Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dominik101204

Gdzie kupić Xbox One S?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 297 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam!

Chciałbym zakupic xbox one, najlepiej S. I mam pytanie, gdzie najlepiej kupić konsolę i jak jest możliwość to dobrze by było żeby w zestawie były gry najlepiej FIFA 18. 

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pani Kasia

Powiem Ci tak - przeglądaj strony z promocjami np. pepper.pl . Bardzo często zdarzają się promocje na XBOX'a. Przykładowo ostatnio po lekkim kombinowaniu można było wyrwać czystą konsolę XBOX ONE S + 1 pad za 650 złotych. Do tego można było jeszcze użyć jakieś strony z cashback'iem i wychodziło nawet poniżej 600 złotych. Sam sobie sprawiłem jedną taką konsolkę z tej promocji. FIFA 18 można bez problemu wyrwać też na promocji po 60-70 złotych z amerykańskiego MS Store.

Dalej jest promocja o której mówiłem. Proszę:

https://www.pepper.pl/promocje/19080-xbox-one-s-500gb-bundle-do-wyboru-oraz-1tb-bundle-do-wyboru-hiszpanski-ms-store-76795

Z tym, że w wersji gołej zamiast dodatkowego pada dają Halo 5: Guardians. Przesyłka jest wysyłana z Holandii i idzie do Polski kurierem UPS przez 2-3 dni (u mnie wysyłka była w piątek, wczoraj konsola doszła). Jak chcesz żebym Ci z tym pomógł dokładnie to pisz na PW.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 297 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...