Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 310 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam! Prosiłbym o złożenie komputera do 3000 zł (Wraz z myszką,klawiaturą,monitorem,windowsem) Interesuje mnie głównie komputer Gamingowy ponieważ bracki świeżo po komunii wiec wątpię aby coś konkretniejszego go interesowało..  Najlepiej aby wszystko było na morele.net ponieważ no zależy mi na czasie i dokładności a chłopacy z morele robią dobrą robotę. (Chyba, że są strony które ich wyprzedziły chociażby xkom nie siedziałem w komputerach z 2-3 latka i sporo się pozmieniało haha;). Liczę na konkretną pomoc z góry dzięki! Pozdro

Jaki posiadasz budżet na kupno --> 2800-3000
Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)?--> Dzisiaj/jutro
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?->Nowy komputer dla brata po komunii
Do czego ma służyć komputer?-głównie gamingowy
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? --> Monitor,myszka,klawiatura (ewentualnie słuchawki ale niepotrzebne aż tak)
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny?--> Tak
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły?-> Nie
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?-> Zależy mi na tym aby sprzęt ze sobą dobrze współgrał
Czy części mogą być używane?---> Nie 

Edytowano przez SeNaThOr

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

Czekam na jakieś potwierdzenie ponieważ dla mnie ten procesor dość cienko w porównaniu do reszty a lepszą kartą nie byłby geforce 1050TI lub 1060? i procesor np Intel core i5 7400? 

Edytowano przez SeNaThOr

Ty widziałeś swoje wymagania i swój budżet? Chcesz peryferia, które zabiorą minimum tysiaka z budżetu. Dodaj do tego cenę i5 oraz GTX 1060 i kończy Ci się budżet, a komputer składa się jeszcze z płyty głównej, pamięci RAM, obudowy, zasilacza, dysku twardego..

Autor tematu Napisano

Widzieć widze, czyli z tego wynika, ze ten komputer który złożył cotrzot bedzie najlepsza opcja tak? 

Napisano (edytowany)

No moim zdaniem za 3k z systemem, monitorem, mychą i klawiaturą ciężko będzie coś lepszego skleić. Odliczając wszystko to na samą skrzynke zostaje jakieś 1800-1900 PLN, a to nie za dużo jak na sprzęt do grania.

A i tak się patrze, że ram mi się drogawy wrzucił, a do tego zestawu wystarczy troszke gorszy, np ten: https://www.morele.net/pamiec-patriot-viper-elite-ddr4-2x4gb-2400mhz-cl15-red-pve48g240c5krd-906311/ .

PS. jak byś był w stanie zrezygnować z systemu operacyjnego to tutaj już troszkę lepszy zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/fbf1f947/

Edytowano przez cotrzot

Zamiast Zotaca Mini z jednym wentylatorem to w tej samej cenie lepiej wziąć Inno3D z lepszym chłodzeniem

https://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx-1050-ti-twinx2-4gb-gddr5-128-bit-dp-hdmi-dvi-d-box-n105t-1ddv-m5cm-1078742/

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 310 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...