Cześć, grając w CS:GO, powiedzieli mi że mnie nie słychać, zobaczyłem że mikrofon i słuchawki są widoczne zarówno w Realteku, jak i w opcjach nagrywania. Postanowiłem odłączyć słuchawki z mikrofonem, a one widniały dalej jako podłączone. Uruchomiłem ponownie komputer, i tutaj was zaskocze, ale dalej one były podłączone, ale tylko wizualnie. Słuchawki działają, jak są podłączone i widnieją w ustawieniach, natomiast mikrofon widnieje jako działający, natomiast słychać tylko delikatny szum... Wczes