Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 385 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Nazwa rzeczy: Skrypty (w Skript) do Minecraft
Metoda kontaktu: E-Mail: [email protected]
Opis rzeczy: Oferuję napisanie DOSYĆ ŁATWYCH skryptów dla serwerów Minecraft za niską cenę. Do uzgodnienia na drodze mailowej, nie napiszę bardzo rozbudowanych itp. itd.
Oczekiwana/oferowana cena: 5-20 zł?? W zależności od skryptu.
Inne informacje: W zależności od skryptu, cena będzie ulegać zmianie. Oczywiście w pierwszej wiadomości na mail'a chciałbym wiedzieć jaki skrypt chcecie, co ma robić itp. itd. Musicie opisać to dosyć szczegółowo bo nie czytam w myślach żeby wiedzieć o co chodzi. Jeśli napiszecie już, szczegóły na temat skryptu, ja mogę zaproponować cenę, albo odrzucić "ofertę" bo zwyczajnie mogę "nie podołać takiemu wyzwaniu". Nie jestem jakimś super dobrym "skrypterem". To jest po prostu takie moje hobby itp. itd. Kim jestem? Jestem 16'latkiem który po prostu chce zarobić w każdy możliwy sposób, a że coś umie w skryptach, to próbuje też i w ten sposób :P
Płatność z góry - PayPal.
Gdy nie uda mi się napisać takowego skryptu, oddaje pieniądze. Jeśli skrypt już napiszę, dam go komuś, i ta osoba wtedy zrezygnuje/nie spodoba się mu, nie oddaje pieniędzy.

Edytowano przez HeroGraj
Poprawka

Pani Kasia

Nie polecam..

Po co kupywać skrypty u ciebie jak można za darmo? Pff jeszcze do tego nie napiszesz rozbudowanych bo nie potrafisz.. osoba nie kompetenta do tego. 

1.png

Autor tematu Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Catha napisał:

Nie polecam..

Po co kupywać skrypty u ciebie jak można za darmo? Pff jeszcze do tego nie napiszesz rozbudowanych bo nie potrafisz.. osoba nie kompetenta do tego. 

@Catha
1. Na zamówienie, ty wybierasz co chcesz, tego może nie być.
2. Nie rozbudowanych. Niby tak. Ale aktualnie pracuje nad 1 rozbudowanym od stycznia (Aktualnie około 4500 linijek kodu), starczy mi jeden duży projekt, a sądzę że raczej pieniądze jak na skrypty nie wynagrodzą mi straconego czasu. Może źle się wyraziłem, mówiąc rozbudowane, miałem na myśli taki właśnie jak jestem w trakcie tworzenia, w sensie... Tryb do Minecrafta, rzecz bardzo trudna do zrobienia w skript lub po prostu powiedzmy właśnie skrypt który ma 2000+ linijek lub coś około.
3. Wychodzę tylko z inicjatywą, propozycją, jak nie chcesz, to nie musisz.
4. Nadal się uczę, wkrótce prawdopodobnie będzie może i możliwość rozbudowanych skryptów.
5. Ktoś może nie umieć w ogóle czegoś takiego, a ma fajny pomysł.
6. Przypominam, że jeśli nie dam rady napisać jakiegoś skryptu, to zwracam pieniądze i nie ma żadnego problemu.

Edytowano przez HeroGraj
Punkt nr 6

Pani Kasia

Oferta nieaktywna od miesiąca zostaje przeniesiona do Archiwum. Jeżeli chcesz przywrócić temat, proszę skontaktuj się z moderatorem działu lub wyślij raport z prośbą.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 385 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...