: Nie sztuka jest utrudnić grę uczciwym graczom kosztem tych nieuczciwych - nie mamy żadnych zabezpieczeń bo wolimy banować tych nieuczciwych i wcale nie karamy ich kosztem normalnych graczy.

Statystyki... mój drogi, jedyna startowa zmiana jaka jest to mniej początkowej statystyki (np. zamiast 3 - 4 siły to 2 punkty siły) - w zamian za to można dobić te statystyki zamiast do 90 to do 100 punktów, a te "mniejsze" statystyki o których ty mówisz to jest wbicie 1 poziomu postaci - wbijasz 3 pierwsze kulki i masz statystyki jak na innych serwerach początkowe - what's problem?

Pet? Pet od pierwszego przywołania jest na zawsze przywołany - nie ważne czy to po relogu, czy zmianie kanału czy czegokolwiek innego - także prawisz kompletny Bullshiet w tym temacie.

Kotlet? Serwer jest na source robiony całkowicie od czystych plików - co oznacza, że był tworzony od zera - KAŻDA MISJA, KAŻDY DROP, Mechaniki, Systemy - wszystko to i jeszcze więcej było tworzone od podstaw na potrzeby Sezonu 2, także nie możesz nazwać "kotletem" serwera który został dopiero co stworzony od podstaw - już twoje poprzednie argumenty samo-zaprzeczają ostatniemu stwierdzeniu co stawia Cię w postaci masochisty.

Pozdrawiam.

Dnia 16.08.2018 o 18:24, Challenjour napisał:

Ostatnia sprawa? kotlet.

+1

GM jeszcze złodziej, pozdro boncik.

Wpadłbym ale widzę że opinie bardzo negatywne..

A ja serwer polecam jak ktoś chce grać to bardzo fajnie się gra, ale jak powyżej ta mała ilość graczy dobija :/.

Dnia 21.08.2018 o 13:57, Szymonusto napisał:

+1

GM jeszcze złodziej, pozdro boncik.

I tu napisałeś szczerą prawde

Ravia to kopia ravi co była tylko wgrane nowe miasta i to tyle.Hajs sie kończy nie długo classic s3 old school do 120 Zapraszam

Przeciez wiadomo ze co kolejna odsłona Ravi,Ravie,Classic,Pompa i chuj wie czego jeszcze to tym bardziej są one spierdolone . Nie polecam , grałem.

Pani Kasia

Cytat

17. Prezentacje nieaktywne 28 dni zostaną zamknięte i przeniesione do działu „Archiwum Prezentacji Serwerów”.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...