Otóż dzisiaj zacząłem grać i doszedłem do misji głównej z kozą gdzie trzeba było ją znaleźć i znalazłem i mam dalszą kontynuacje misji głównych a chciałbym robić poboczne żeby wyekspić trochę postać i być lepszym w misjach głównych. Mam 3 lvl więc nwm czy to jest dalej jakiś prolog długi czy tak ma być bo na mapie nie widzę żadnych misji pobocznych a jedynie tablice ogłoszeniowe i zebrałem z jednej wszystkie ogłoszenia z misjami i też nwm jak je mogę wykonać. Pierwszy raz gram w Wiedźmina i od r